3 způsoby, jak oříznout video online a zůstat spokojen

Online Video Cutter

Pro video ořezávání méně než 500 MB je Video Online ideální. Služba vám umožňuje načíst válečky z pevného disku, používat “Disk Google” a také stahuje soubory podle adresy URL. Ve druhém případě je nutné, aby cesta k videu byla přímá a skončila s příponou.

Stažení videa ze služby YouTube nebude fungovat. Webová aplikace však chápe všechny formáty, včetně kontejnerů, rychle nahraje soubory na server a provádí změny velmi rychle.

Rozhraní webové aplikace je minimální a srozumitelné. Chcete-li oříznout video, vyberte požadovaný fragment modrými značkami a klepněte na tlačítko Vyjmout. Pokud se chcete zaměřit na nějaký prvek scény, můžete oříznout.

V nastavení můžete zvolit úroveň kvality: od 240p do 1080p. Výsledek je uložen ve formátech MP4, FLV, AVI, MPG nebo 3GP.

Jak oříznout video v Online Video Cutter

Zpracované video Video Cutter vám umožní stahovat, ukládat do “Disk Google” nebo do Dropboxu. Poté můžete pokračovat v práci se zdrojem nebo nahrát nový soubor.

Online Video Cutter →

YouTube

Pohodlná služba pro malé soubory je dobrá, ale někdy narazíme na mnohem větší velikosti. A je to nejlepší způsob, jak můžete oříznout toto video YouTube.

Služba má dvě hlavní nedostatky: složité rozhraní a vážný přístup k ochraně obsahu držitelů autorských práv. Upozorňujeme, že služba YouTube vám neumožní stahovat zpracovaný soubor, pokud v nahraném videu vidí porušení autorských práv.

Chcete-li oříznout video na YouTube, klikněte na ikonu “Přidat video” umístěnou v pravém horním rohu webové služby. Zvolte možnost “Přístup přes odkaz” a nahrát video soubor.

Jak oříznout videa online: Přidejte videa na Youtube

Po dokončení zpracování staženého souboru klikněte na “Hotovo” a přejděte do části “Správce videí”.

Jak oříznout video online: Jak vstoupit do

V “Správce videí” klikněte na tlačítko “Upravit”. Na stránce s nastavením vyberte možnost Zlepšit video a najděte položku Oříznout. Pomocí modrých značek vyberte požadovaný fragment. Potvrďte změny kliknutím na tlačítko Dokončit.

  10 skvělých způsobů vaření kuřecích křidélek v troubě a pánvi

Jak oříznout videa online na YouTube

Nyní můžete kliknout na tlačítko “Uložit”.

Služba YouTube vám řekne, že zpracování může trvat nějaký čas. Po dokončení čekání dokončíte stahování videa. Chcete-li to provést, otevřete nabídku vedle tlačítka “Změnit” a vyberte možnost “Stáhnout soubor MP4”.

Jak oříznout video online a stáhnout ho do MP4
YouTube →

ytCropper

Když potřebujete oříznout video nahrané na YouTube, které chcete vložit do svého blogu nebo sdílet s přáteli, je nejlepší webová služba ytCropper. Služba vám umožňuje sledovat pouze požadovaný fragment a ponechává odkaz na originál.

Ořízněte video online v ytCropperu

Vložte odkaz do videa z YouTube v řetězci dotazu a klikněte na Oříznout. Vyberte požadovaný segment pomocí modrých značek, zadejte captcha a klikněte na Ořezat znovu. Sdílejte výsledek přímým odkazem nebo kódem, který chcete vložit. Pokud chcete, můžete video umístit na automatické opakování.

Minus ytCropper je, že webová služba neumožňuje stahovat výsledné segmenty.

ytCropper →

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top