Jak rychle střízliví

Začněte špatné zprávy. Intoxikace přichází, když je alkohol již v krvi, a nemůžeme ji dostat ven. Etanol se zpracovává enzymy s přísně definovanou rychlostí, kterou nemáme vliv, takže je technicky rychlé střízlivě střízlivé. Ale můžete se zotavit a soustředit se na volání taxíkem, do postele nebo alespoň na hlouposti.

Přestaňte konzumovat alkohol

Když přetížíte alkohol, přidejte si další – nejhorší nápad. Zastavíme koktejl a nehledáme něco, co by bylo potěšeno.

Začněte pít čaj

Jak rychle střízliví: Začněte pít čaj

Hodně pije, hodně. Čím víc pijeme, tím více vybíráme a potřebujeme je izolovat, abychom přinesli produkty alkoholu, aby se zbavili nevolnosti a dehydratace. Proto je nutné vstoupit do režimu “drink and pee”.

Je povoleno používat vodu (pouze nehasenou!), Šťávu, kompot, čaj. Ale v pití je těžké přinutit se spolknout jen vodu nebo šťávu, ale sladký čaj zpravidla ulehčí. Nicméně, pokud se vám nelíbí čaj, ale můžete pít vodu, udělejte to, co chcete.

Ale moje oblíbená silná káva je horší. Kofein zužuje krevní cévy, pomáhá stát se aktivnějším, ale nakonec nepřispívá k detoxikaci, to znamená, že neodstraní intoxikaci. Horší: dočasná mobilizace po kávě může způsobit falešný dojem, že je vše v pořádku a jste normální, a to vede k nejzajímavějším a ne vždy příjemným objevům.

V čaji je také kofein, ale tam je méně, takže bude trochu veselý, ale klamat vaše smysly už tam není.

Vezměte sorbenty

Když jste si jen uvědomili, že jste prošli, vzít sorbenty. Zabraňují absorpci alkoholu a něco od opilého neproniká do krve. Pro sorbenty neexistuje žádná inverzní síla, to znamená, že nebudete střízliví, ale alespoň se nebudete opít.

Dejte si občerstvení

To je také způsob, jak zpomalit vstřebávání alkoholu, pokud jste pil sklenici a uvědomili si, že je nadbytečné.

Neodstraňujte nevolnost

Jak střízliví: Nezdržujte nevolnost

Když všechno plave před vašima očima a zhoršuje vás, možná je zvracení dobrým rozhodnutím. Pokud v žaludku zůstane alkohol, nedostane se do krve. Kromě toho se tělo nebude rozptýlit trávením, pokud se již zabývá zpracováním ethanolu. Není to tak těžké se stát, ale přetrvávající pocit nevolnosti se ustupuje a to je lepší než nic.

  Jak nakreslit člověka, kočku a mnohem víc, jestliže tvůj umělec není

Přejděte dál

Nejlepší je chodit na čerstvý vzduch tak rychle, jak to stát dovolí. Pomáhá se zaměřit a trochu se zotavit.

Udělejte sprchu

Studená sprcha je špatný nápad. Samozřejmě, že se chová jako silná káva, ale účinek vyčerpání od něj je falešný. Ale můžete získat spasmus krevních cév nebo dokonce infarkt v opilém stavu pod studenou sprchou. Takže voda by měla být teplá. A ve skutečnosti je zapotřebí sprcha, aby bylo možné vyčkat z nej nepříjemných okamžiků, protože je mnohem jednodušší.

Masírujte ruce, nohy a uši

Jedná se o jednoduché akce, které pomáhají soustředit se na pocity, zvýšit tok krve do hlavy (pokud jde o tření uší), takže po určitou dobu bude pro vás jednodušší zaostřit.

Jděte spát

Jak rychle se střízliví: Jdi spát

Všechny tyto půlky vám pomohou trochu se zotavit, ale vy můžete strávit jen s časem. Je jasné, že tentokrát je vhodnější strávit ve snu. Je lepší, aby si na křeslo strávil 30 minut, aby získal sílu, než aby si převládal sám sebe.

Ale nikdy jděte do postele, jestliže sotva potlačujete nevolnost. Buď počkejte, až se to ulepe nebo způsobí zvracení, nebo se ujistěte, že máte blízko vás, kdo vás může sledovat, jak spíte. V opačném případě riskujete udušení v opilém spánku.

Co nepotřebujete

Mnoho webů dává více tipů, jak rychle střízliví. Efekt je založen na jedné věci: zatímco vy zkusíte vše, bude to trvat nějaký čas a budete se cítit lépe. Ale některé z těchto metod jsou nebezpečné pro zdraví. Takže nepotřebujete:

  1. Kouřit. V krvi a tak vrah koktejl. Kde je stále nikotin?
  2. Pít lék. Nekombinujte žádné léky s alkoholem. Za prvé, pokud přišel s tak skvělým nápadem, už nemůžete přečíst instrukce. Za druhé, léky se vylučují stejným způsobem jako alkohol: převážně játra a ledviny, které jsou již přetížené. Za třetí, je nepravděpodobné, že budete schopni správně posoudit stav, pokud drogy s alkoholem způsobují nežádoucí účinky.
  3. Čpání amoniaku. Pouze pokud nechcete vyvracet.
  4. Jít do koupelny. Koupel a pravda přináší k životu, ale stoupání do horké parní místnosti není opilý: vysoké riziko spálení sebe, přehřátí nebo vydělat infarkt. Takže to je cesta pro velmi zdravé a ne velmi opilé.
  5. Vlak. Prostě není v bezpečí, když jste opilí. S největší pravděpodobností získáte trauma, ale není střízlivý.

  Nejoblíbenější účesy žen v roce 2018: 13 chladné a praktické nápady

Přečtěte si také

Projíždíme stopy: 12 způsobů, jak se zbavit vůně alkoholu a výparů →

Jak rozlišit skutečný alkohol od padělání →

Jak odmítnutí alkoholu pomáhá dosáhnout více v podnikání a životě →

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top