Nejoblíbenější účesy žen v roce 2018: 13 chladné a praktické nápady

Bob

Soudě podle množství známých osobností, které už fazolí vyzkoušely na vlasy, tento účes ohrožuje název nejoblíbenějšího účesu příští jarní a letní sezóny. Spektrální a stylový, dokáže přinášet svěžest téměř jakémukoli obrazu. Abyste se dostali do požadovaného obrazu, byl nejpřesnější, vyzvedněte fazole z nejžhavějších možností sezóny.

Rozšířený Bob

Neopatrné kudrlinky změkčují ostré nebo masivní prvky a vytvářejí ideální ovál, takže rozšířený bob se hodí pro dívky s jakýmkoliv tvarem tváře. Je to téměř výhodná volba pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, ale báli se zbytečně zásadních změn ve vzhledu.

Nuance: ve variantě roku 2018 je lepší vyměnit rovnou část za hravou boční část.

Nejmódnější účesy roku 2018: rozšířená fazole
Miranda Kerrová / Mila Kunisová / Victoria Beckhamová

Krátká fazole

Kratší verze oblíbeného účesu v roce 2018 je také na vlně. Tento účes je nejširším polem pro experimenty: vlasy mohou být zkroucené, nedbalé zkroucené, vyrovnané, položené alespoň na rovnou část, i když na jedné straně. Cokoliv uděláte, nebudete se mýlit.

Nejmódnější účesy roku 2018: Krátké fazole
Rihanna / Diane Krugerová / Olivia Wilde

Hladká asymetrická fazole

Asymetrický bob stále získává popularitu. Jeho charakteristické rysy – geometrický tvar a elegantní, srst na vlasy, styling. Plus tento účes – jeho všestrannost: bude vyhovovat jakémukoli typu obličeje, vlasů a pro jakýkoli věk.

Nejmódnější účesy roku 2018: Hladká asymetrická fazole
Paris Hilton / Charlize Theron / neznámý model

Hromadná fazole

Tato kadeřnice není určena pro dívky s formami: vizuálně to dělá obraz vzdušnější, lehčí a mladší.

Nejmódnější účesy roku 2018: Volumetrická fazole
Lily Cole / Kelly Osbourne / Katy Perry

Pixie

Najděte to snadno: pokud jsou chrámy a krk krátké a vpředu a na temechke dlouho, máte pixie. Tento jednoduchý a stylový účes zůstává feshen trend pro několik ročních období a nebude se vzdát pozice. V sezóně-2018 ve zvláštní poctě následující možnosti.

Pixie s roztrhaným třeskem

Filet asymetrický třesk dává poměrně přísný obraz, vytvořený pixiemi, malou hravostí a dokonce i huliganismem.

Nejmódnější účesy roku 2018: Pixie s roztrhaným třeskem
Miley Cyrus / model s displejem Tom Ford / Holly Berry

Ultra krátký Pixie

Praktický účes pro statečné. Nebo ti, kteří se rozhodli přerušit vlasy. Ultra krátký pixy dokonale provádí bez stohování a nezahrnuje dlouhé vysoušení s vysoušečem vlasů. Nicméně, a přísně hladký styl pro ni také jde.

  Wie man dein Haar färbt, ohne ihre Schönheit zu gefährden

Nejmódnější účesy roku 2018: Ultra krátký pixie
Natalie Portmanová / Emma Watson / Anne Hathaway

Rozšířená roztříštěná pixie

Svoboda, lehkost, nedbalost, pohodlí – tyto vlastnosti jsou nyní v trendu a prodloužený pixie je zvýrazní. Plus tyto vlasy – s nimi můžete snadno udělat bez stohování. A dělá obraz mladší.

Nejvíce módní účesy roku 2018: Rozšířený rušivý pixie
Sienna Millerová / Katie Holmesová / Julianne Hafová

Pixie ve stylu Irokéz

Nezakrývejte svou odvahu a originalitu. Pokud dodržujete toto zobrazení, pak je pro vás k dispozici piky s mohawkem. Tento stylový a částečně provokativní účes umožňuje hru s barvou. A pokud je to nutné, je snadné ji vložit do něčeho klasického, přísného a hladkého.

Nejmódnější účesy roku 2018: Pixie ve stylu Irokéz
Pink / Kelly Osbourne / Rihanna

Cascade

Možnost pro milovníky romantiky: vícevrstvý účes poskytuje objem vlasů a dělá vlasy vypadají jako nádherný mop vlasů Disney princezna. V roce 2018 doporučují stylisté, aby přidali několik vln k tomuto účesu, aby se stal modernějším. Kaskáda vypadá dobře …

… na středně dlouhé vlasy

Nejmódnější účesy roku 2018: Kaskáda na středně dlouhé vlasy
Emma Stone / Rachel McAdams / Taylor Swift

… a dlouho

Nejmódnější účesy roku 2018: Kaskáda na dlouhých vlasech
Kate Middletonová / Jennifer Lopez / Gigi Hadid

Ultra krátký účes

Ne déle než pár centimetrů! Ultra krátký účes “pod chlapcem”, někteří lidé se nezdají docela ženskí, ale mají další plusy. Hlavní věc je jednoduchost v péči: vlasy je téměř nemusely být položeny a sušeny s vysoušečem vlasů, což znamená, že je možné dělat bez pěn, gelů, laků a jiných kosmetických prostředků. To dělá ultra krátký účes nejúspěšnější volbou pro dívky s oslabenými vlasy, které potřebují odpočinek mezi malováním nebo curlingem.

Nejmódnější účesy roku 2018: Ultra-krátký účes
Jesse Jay / Keith Hudson / Ruth Bell

A bonus: bangy a kudrlinky

Bez ohledu na to, které účesy si vyberete (s výjimkou ultrakrátky), můžete to učinit módní a relevantní a přidávat některý ze dvou horkých trendů – 2018.

Dlouhé francouzské tresky

Magická volba pro ty, kteří chtějí obnovit a aktualizovat obraz bez změny obvyklé délky vlasů. Tyto proužky vypadají dobře se všemi délkami a tvarem vlasů, které dávají obraz mládí a lehkomyslnost.

Nejmódnější účesy roku 2018: Dlouhá francouzská jedle
Jennifer Garnerová / Rihanna / Jessica Biel

Curry

Majitelé povahy vlnitých vlasů okamžitě odkládají žehlení: kudrlinky v roce 2018 na vrcholu módy! Ačkoli malý démon, dokonce i velké romantické zámky, ačkoli na krátkých vlasech, dokonce i na dlouhých. S kudrlinky v nové sezóně se i ty, kterým jsme zvyklí vidět s luxusním hladkým stylem, experimentují. Jedná se o jednoduchý způsob, jak radikálně měnit obraz bez změny délky vlasů as možností přehrávání.

  Večer pro dva: jak uspořádat nezapomenutelnou romantickou večeři

Nejmódnější účesy roku 2018: Curry
Mila Kunisová / Taylor Swiftová / Julia Garnerová

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top