Jak se zbavit škytavku rychle a snadno

Příčiny hiccoughs

Stres, hypotermie, přejídání nebo zneužívání alkoholu mohou vyvolat nedobrovolné kontrakce bránice. Při každém křeči se vzduch vytlačuje z plic, prochází hrtanem a udeří hlasivě a epiglottis. To vytváří charakteristický zvuk. Jedná se o škytavku.

Příčiny hiccoughs
medicalnewstoday.com

Existuje jeden tisíc a jeden lék na škytavku: pro vás jsme zvedli nejzajímavější.

Jak se zbavit škytavku rychle

Stiskněte na kořenu jazyka

Dotkněte prsty na spodní část jazyka, jako byste se snažili vyvolat zvracení. Křeče jícnu zastaví kontrakce membrány. Nepríjemné, ale účinné.

Jezte něco neobvyklého

Kladen na plátek citronu jazyka, spolkne lžíci cukru, sůl lízat: náhlý hit v žaludku s ostrou chuť výrobku (kyselá, hořká, sladká, slaná) vyvolávají sekreci žaludečních šťáv a odvést tělo před škytavku. Účinnost metody byla vědci opakovaně potvrzena, ale mechanismus nebyl zcela pochopen.

Jak se zbavit škytavky citronem
allfunintheworld.com

Připravte se na potápění

Zapojte uši palci obou rukou. Zavřete dutiny nosu malými prsty. Zavřete oči a zakryjte je zbývajícími prsty. Zhluboka se nadechněte a dejte co nejdéle dech. Po takovém cvičení budete často těžce dýchat. To umožní otevření membrány a zastavení štiknutí.

Jak se vědce zbavit škytavek

Napijte vodu se svěšenými ušima

Metoda je jednoduchá a přístupná a lékaři dokazují svou účinnost čas od doby téměř 40 let. Vezměte velkou sklenici (400 ml) studené vody, hodte do ní trubičku a položte ji na stůl (nebo ji nechte držet kamaráda). Připojte si uši prsty tak, abyste nic neslyšeli a pomalu pijte vodu přes slámu. Na konci procedury musí škytavka selhat – jak nám to říkají vědci a lékařiGoldstein R. Jednoduchá metoda pro ošetření škytavku. .

Vylepšete jazyk

Vynález této metody je přičítán Sir William Osler, ale říká se, že byl znám už dávno před 19. stoletímPetroianu G.A. Léčba singulu. . Zbavit škytavka, vypláznout jazyk tak daleko, jak je to možné (pokud možno nedošlo k tomu na veřejnosti, pokud se tak odvážně jako Einstein), a za věrnost, prsty opatrně jej dolů a ven.

  10 lahodných pokrmů z mletého masa, s nimiž se každý dokáže vypořádat

Jak se zbavit škytavek: vytrhněte jazyk
mirfactov.com

Proveďte rektální masáž

Bez ohledu na to, jak se červije autor při psaní těchto řádků, věda je věda. Lékaři zdravotního střediska Bnei Zion (Haifa, Izrael) tímto způsobem vyléčili 60letého pacienta se srdeční chorobouOdeh M., Bassan H., Oliven A. Ukončení nepřekonatelného škytavku s digitální rektální masáží. . Později byla informace potvrzena: sedm ze sedmi lidí přestalo po takovém léčení škytavku. A její autoři získali cenu Shnobel Vítězové Nobelovy ceny Ig®. v roce 2006.

Jak se zbavit škytavek neobvykle

Hádat se za peníze

Chcete pomáhat příznivci škytavku? Nabídněte dohodu: vložte účet na stůl a informujte trpícího, že pokud znovu pošle další minutu své peníze. Osoba se soustředí na uzavření bránice a s největší pravděpodobností přestane hiccup zastavit. Nicméně, jen pro případ, nedávejte na pultu velké denominace.

Přepněte pozornost

Ve sklenici s vodou, hodit párátko a pečlivě se na něj podívejte, dokud nedokončíte kapalinu. Studium každého milimetru jedinečné struktury stromu vás zapomene na škytavku.

Použijte starou africkou metodu

Na jedné straně mokrý pás papíru a lepidlo na čele skořepiny. Je to jednoduché a žádné tance s tamburinou nejsou potřeba.

Jak se zbavit škytavek: stará africká metoda

Pokud žádná z metod nepracovala, nebojte se: za normálních podmínek se šupina sama odjede za 20-30 minut. Pokud škytavka trvá více než 48 hodin, je to příležitost konzultovat s lékařem!

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤