איך להיות מס ‘1 בעסק שלך ולהבין שאתה הטוב ביותר

כדי להפוך את הטוב ביותר הוא מטרה ראויה עבור אנשי מקצוע בעסק שלהם. למעשה, זוהי המסקנה ההגיונית של הדרך הארוכה של התפתחות עצמית בתחום מסוים.

אבל לא כל המומחים להשיג זאת, לא כל להיות טוב יותר או אפילו לפחות כמה טוב. אז על מה זה תלוי? קודם כל, מתוך הרצון להיות הטוב ביותר.

האם אתה רוצה להיות הכי טוב בתחום שלך?

כל תנועה מתחילה עם המטרה, והדבר הראשון לעשות הוא להגדיר את המטרה כראוי.

החל בהגדרת יעדים

הסימן הראשון והחשוב ביותר של מטרה טובה: זה מניע. כאשר אתה זוכר על זה, אתה רוצה לעשות משהו, זה דוחף אותך לעבוד דוחה עצלנות סחבת.

אם המטרה שלך לא להניע, אז זה לא המטרה.

החל את התנועה שלך, אתה חייב לדעת בבירור מי אתה רוצה להיות ואחרי מה הזמן זה צריך לקרות. אתה לא צריך להיות סוד, על מה שאתה להשיג מטרה זו: כסף, הכרה, תנאי חיים טובים יותר.

בנוסף, חשוב לקבוע את הקצב הנכון שבו תוכל להשיג את המטרות שלך. אם נראה לך כי ניתן להפוך את הטוב ביותר בתחום שלך 40-50 שנים, אולי זה שווה קצת האצה?

כאשר המטרות מוגדרות, הגיע הזמן לקבל אותן. אבל בשביל זה תצטרך להתגבר על הרגליך, שנצברו בזמן הקיום חסר המטרה.

הנה רשימה של תכונות המאפיינים את הטוב ביותר בתחום שלך – מתוך מקצוע מסוים התחביב האהוב עליך.

אנו מפתחים את התכונות הדרושות למספר 1

אין ספק שהאיכויות האלה לא יהיו תגלית בשבילך, אבל האם חשבת לעתים קרובות על התפתחותן? כל התכונות האלה יכולות להיקרא נכונות, ואף על פי שהאמת היא לעתים קרובות יותר – זהו מושג סובייקטיבי, הן חופפות כמעט לכל אחד.

אל תאחר

הכי טוב בעסק שלו לא מאוחר. עדיף לבוא מוקדם יותר חצי שעה מאשר להיות מאוחר במשך 5 דקות, ואין כאן תירוצים.

כדי להתרגל לדייקנות, אתה יכול לבוא עם קנסות שונים על האיחור. לדוגמה, כפי מומלץ על ידי איגור מאן, משווק המפורסם מחברם של ספרים על התפתחות עצמית, אתה יכול להעניש את עצמך על ידי תשלום הצעת החוק הכללית במסעדה.

שמור את המילה שלך

לעשות את זה כלל לעשות תמיד מה שהבטחת. כמובן, זה לא יהיה קל מיד לארגן מחדש, אם אתה רגיל לזרוק מילים לרוח, וסביר להניח תצטרך לבוא עם איזה סנקציות על הקבצים.

זכור דבר אחד: כך שאתה לא צריך להבטיח הרבה ואז להעניש את עצמך על לא עושה את זה, פשוט לא מבטיח את אשר אתה לא בטוח. באופן כללי, לנסות להבטיח פחות.

למד לומר “לא”

אם אתה הולך להיות הכי טוב, אתה פשוט לא יהיה זמן עבור בקשות חסרות משמעות.

לכן, בפועל אומר “לא” לכל הבקשות שאינן תואמות את התוכניות שלך. אמנם, כמובן, כדאי לבחור בזהירות: כמה כשלים הם כרוך עם תוצאות לא נעימות.

האצלת משימות

אם מישהו יכול לבצע את המשימה כמו גם אתה עושה, נציג את זה. עצור ללא טעם לטעון את עצמך עם כל העבודה, אז אתה פשוט לאבד זמן. בכל המקסימום, להעביר משימות לעשות רק מה שאף אחד לא יכול לעשות יותר טוב ממך.

למד כיצד לעשות דברים

זוהי מיומנות רצינית, אשר נאמר לנו מאז הילדות. עם זאת, מעט מאוד אנשים להשלים את העבודה, החל פרויקטים גדולים וסיום עם תוכניות קטנות.

אם אתה לא יכול להשלים את העסק הבסיסי ביותר, איך אתה הולך לשנות את החיים שלך ולהיות הטוב ביותר?

לטפח את המיומנות הזאת בעצמך, לא להשאיר כל העסק לא גמור, וזה יהיה הרבה יותר קל לך לשנות.

זוכר את כל העסק שלך לא גמור או לחלוטין לנטוש אותם, או לסיים.

למד להתרכז

זוהי מיומנות חיונית כי יהיה שימושי ללא קשר למקרה. וכדי להפוך את הטוב ביותר, תצטרך ללמוד את זה.

קודם כל, לקשור עם הרגלים רעים כגון בדיקת דוא”ל, שיחות ארוכות וחסר משמעות דבק ברשתות חברתיות. אלה הם טפילים ליצור multitasking ולקחת זמן.

כדי לעבוד בסביבה שלילית, יש כמה עצות פשוטות שיכולים לעזור. אם אתה מוטרד על ידי פטפוט במשרד, ללבוש אוזניות עם מוסיקה ניטרלית או אטמי אוזניים; אם אתה לא יכול להתרכז לדבר עם לקוחות בטלפון, נסה לשים משקפיים עם משקפיים כהים.

איגור מאן אומר שזו דרך מצוינת להתרכז: “כל הגירויים החיצוניים כבויים, ונראה שאתה רואה את השיח שלך”.

ניתן גם להשתמש בטכניקות שונות כדי להגדיל את הריכוז, למשל Pomodoro. זוהי הטכניקה לפיה אתה עובד, פעם בחצי שעה להפריע מנוחה במשך 5 דקות (מאוחר יותר 10 ו 15 דקות).

טכניקה זו ידועה מספיק, תוכל למצוא מגוון רחב של יישומים טיימר עבור iOS ו- Android, כגון שטוח עגבני או מכאני עגבני, אפשרויות עבור שולחן העבודה, כגון להישאר ממוקד עבור Windows, או שירותים מלאים ל ריכוז טוב יותר ולהגשים את מטרותיהם ביום כזה Persevy.

למד לקבל חדש כל הזמן להתפתח

ככל שאנו מתבגרים, כך קשה לנו לתפוס משהו חדש. אבל אם אתה מחליט להיות הכי טוב, ואז עומד עדיין הוא כבר לא בשבילך.

נסה טכניקות וכלים חדשים, למצוא הזדמנויות חדשות, לפתח לא רק בתחום שלך, אלא גם בתחומים קרובים, לפגוש אנשים מעניינים חדשים.

אתה לא יכול לזכות בתואר הטוב ביותר פעם אחת, ולאחר מכן לשים את הספל על המדף לנוח על זרי הדפנה שלך עד סוף היום. רק פיתוח מתמיד יסייע להישאר הכי טוב.

אל תוותרי

באחת ההרצאות שלו ציין איגור מאן הצהרה מפורסמת אחת:

שום דבר לא יכול להחליף התמדה: אין כשרון – אין דבר יותר רגיל ממה מפסיד מוכשר, ולא גאון – לוזר גאון חתמה אומר או חינוך – העולם מלא וחסרי בית משכילים.

כל יכול להיות רק התמדה והתמדה. המוטו “podnazhmi” או “לא לוותר” פתר תמיד את הבעיות של האנושות.

קלווין קולידג ‘, נשיא ארה”ב ה -30

אדם שיש לו את כל התכונות האלה כבר טוען להיות הטוב ביותר ויהיה בהכרח אחד. ועכשיו איך להבין שהפכת את הטוב ביותר.

איך להבין שאתה הכי טוב

איך תוכל להוכיח למישהו או אפילו את עצמך כי אתה המומחה הטוב ביותר בתחום שלך? אחרי הכל, האובייקטיביות כשלעצמה אינה קיימת, וכל אדם שופט את עצמו ואת האחרים מנקודת מבטו.

הראשון הוא הפרויקטים וההישגים שלך. אם יש לך פרויקטים או דברים שאתה גאה בהם, אתה יכול שם אותם ולספר להם עליהם, זה כבר הצלחה.

כמובן, אתה יכול לקבל קצת ראיות תיעודיות הכרה: הרבה כסף, דיפלומות, דירוגים מצוינים, סטטיסטיקה.

מה שמעניין אותך כישלונות יכולים להיחשב גם להישגים. למה? כי עשית משהו, ולא טועה, כפי שאתה יודע, רק אחד שלא עושה כלום. לכן להעריך ולהישקל ההישגים כל הטעויות שלך, העיקר הוא שהם לא חוזרים.

לא פחות חשוב כדי למקם את עצמך בתור הטוב ביותר בעסק של אחד. יצירת סיסמה אישית שמגדירה אותך עבור מיקום חיים מסוים, קורות החיים המקוריים הנכונים, 100 מילים המתארות אותך כאדם, וצ’יפים אחרים – כל זה עוזר לך לראות את עצמך הכי טוב ולהיות להם.

אז, אם יש לך את ההישגים שאליהם אתה גאה, יש עדויות כי יש לך מספיק כדי לשקול את עצם את הטוב ביותר, בזמן שאתה ממשיך להתפתח כל זמן ולמקם את עצמם כפי רצויים, ניתן לומר כי אתה באמת השגת את מה שהפך המספר 1, ומעטים יטילו ספק בכך.

הכללים והשיטות נשמע די פשוט, אבל הדרך עצמה לא קל שם. אחרי הכל, יש חוסר מוטיבציה אחת: היום החלטתם להיות הכי טוב, היום חי “ימין”, ומחר שכחת הכל.

פעולות רצופות, שיעורים קבועים ותחזוקה מתמדת של מוטיבציה הם הכרחיים, וזה יכול להיות מובטחת רק על ידי אימון עם מאמן עצמו הלך בדרך והפך הטוב ביותר בתחום שלו.