גוף יפה ללא חדר כושר הוא אמיתי

המילה “calisthenics” בא מן השילוב של המילים היוונית kallos – “יופי” ו sthenos – “כוח”.

Calisthenics היא מערכת של אימון עם המשקל של הגוף שלך, אשר מסייע למצוא גוף יפה והרמונית שפותח, כדי להגביר את כוח וסיבולת אירובית.

ספורטאים המעורבים kalistenikoy ישתמש משקולות חופשיות ומכונה תרגיל, הם עוסקים בסרגל האופקי, במקבילים וברי קיר – על ציוד הספורט שניתן למצוא בקלות ברחוב. לכן התעמלות נקראת גם אימוני רחוב.

Calisthenics מאמן את כל הגוף

תרגיל עם המשקל של הגוף שלך לא יכול להיעשות בבידוד – גם אם אתה מרים את עצמך על חשבון הידיים, שאר הגוף הוא גם במתח. זה נכון במיוחד עבור תנועות מורכבות כמו למשוך קופצים על היד או תרגילים “אופק” (פלאק, planche).

תרגיל “אופק” / bodyweighttrainingarena.com

לחץ על

כל תנועות מ kalsteniki לערב את השרירים של העיתונות. בנוסף, ישנם תרגילים מיוחדים עבור עבודה אלה השרירים, למשל, הרמת הרגליים אל הבר או לממש “wipers”. תרגילים אלה כוללים גם את השרירים המשוננים הקדמיים, אשר יחד עם שרירי הבטן ישרים לקבוע את המראה של העיתונות שלך.

ידיים

בשנת kalistenike סוגים רבים של עליות מתח, אשר ניתן לשאוב השרירים של הזרועות ועל הגב עדיפה פעילות גופנית עם משקל: הסנטר-מעלה עד החזה, אחיזה צרה או רחבה, פס אופקי עבה וחפצים אחרים, שבעזרתן תוכל להיאחז, משיכה איטית, L-הידוק , למשוך קופצים על יד אחת. תמיד יש אפשרות מורכבת יותר שתספק יותר מתח על שרירי הזרוע והשרירים.

עבור triceps וחזה ב kalstenik ישנם סוגים רבים של שכיבות סמיכה על הרצפה, כמו גם על ברים אחידה וטבעות. על ידי שילוב למשוך קופצים לדחוף קופצים בתוך האימון אחד, אתה משאב באופן שווה את כל החלק העליון של הגוף.

  2018 में चुनने के लिए लिनक्स वितरण क्या है

רגליים

לרוב, הביקורת על התעמלות עוסקת בדיוק בהתפתחות הרגליים, משום שהם אינם משתתפים בתרגילים מרהיבים על הבר. עם זאת, זה בהחלט אפשרי לשאוב את הרגליים עם תרגילים עם המשקל שלך.

באמצעות המגוון הרחב של תנועה (סקוואט עד ירכיים ורגלי מגע), חזרות גבוהות וצורות מורכבות יותר, כגון כריעה “אקדח”, אתם יכולים להגדיל את העומס על הרגליים ולפתח את כוחם.

Calisthenics יוצר את האיזון המושלם של השרירים והשומן

כדי לבצע תנועות מורכבות kalisteniki דורש איזון אידיאלי של שריר ושומן, שבו הספורטאי יכול בקלות למשוך את גופה לשניים או מחד לסחוט אותו ולעבור ממקום אחד למשנהו.

לכן, בניגוד וספורטאי כוח, מאווררים kalisteniki פשוט לא יכול להיות עבה או מנופח מדי – הם מיובשים, עם הקלה ברורה של שרירי התפתחות הרמונית של הגוף.

כדי לראות את זה על דוגמה חיה, אנו מציעים הצצה לתוך Instagram ו להעריץ את הדמויות של ספורטאים מפורסמים בעולם של calisthenics.

נתחיל עם הדמות הנשית. הנה יפה Malin Malle (מאלין מאל), בפרופיל שבו אתה יכול לראות הרבה תרגילים, התעמלות וטריקים.

פרסום מ ‘א’ ל ‘י’ ז א ‘ל’ ל ‘����♀️ (@malinmallejansson)

ספורטאי מפורסם כריס הריה (כריס הריה), מאמן ומחבר פרויקט THENX – אתר עם בסיס של אימון ותרגול טכניקות.

פרסום מאת כריסטיאן (קרישריה)

דמי באגבי, ספורטאי בת 16, חזקה, גמישה ומתואמת. היא יוצרת דברים מדהימים על הבר, עושה בקלות אלמנטים התעמלות וטריקים.

פרסום מדמי בגביי (@demibagby)

פרנק מדראן, מאמן אישי ומומחה בתחום התעמלות, מודל כושר.

פרסום מאת פרנק מראנו (@frank_medrano)

אם אתה אוהב דמויות מיובשות של ספורטאים, נסה לעשות קצת אימון ולהחליט אם אתה calisthenic או לא.

  لماذا لا تساعد الرياضة عمليا على إنقاص الوزن؟

איפה למצוא תוכנית אימונים

בין שאר היתרונות הוא kalstenika הוא ספורט חסכוני למדי. אתה לא צריך לקנות מנוי למכון הכושר, זה מספיק כדי למצוא ברים אופקיים ברחוב בקיץ, בחורף לעבוד על הבר וברים בבית.

אתה יכול גם לעשות בלי מאמן, תוך שימוש במגוון של מידע באינטרנט. ראשית, תוכל לצפות בסרטונים ב- YouTube. לדוגמה, אותו כריס ג’ריה בערוץ שלו אומר איך להתחיל התעמלות.

תראו את הערוץ של המאמן המפורסם ומחבר הספרים על kalstenika אל Kavadlo (אל Kavadlo). כאן תמצאו תוכניות להכשרה ולהתקדמות של תרגילים: מן הפשוטה ביותר לאפשרויות הקשות ביותר.

הרבה workouts עם משקל הגוף ניתן למצוא את ערוץ YouTube Calisthenics משקל אימון. הנה רשימת השמעה של תרגילי התעמלות.

עוד כמה הדרכות למתחילים וטכניקות לביצוע כמה תרגילים תמצאו בערוץ BaristiWorkout.

ותוכניות הדרכה ללא תשלום ברוסית ניתן למצוא באתר workout.su, ואם לא אכפת לך לקנות הכשרה באנגלית, זה יכול להיעשות על אתרי Calisthenic אקדמיה, בית הספר של Calisthenic או THENX.

ואתה ניסית לעסוק ב התעמלות?

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top