8 דרכים למצוא סרט טוב

על פי מחקר של האגודה האמריקנית לקולנוע סרטים (MPAA), יותר מ -7,000 סרטים תכונה מיוצרים מדי שנה. האוסף של נטפליקס, ספקית הזרמת הסרט הגדולה ביותר, הוא 36,000 סרטי קולנוע. סכום זה מספיק כדי לצפות בסרט לאחר סרט במשך שש וחצי שנים. עם זאת, זה לא משנה דבר: מציאת סרט טוב הוא תמיד קשה.

בחרנו שמונה כלים כדי למצוא סרטים חדשים ומקווים כי עם העזרה שלך מספרם יהיה אפילו גדול יותר.

1. סרט אקראי על “Kinoiskisk”

«חיפוש סרטים»
«חיפוש סרטים»

חלון עם סרט אקראי ממוקם בחלק התחתון של הדף על הלוח הימני. לחיצה על החתימה “עוד סרט אקראי”, תגיע לדף שבו אתה יכול לבחור את הפרמטרים שלה: שנה של שחרור, מדינה וז ‘אנר. האלגוריתם יהיה להרים את התמונה תוך התחשבות בנתונים שצוין ואת הדירוג שלה – לפחות שש נקודות. וסרטים עם דירוגים מעל שבעה יסומנו בירוק.

סרט אקראי על “Kinoiskoe” →

2. הדף עם הפצות העליון על כל גשש סיקור

קיקס
קיקס

לדוגמה, לעתים קרובות אני הולך Kickass ולראות את torrents העליון על ידי מספר הורדות. ברוב המקרים יש סרטים שפורסמו לאחרונה, כמה מהם אתה רוצה לראות. אבל הרבה זבל: ליד טוב “נוקמים” הוא הנורא “סאן אנדריאס פגם”.

3. למעלה 250 IMDB

IMDB
IMDB

דף שכולם הלכו אליו לפחות פעם אחת. זה מיון 250 סרטים בהתאם הדירוג IMDB. בחירת סרט, באמצעות מניפולציות פשוטות, אתה יכול למצוא את שמו ברוסית, לראות ולהיות בטוח כי הסרט הוא באמת כדאי.

250 IMDB למעלה

4. חיפוש מתקדם “חיפוש סרטים”

«חיפוש סרטים»
«חיפוש סרטים»

דף עם מספר מרשים של שדות לחיפוש סרט. אתה יכול לבחור תמונה לא רק לפי ז’אנר, אלא גם על ידי אולפן, יוצרי, טקסט או מילות מפתח. כלי למשתמשים מתקדמים, אבל פתאום אתה משוגע על הסטודיו מקלט רוצה למצוא את כל הסרטים שלה. IMDB גם יש את אותו הכלי.

חיפוש למי מיקום, סוג, רחוב ועוד חיפוש סרטים

5. סרט טוב לצפות

סרט טוב לצפות
סרט טוב לצפות

עורכי האתר בוחרים באופן ידני סרטים, בהנחייתם של כמה מאפיינים. קודם כל, הדירוג של הסרט הוא מן הצופים ומבקרי הקולנוע, עם דגש על אותם סרטים שאינם פופולריים מדי. לכן, הסיכוי שצפית בסרט המוצע על ידי האתר הוא קטן.

סרט טוב לצפות

6. רשימת סרטים טובים

רשימת סרטים טובים
רשימת סרטים טובים

אוספים של רשימת סרטים טובים מבוססים על הדירוג של סרטים עם עגבניות מבושלות, Metacritic ו IMDB. האתר נראה לא חשוב, אבל אתה תבלה מקסימום של כמה דקות על זה עד שתמצא את הסרט הנכון.

רשימת סרטים טובים

7. WMSIWT

WMSIWT
WMSIWT

WMSIWT (אילו סרטים כדאי לצפות הלילה) הוא האתר שעונה על השאלה בכותרת. כאשר אתה עובר למשאב, הטריילר של אחד מהסרטים מתחיל מיד. השירות מנוהל על ידי עורכים, ולכן כל אחד מהסרטים נבחר באופן ידני.

WMSIWT →

8. גַרדָן

Jוצר
Jוצר

השירות יבקש ממך לדרג כמה סרטים מהרשימה, ולאחר מכן, על פי ההעדפות שלך, יהיה ללקט קבוצה של המלצות. אתה יכול לסנן את ההצעות עבור ז ‘אנר ושנה של שחרור, לראות מידע על הסרט, קדימונים ואפילו ביקורות. באותו אופן, itcher יעזור לך לבחור מוסיקה, ספרים ומשחקי וידאו.

Jידר →

אם יש לך דרך משלך למצוא סרטים טובים, לספר על זה את ההערות.