אינטגרם תוסיף פונקציונליות סלאק ל Telegram

יום אחד שירות ללא תשלום עבור ארגון העבודה של חברות ומפתחים, הודיעה סלאק פריצה, שהתרחשה בפברואר 2015. זה ידוע כי הפולשים היה גישה לא מורשית למסד נתונים של משתמשים במשך כארבעה ימים. כרגע, הגישה שלהם למערכת כבר חסומה, אבל עבור מישהו זה יכול להיות טיעון רציני עבור מעבר לאימות שני גורמים או חלופות מחפש כלי לפתרון בעיות דומות.

בנסיבות כאלה, שחרורו של אינטגרם הוכיח שהוא מאוד שימושי. למעשה, זה רק טלגרם בוט מתוכנת במיוחד, שבו אתה צריך להוסיף את הצ’אט של הקבוצה שלך. לאחר מכן, תקבל הודעה אוטומטית עם הוראות וקישור אוניברסלי להתאמה אישית נוספת.

Integram עובד עד כה רק עם GitHub, BitBucket ו Trello. בעתיד, היזמים מבטיחים ליישם תמיכה בשירותי צד שלישי נוספים. כדי להגדיר את אותה התראה של התראות ל- Telegram שב- Trello כמה קלפים השתנו או נוספו חדשים, ניתן בשתי קליקים.

שחרורו של אינטגרם לא נעלם מעיני היזמים של “טלגרם”. צירוף מקרים, אך באותו יום שלחה החברה עדכון לגרסת הבטא של הלקוח עבור OS X, אשר פתר את הבעיה של הזמנת אנשי קשר לצ’אט על המשתמש שלהם. עם זאת, אם עדיין לא קיבלת את העדכון, או אם הפונקציה הזו לא עובדת אצל לקוח השליח שלך, אז כדי להוסיף @integram, תצטרך קודם כל ליצור שיח פרטי ולכתוב כל הודעה שם. בתגובה תקבל את פרטי הקשר של השירות שעליך להעביר לרשימת אנשי הקשר שלך.

בהתחשב בשיפורים וחידושים שוטפים, בפשטות, בנוחות, בפונקציית אחסון בענן, ביכולות הצ’אט הקבוצתי וביתרונות רבים אחרים, המברק בשיתוף עם Integram נחות לרפיון בעיקר במספר השירותים הנתמכים של צד שלישי. Integram כבר הודיעה על פתיחות ה- API שלה, כלומר, הרשימה שלהם בקרוב להשלים עם שמות חדשים.

אינטרנט מברק