5 nejlepších aplikací iOS pro sledování letadel

Pokud neustále létáte, potřebujete znát rozvrh letadla, abyste nebyli pozdě na let. K tomu je řada pohodlných aplikací pro sledování letadel, které vám poskytnou neocenitelnou službu. Takže, které z nich jsou nejlepší?

FlightBoard

FlightBoard byl navržen v souladu s designem vynikající informační tabule umístěné na letišti Charles de Gaulle v Paříži. A to je aplikace, která musí být nainstalována na smartphonu každého cestujícího. FlightBoard zobrazuje data, která můžete získat na terminálu kteréhokoli letiště. Můžete si prohlédnout řadu letů, sledovat odlet a přílet letadel a sledovat další užitečné informace. Pokud znáte číslo letu nebo kód letiště, budete mít možnost získat ještě podrobnější informace o plánovaných letech.

LoungeBuddy

LoungeBuddy pomohou získat informace o 500 významných letištích po celém světě. Poukazovat na své kreditní karty a let, můžete vidět, jaké služby a rekreační oblasti, vám může poskytnout zdarma nebo za určitý časový poplatek, navíc máte možnost filtrovat rekreační oblasti, pokud budete potřebovat nějaké vybavení. Samozřejmě, stejně jako v jiných aplikacích, můžete také sledovat obecné informace o letech co vás zajímá.

Aplikace ve vzduchu

App in the Air je skvělý společník pro ty, kteří s netrpělivostí a možná strachem čekají na svůj let na letišti. Aplikace zobrazuje zajímavé a užitečné informace o letišti, na které se chystáte, nabízí několik tipů a tipů. Například, kde jsou zásuvky, bezplatné Wi-Fi, kavárna nebo některé konkrétní obchody. Pro každou radu můžete hlasovat, aby v budoucnu nebyl vyřazen, ale pomohl ostatním cestujícím. Jakmile se dostanete na letiště, můžete si prohlédnout stav vašeho letu, mapy většiny letišť a chatovat s cestujícími na vašem letu, kteří už prošli kontrolním stanovištěm. A čím více cestujete, tím více úspěchů se zobrazí ve vašem profilu. Budete mít možnost sledovat polohu vašeho letadla v reálném čase. K získání některých dalších funkcí však budete muset provést vestavěný nákup.

Flightradar24 Pro

Flightradar24 Pro v reálném čase poskytuje nejkomplexnější a nejpodrobnější informace o různých letech po celém světě. Stačí spustit aplikaci a uvidíte stovky letadel po celém světě, včetně těch, které létají přímo nad vámi. Klikněte na některý z nich a zobrazí se vám podrobné informace o trase, nadmořské výšce, rychlosti, přesné poloze letadla.

MiFlight

Abyste mohli užitečně trávit čas, musíte vědět, kolik je na skladě. MiFlight používá obrovské množství zdrojů, které vám řeknou, jak dlouho projdete kontrolními body. To je zvláště výhodné na dovolené, když jsou letiště přeplněná. Jen spusťte MiFlight, vyberte si letiště a terminál a okamžitě získáte informace, které potřebujete. Aplikace v současné době podporuje přibližně 50 letišť a poskytuje přístup ke svým terminálovým kartám. Informace o největším z nich jsou neustále aktualizovány během několika hodin.

přes iMore