מה שאתה צריך לדעת על מצב תרדמה ועל תרדמה במחשב

משתמשים בגירסאות העדכניות ביותר של Windows (גרסאות 7 ו – 8) חמושים במצב שינה היברידי היברידי. אנו נכיר את כל שלוש האפשרויות.

מצב שינה

הוא מאופיין בצריכת חשמל נמוכה בהשוואה למצב הפעולה הרגיל של המחשב. חלק מרכיבי המחשב כבוי, למשל, כונן קשיח, וחלקם מתחילים לאכול פחות חשמל. כל היישומים הפועלים נשארים בזיכרון ה- RAM של המחשב, ממשיכים בעבודתם, אך נמצאים במצב המתנה. חידוש עבודה ממצב שינה הוא כמעט מיידי, אתה מקבל מחשב מוכן לשימוש בתוך שניות.

מצב שינה (Hibernation)

זה היה מתוכנן רצוי לשימוש על מחשבים ניידים, אשר תשלום הסוללה החשובים ביותר ואת היכולת להשתמש במהירות במידת הצורך. כאשר מצב תרדמה מופעל, כל היישומים הפועלים מתוך זיכרון RAM נשמרים בקובץ נפרד בדיסק הקשיח של המחשב, והמחשב עצמו כבוי. לחדש את העבודה הוא איטי יותר מאשר את הפלט ממצב שינה, אבל מהר יותר מאשר אתחול Windows הרגיל. כן, המערכת משוחזרת למצב המקורי שלה, שקודם להפעלת מצב תרדמה. כלומר, כל היישומים הפועלים והחלונות ישוחזרו.

מצב שינה היברידי

זה יהיה שימושי בעיקר עבור מערכות שולחן עבודה ורשתות החשמל לא מהימן. משלב את היתרונות של מצב תרדמה ומצב תרדמה. יישומים פעילים מאוחסנים הן ב- RAM והן בכונן הקשיח. מד החשמל מקטין את מהירותו. תתעורר בצורה נכונה המחשב יוכל גם אם יש בעיות עם אספקת החשמל.

מסקנה

השארת המחשב במשך כמה דקות או לארוחת ערב, עדיף להשתמש במצב שינה. תוכלו לחסוך חלק מהחשמל, תוך כדי החזרה, אתה יכול מהר מאוד להגיע לעבודה. השימוש במצב תרדמה רלוונטי למחשבים ניידים. עדיף להשתמש בו עבור הפסקות ארוכות עם המחשב, אבל באותו הזמן, רוצה לקבל מערכת עביד בזמן קצר למדי. בעת שימוש במצב שינה היברידי, אתה תהיה בטוח כי הסוללה מותש הנייד או פתאום חסר הנוכחי בשקע לא לגרום לאובדן של נתונים שלא נשמרו.

  Οδηγός ρύθμισης της γραμμής εργασιών των Windows

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top