Bitva o čistotu Windows: Clean Master vs CCleaner

Náš život je plný stereotypů. Nejlepší den v týdnu je pátek, rychlost spotřeby vody je osm sklenic denně, čištění volného místa na pevném disku je CCleaner. Ale nic netrvá pod věkem času. To je uznávaný počítač Moydodyr založený na Windows začal spadnout korunu z hlavy. A třást její pozice není nějaký malý náskok, ale Clean Master sám, který se pohyboval z mobilního prostředí na pracovní plochu.

Ano, vrah populární řešení pro čištění systému šíří z Androidu do Windows. Pravděpodobně neexistuje žádný takový uživatel mobilního operačního systému od společnosti Google, který alespoň nevěděl o existenci Clean Master. Aplikace má na Google Play obrovský počet instalací a nejen atraktivní obal, protože jeho “koště” dobře zná.

Z těchto důvodů jsme nemohli projít vydáním první stabilní verze utility do světla. Ale pojďme se neměl omezovat na prosté výčet výhod a nevýhod Clean Master pro PC, a pokusit se srovnat účinnost čističe v hlavě-na srovnání s králem tohoto žánru. Takže, zaokrouhleno.

Vzhled a rozhraní

V prvních vteřinách boje se starý CCleaner dostane od mladého Čistého mistra. Sprostost a nepodstatnost vzhledu našeho starého známého se nesrovnává s jasem a leskem nově příchozí. A to není překvapující, protože grafická složka – společnost hobby Cheetah.

Clean Master pro Windows
Skenování odpadků v nástroji Clean Master for Windows

Ostrost prvků rozhraní a animace akcí Clean Master prostě potěší oko. Samozřejmě, pro někoho jasnost utility se zdá být nadměrná, ale tito uživatelé určitě nebudou stačit.

Rychlost a kvalita práce

Oba nástroje byly nainstalovány do systému od začátku a skenování bylo spuštěno bez zásahu do nastavení. To znamená, že čištění operačního systému bylo zcela dáno vojákům. Proč je to tak? Zdá se mi, že tento druh programu primárně zaměřen na uživatele, kteří prostetskogo nevyhýbá v rozích programu a tam je něco přepínat. Proto klikneme na tlačítko vyhledávání odpadků a porovnáme výsledky.

  Cómo hacer que las fuentes en Windows se vean en Mac OS

Čisté zprávy Master o možnosti odstranění 1,1 GB nepotřebných souborů a CCleaner – asi 350 MB. Proč tak šíře? Protože během skenování CCleaner požádal o zavření prohlížeče Chrome, který jsem ignoroval. Z tohoto důvodu obslužný program vynechal 650 MB mezipaměti Internetu. Současně společnost Clean Master nepředložila takové kategorické požadavky až do vyčištění.

Vyčistěte hlavní systém Windows
Vyčistěte zprávu Master for Windows

V souhrnu lze říci, že oba programy zjistily přibližně stejné množství strusky a druhé kolo skončilo remízou. Mimochodem, parita vyšla a rychlost skenování.

Co je pod kapotou

Očekává se, že díky svým zkušenostem dokáže CCleaner mnohem víc než jeho nezkušený konkurent. Co může Clean Master udělat při jeho spuštění? Uveďte podrobné údaje o nalezeném odpadu a také ignorujte zadané oddíly a složky systému. A to je všechno.

CCleaner také řídí program spuštění při spuštění Windows nebo prohlížeč, odinstalovat programy, řídit body obnovení systému a bezpečně přepíše volné místo na disku. Poslední bod, spolu s vícejazyčnou lokalizací, se může stát pro mnohé uživatele důležitým momentem.

Proto ve finálovém kole vyhrajeme CCleaner.

Celkem

Fighters potřást rukou po boji a v dobré náladě jít na svých rozích kruhu: Clean Master – jedno tlačítko řešení pro masy, a CCleaner budou užitečné pro pokročilejší uživatele a ty, kteří jsou důležitými další funkce programu.

A obecně je velmi dobré, že se na trhu objevil další těžký hráč, který může zvýšit celkovou kvalitu baru. Nyní musí každý vytáhnout jak fyziku, tak technologii. Z tohoto diváka vyhrává pouze.

Clean Master pro Windows

A podle vás bude program Clean Master uspět v prostředí Windows? Co si myslíte o programu?

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top