Seznam povinných věcí, které je třeba dělat každý den

Když jsme malí, každý den začíná doprovodem rodičovského učení: “Zkartujte zuby!”, “Jedzte kaši!”, “Odložte hračky!”. Stáváme trochu starší, ale pečující rodiče nemají zastavit jejich opotřebovaný rekord, jen mírně mění repertoár: „Vstávej, na pár pozdě“ „Hoď nedopalky z popelníku,“ „si nasadil čepici!“. A pak vyrostíme, vezmeme život do vlastních rukou a zmateně si uvědomíme, že nikdo nám neřekne, co dělat, kdy a jak. A pak přichází tento seznam povinných denních tříd:

1. Ukažte vaši lásku a ocenění lidem drahým vám. Život je příliš krátký na to, aby se mračil a hněval. Jeden úsměv, laskavé slovo nebo polibek ráno mohou udělat den dokonalý nejen pro vás, ale i pro vaše blízké. Nenechte si ujít tuto příležitost.

2. Věnujte 10-15 minut čistoty. Nepokoušejte se okamžitě vyčistit celý dům, nepotřebujete běhat s hadrem na každý prach. Denní malé čištění vám však umožní udržet dům čistý a vaše hlava v pořádku.

3. Napijte sklenici vody. Už jsi měl drink? Opakujte!

4. Každý den proveďte jeden krok směrem k vašemu cíli. Konstantní pohyb vpřed ve správném směru umožňuje i při malých každodenních snahách se pohybovat dostatečně daleko.

5. Naučte se něco nového. Degradace mozku začíná přesně v den, kdy jste se neučili něco úplně nového. Snažte se odložit útok tohoto dne co nejdéle.

6. Stiskněte tlačítko. Nejlepší cvičení pro udržení vašeho těla ve správném stavu. Okamžitě zvyšuje tón lépe než ostatní inženýři.

7. Pokuste se každodenně chválit alespoň jednu osobu (samozřejmě zaslouženě). Tak, absolutně bez povšimnutí, uděláte do jednoho roku 365 lidí. Skvělý výsledek!

8. Pořiďte si pět minut ticha. Aspoň pět minut kurva uprostřed celé šílenství.

9. Komunikujte. Opravdu, a ne přes monitory. Dnes je tak snadné opustit každého prostřednictvím chatu, sociálních sítí a e-mailu, které občas pochopíte, že máte ještě méně živé komunikace než sex.

  Hodina X – kdy si nejlépe koupit levné letenky?

10. Meditujte nebo přemýšlejte alespoň o tom o těch pozitivních věcech, které jsou přítomny ve vašem životě. Vyzkoušejte každou noc, než půjdete do postele, zavete několik pomalých a pomalých dechů, uvolněte se, naladěte na pozitivní vlnu. To v kombinaci s cvičením ráno vám pomůže spát lépe a být energický po celý den.

11. Zapojte se do jakékoliv fyzické aktivity. Nemusíte se snažit o záznamy nebo slepě sledovat všechny rozmary moderní fitness módy. Ale nejméně 30 minut (přednostně více) každodenních procházek, joggingu, plavání, jógy, fitness vybavení – vyberte si, co chcete – kardinálně změnit váš stav.

12. Předstírat, že je superhrdina. Dokud se skutečně nestane.

13. Existuje zelenina a ovoce. Saláty, ragú, polévky, zákusky a jiné kulinářské práce ze zahrad a zeleninových zahrad. Vzácný případ, kdy všichni vědci, i Britové, jednomyslně říkají, že je to užitečné.

14. Trávit čas mimo pokoj. Chůze, jízda na kole, pěšky se psem. Jedním slovem vyjděte z monitoru a větrujte své nešťastné plíce.

15. Jen poděkujte za další den svého života. Každé nové svícení přináší s sebou možnost nového života a je na nás, zda tuto šanci využijeme.

Přibližně se takové odpovědi staly nejoblíbenějšími mezi čtenáři Redditu ohledně otázky, jaké by měl každý člověk dělat neustále a po zbytek svého života. A jaký seznam budou mít čtenáři Lifehackeru?

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top