איך ללמוד לשרוק בקול רם

מתברר כי האצבעות הן “כלי” הכרחי לשרוק קולני נוקב. המשימה שלהם היא כדלקמן. ראשית, “לאלף” את השפה. שנית, הקש את השפתיים על השיניים.

בואו ננסה ללמוד איך לשרוק ביחד.

שלב 1 – ליצור מכתב מהאצבעות “A”

איך ללמוד לשרוק בקול רם

מקפלים את האצבעות האמצעיות והאמצעיות של שתי הידיים עם האות “A”, כפי שמוצג בתמונה. שילוב זה יכול להיעשות רק עם אצבעות או רק אצבעות באמצע. ואתה יכול להשתמש רק ביד אחת, סוגר בזירה גדול ואצבע (כמו מחווה “אישור”).

שלב 2 – לחץ את השפתיים על השיניים

איך ללמוד לשרוק בקול רם
הקש את השפתיים על השיניים, כאילו אתה זקן חסר שיניים. ככל שתקשה יותר “תקשיח” את השפתיים בפה ותלחץ אותן על השיניים, כך תגבר השריקה. אצבעות במצב זה יעזור לתקן את השפתיים.

שלב 3 – מיקום הלשון

איך ללמוד לשרוק בקול רם

לדחוף את האצבעות, מקופל בצורת האות “A”, בפה שלך על אחד phalanx (לשטוף את הידיים!). מניחים את אצבעותיך באמצע הפה שלך – את קצות האצבעות שלך צריך להיות הצביע על מרכז הלשון. לדבר את השפה כמה שיותר. בין קצה הלשון לבין השיניים הקדמיות צריך להיות על סנטימטר. לנוחיותך, להחזיק את קצה הלשון עם האצבעות.

שלב 4 – שריקה

איך ללמוד לשרוק בקול רם

שים את האוויר בריאות. מחזיק את האצבעות ואת הלשון כראוי, לסגור את השפתיים כפי שמוצג בתמונה. דרמטי לגרש אוויר מן הריאות. אם עשית הכל נכון, תרגיש “צמרמורת” קלה מעל השפה התחתונה – האוויר לא צריך לצאת מהפה, אלא מהחור שעשית באצבעות, בלשון ובשפתיים.

אל תדאג אם זה לא עובד בפעם הראשונה. להתאמן, להתאמן ולתרגל שוב! פעם ב 40 לך, זמיר את השודד יהיה לצאת.

רק לקחת הפסקות בין ניסיונות – נשימות עמוקות תכופות מכה יכול להוביל סחרחורת.

  10 טריקים לפשט פעולות מתמטיות

P.S. עשיתי את זה! ????

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top