5 טוב חינם שירותי VPN

1. TunnelBear

מנהרה

כמובן, את השירות הטוב ביותר חינם VPN. זה פשוט מאוד מהר. זה מספיק כדי להירשם באתר TunnelBear, להתקין את היישום, ואתה יכול מיד להשתמש VPN ללא צורך להגדיר משהו. ניתן להתחבר לאחד מ -20 מדינות.

TunnelBear זמין הן במחשבים שולחניים והן בהתקנים ניידים. מחשבון אחד תוכל להשתמש בשירות בחמישה מכשירים שונים. כמות התנועה החופשית אינה מרשימה – רק 500 MB לחודש. אבל עבור קניות רווחיות בחנויות מקוונות גישה לשירותים לא זמין, למשל, ברוסיה, זה מספיק.

הורד TunnelBear עבור Windows ו- MacOS →

2. וינדסקרייב

ווינדסרייב

היתרון העיקרי של שירות זה הוא 10 GB של תנועה חופשית לחודש ויכולת לגשת לאינטרנט דרך השרתים של שמונה מדינות. כדי לקבל עוד 5 GB, אתה צריך לכתוב רשומה בטוויטר. עבור כל משתמש אשר נרשם עם הקישור שלך, אתה מקבל 1 GB.

במקרה זה, אין צורך בנתונים אישיים לרישום, השירות מבקש רק את שם המשתמש והסיסמה. אם תרצה, תוכל לציין את הדוא”ל שלך כדי לגשת לחשבון שלך אם תאבד את הסיסמה.

כמו דובדבן על העוגה ב- Windscribe יש חוסם מודעות מובנה וחומת אש.

הגרסה החינמית מאפשרת לך להשתמש בשירות רק בהתקן אחד.

הורד Windscribe עבור Windows ו- MacOS →

3. מגן נקודה חמה

מגן חמה

השירות מספק 750 MB משמעותי של תנועה ליום, אתה יכול להוציא אותם על חמישה מכשירים שונים. בנוסף, מגן Hotspot יש את הפונקציה של התחברות אוטומטית VPN כאשר גולשים באינטרנט באמצעות רשת לא מוגנת של Wi-Fi. הודות לכך, אתה יכול לשלם עבור רכישות באינטרנט ולא לדאוג שמישהו יקבל גישה לנתונים האישיים שלך.

את החסרונות של השירות ניתן לייחס את העובדה כי בגרסה חופשית אתה לא יכול לבחור את הארץ שדרכו תעבור התנועה, ומהירות החיבור לאינטרנט לפעמים פוחת.

הורד Hotspot מגן עבור Windows ו – Windows טלפון

4. להאיץ

להאיץ

תכונה ייחודית של Speedify היא המהירות המקסימלית האפשרית של חיבור לאינטרנט. היא מושגת באמצעות איחוד של כל חיבורי האינטרנט הזמינים. לדוגמה, אינטרנט קווי וחיבור נייד עבור 3G / 4G. גם עם רק סוג אחד של חיבור, אתה יכול להגדיל את המהירות בשל טכנולוגיות ייחודיות להאיץ.

ההאצה מאפשרת לך להשתמש בחמישה מכשירים שונים ולבחור מתוך 30 שרתים ברחבי העולם. בחודש הראשון, 4 GB של התנועה מסופק, בחודש שלאחר מכן – 1 GB.

הורד עבור Windows ו MACOS →

5. מנהרה פרטית

מנהרה פרטית

חשבון אחד מאפשר לך להשתמש במנהרה פרטית על שלושה מכשירים. אתה יכול לבחור מתוך תשעה שרתים שונים. רק 200 MB של תעבורת אינטרנט מסופקת. כאשר התנועה נגמרה, תצטרך לקנות חבילה של 20 או 100 GB.

הורד מנהרה פרטית עבור Windows ו- MacOS →