10 יישומי Android שימושיים שאינך יכול למצוא ב- Google Play

קודם כל, יש צורך לומר כי כדי להתקין את התוכניות המתוארות להלן תצטרך להפעיל הגדרה מיוחדת האפשרויות של הגאדג ‘ט שלך. זה נקרא “אפשר התקנה של יישומים ממקורות לא ידועים”. המיקום שלה בקושחה שונה עשוי להיות שונה במקצת, אז לחפש את ההוראות הרלוונטיות על הפורומים בנושא.

אמזו אנדרגראונד

אמזו אנדרגראונד

Amazon Underground הוא קטלוג היישומים השני הפופולרי ביותר אחרי Google Play. למרות שהתוכן שלה נחות מחנות גוגל, כל התוכניות המפורסמות ביותר בה קיימות. לכן, אם אי פעם אישרת את Google, תוכל להשתמש בספרייה הזו כחלופה. אבל המאפיין העיקרי של המחתרת אמזון הם מבצעים שיק, שבמהלכה אתה יכול לקבל תוכניות רבות בחינם.

הורד את אמזון

Xposed המסגרת

Xposed המסגרת Xposed המסגרת

Xposed Framework היא סביבה מיוחדת להפעלת מספר רב של כלי עזר שנועדו לבצע שינויים קוסמטיים או פונקציונליים למערכת ההפעלה. כדי לעשות זאת, אתה צריך זכויות superuser, אבל בונוסים וכתוצאה מכך הם שווים את זה. מידע נוסף על הפרויקט Xposed ניתן למצוא כאן.

הורד Xposed Framework →.

MiXplorer

MiXplorer MiXplorer

משתמשים מסוימים מאמינים כי MiXplorer הוא מנהל הקבצים המהיר, היפה ביותר ופונקציונלי עבור אנדרואיד. לאחר היכרות עם תוכנית זו, תוכל להבין כי דעה זו אינה חסרת בסיס. בנוסף, MiXplorer הוא לגמרי בחינם ואינו מכיל פרסום.

הורד את

Videoder

Videoder Videoder

מחבר Videoder טוען כי התוכנית שלה משמש 20 מיליון משתמשים. בואו לא נהיה שובב מדי את סבירות של דמות זו, כי השירות הוא באמת שימושי. עם זאת, אתה יכול לא רק להוריד כל וידאו מ- YouTube באיכות הרצויה, אלא גם לשמור רצועות שמע בפורמט MP3.

הורד Videoder →

ViPER4Android

ViPER4Android ViPER4Android

תוכנית זו ידועה לכל המומחים של צליל טוב על אנדרואיד. למעשה, זה אקולייזר עם כל כך הרבה אפקטים כי תצטרך יותר משעה כדי להגדיר את זה, כמו גם האוזן נהדר. אבל אחרי זה, כל נגן מוסיקה על הטלפון החכם שלך יישמע פשוט מושלם.

  כיצד להסיר מודעות ב- Android

הורד ViPER4Android →

TubeMate

TubeMate TubeMate

מסיבות מובנות, Google אוסרת את המיקום של יישומים המיועדים להורדת סרטונים מ- YouTube בקטלוג שלה. לכן ניתן להוריד את כלי השירות TubeMate רק מאתרי צד שלישי. וזה באמת שווה את זה, כי עם זה אתה יכול בקלות לשמור כל וידאו מ- YouTube באיכות הנכונה.

הורד את TubeMate ←

NewPipe

NewPipe

כל מי שמחליט לצאת מהחיבוק ההדוק של גוגל, יצטרך לבחור תחליף ליישומים רבים מהחברה הזו. NewPipe הוא לקוח חלופי קל וחופשי עבור YouTube, שאינו משתמש בממשקי API ובשירותי Google עבור עבודתו.

הורד את NewPipe

אדווי

אדווי

AdAway הוא כלי קיצוני להרס הסופי בלתי הפיך של פרסום במכשיר שלך פועל אנדרואיד. אתה פשוט להתקין את כלי השירות, לחץ על כפתור אחד בלבד ולשכוח פרסום באנרים לנצח בכל הביטויים שלהם.

הורד AdAway →

מובדרו

מובדרו מובדרו

Mobdro מאפשר לך להציג תוכניות של מספר רב של ערוצי לוויין וכבלים. כולם מופצים בנוחות בין מדינות ונושאים, יש הזדמנות לשמור את המעניינים ביותר. גרסת הפרמיה של התוכנית מאפשרת לך להקליט תוכניות טלוויזיה.

הורד Mobdro

SCR מסך מקליט

SCR מסך מקליט

אני לא ממש מבין למה התוכנית הנפלאה הזו לא פגעה בממשל Google Play, אבל היא הוסרה מהספרייה הרשמית. שום דבר scandalous SCR מסך מקליט עושה, אבל פשוט משמש כדי להקליט את מה שקורה על המסך של הטלפון החכם או Tablet לתוך קובץ וידאו (screencast). שלא כמו המתחרים רבים, השירות יכול לעבוד על כל הקושחה אנדרואיד, החל בגירסה 4.0.

הורד SCR מסך מקליט →

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top