מדוע אנדרואיד מתחיל להאט וכיצד להתמודד עם זה?

האם שמת לב כי אנדרואיד טרי, רק מחוץ לקופסה או לאחר הבזק, רק זבובים? אבל כמה זמן עובר, ומהמהירות הקודמת אין זכר. הממשק של המערכת הופך להיות מהורהר, ההשקה של תוכניות מאט ואפילו מה לא צריך להאט באופן עקרוני, מצליח להאט.

למה זה קורה ואיך להתמודד עם זה? בואו להבין.

עדכוני מערכת הפעלה ויישום

כל מכשיר הולך למכירה עם הגירסה הנוכחית בזמן של מערכת ההפעלה, אשר באופן מלא ביותר תואמת את המאפיינים של גאדג ‘ט זה. אם היצרן פרסמה עדכון מערכת עבור הטלפון החכם או הטאבלט שלך לאחר זמן מה, אתה ללא ספק לרכוש תכונות חדשות, אבל לא את העובדה כי המכשיר יעבוד בדיוק באותה מהירות.

כנ”ל לגבי יישומים מסוימים. מפתחים מתמקדים ללא הרף במכשירים חדשים ומבצעים אופטימיזציה של היכולות שלהם. לכן, כמה תוכניות לאחר העדכונים הם איטיים יותר מבעבר.

כיצד ניתן לתקן זאת?

אתה צריך לעשות בחירה בין פונקציונליות ומהירות. אם אין לך מכשיר חזק מאוד, אז זה הגיוני לנטוש את הגרסאות החדשות של מערכת ההפעלה ויישומים. לפעמים תוצאות טובות יכול לתת את המעבר אלטרנטיבה, “קלים” קושחה.

תהליכי רקע

התקנת לאחר רכישת המכשיר שלוש תריסר תוכניות לא הולכים לעצור? האם אתה חושב שאם היישום אינו פעיל, הוא אינו צורכים משאבי מערכת?

זה לא לגמרי נכון. תוכניות מותקנות רבות יורדות באופן אוטומטי בעת אתחול המערכת, צריכת משאבי CPU ותפיסת הזיכרון של המכשיר. בנפרד, עלינו לזכור את טפטים לחיות שונים יישומונים של שולחן העבודה, אשר רובם עושים שום דבר שימושי.

כיצד ניתן לתקן זאת?

השבת רקעים חיים, יישומון שולחן העבודה ושריקות אחרות אתה לא באמת צריך. תסתכל על רשימת יישומים ברקע ולהפסיק את אלה שאתה לא צריך. הסר תוכניות שאינך משתמש בהן. עבור אותם משתמשים אשר חשים את הכוח לטבול את עצמם עמוק יותר לתוך הסודות של תהליכי רקע אנדרואיד, אנו ממליצים על תוכניות Autostarts ו השבת שירות.

  3 אקולייזר עבור אנדרואיד שיגרום למוסיקה להישמע טוב יותר

חוסר מקום פנוי

המובנה כוננים של הגאדג ‘ט שלך מתוכננים בצורה כזאת, עם מילוי כמעט מלא, הביצועים שלהם יכול להאט באופן משמעותי. הסיבה לכך היא השיטות המשמשות לכתיבת מידע לזיכרון הבזק הפנימי של ההתקן. לכן, עבור הפעולה המהירה של המכשיר, חשוב מאוד שלפחות רבע מהזיכרון הפנימי יישאר חופשי.

כיצד ניתן לתקן זאת?

נסה להעביר, אם אפשר, את התוכנית לכרטיס ה- SD. שמור סרטים, מוסיקה, פודקאסטים, תמונות ותוכן אחר בכרטיס חיצוני. באופן קבוע לנקות את המטמון יישום קבצים זמניים עם CleanMaster או אנלוגים שלה.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top