איפה להוריד וכיצד לנסות את מערכת ההפעלה החדשה של רמיקס בפעולה

ISVs כבר נעשו ניסיונות אחדים להעביר ניידים אנדרואיד על שולחן העבודה. OS Remix – הפרויקט המוצלח ביותר מסוגו. התקנת מערכת ההפעלה במחשב (Windows, Linux או OS X), אנחנו מקבלים multi-tasking כרגיל, את היכולת לעבוד במצב חלון, תמיכת המקלדת ועכבר, שורת משימות נוחות ולהתחיל יישומים בתפריט – בקיצור, כל הדברים רגילים עבור משתמשי שולחן העבודה שנים רבות. בנוסף, מערכת ההפעלה יש דרישות מערכת נמוכות, כך שאתה יכול להשתמש בו על תקציב או מחשבים מיושנים. אבל הדבר החשוב ביותר – הוא, כמובן, מספר עצום של אפליקציות Android מחנות Google Play קטלוג, שרבים מהם אין אנלוגים בפלטפורמות אחרות.

מערכת הפעלה חדשה, אשר פותחה על ידי Jide מבוסס על אנדרואיד Lollipop, היה אמור להשתחרר ב -12 בינואר. עם זאת, דליפה התרחשה, ואחת הגרסאות הראשוניות נכנס ניווט חינם קצת יותר מאשר הפעם. זה עם אותה כי אתה יכול להכיר היכרות עכשיו. הנה מה שאתה צריך לעשות כדי להתקין את הרמיקס OS 2.0 במחשב.

דרישות מערכת עבור Remix OS 2.0:

 • מקל USB 3.0 עם היכולת לעצב FAT32, קיבולת מינימלית של 8 GB ו מהירות קריאה של 20 MB / s.
 • מחשב עם היכולת לאתחל מקל USB.
 1. הורד את הקבצים הדרושים על ידי קישור זה (מגנט). לשם כך, עליך להשתמש בלקוח סיקור מותקן.
 2. אתחל את כונן ההבזק מסוג USB ב- FAT32 כתוכנית שירות רגילה של Windows. זכור כי כל הנתונים על זה יאבדו.
 3. פתח את התיקיה שהורדת ומצא את התוכנית בה remixos-usb-tool.exe. זה כלי להקלטת תמונת המערכת על כונן הבזק מסוג USB.כלי השירות לשרוף את התמונה של המערכת לכונן הבזק מסוג USB
 4. לאחר הפעלת תוכנית השירות, בשדה קובץ ISO, ציין את תמונת המערכת באותה תיקייה. ודא ששדה ה- USB Disk מכיל את הערך הנכון – אות הכונן שהוקצתה לכונן הבזק מסוג USB.הפעל את כלי השירות
 5. לאחר לחיצה על הלחצן אישור, תהליך ההקלטה של ​​תמונת המערכת למקל ה- USB מתחיל. הזמן הדרוש תלוי במהירות ההקלטה, אך לא יעלה על 10-15 דקות.
 6. כאשר יצירת כונן הבזק אתחול נשלמת, תצטרך לאתחל ולהיכנס BIOS או הגדרות UEFI. כאן, אתה צריך לשנות את הסדר של התקני האתחול כך התקן ה- USB הוא הראשון. עבור יצרנים שונים, הגדרות אלה יכולות להשתנות באופן משמעותי, לכן מומלץ לפנות אליהם לקבלת הוראות מפורטות.
  Remix OS 2.0: שינוי סדר האתחול
 7. לאחר שמירת הגדרות האתחול החדשות, עליך לאתחל שוב. הפעם המערכת תתחיל לטעון מתוך כונן הבזק מסוג USB, תראה את התפריט הבא.
  Remix OS 2.0: התפריט

הפריט הראשון בו יאפשר לך להוריד את מערכת ההפעלה של Remix כמערכת חיה. משמעות הדבר היא כי כל ההגדרות שביצעת, תוכניות מותקנות ונתונים יאבדו לחלוטין בעת ​​אתחול מחדש. אם תבחר באפשרות מצב תושב, תוכל לעבוד עם מערכת ההפעלה של Remix כמו במערכת הפעלה רגילה. ניתן להתקין כל תוכנית מ- Google Play, להגדיר את המערכת, לשמור מסמכים. כל הנתונים שלך יישמרו בקטע ייעודי בכונן הבזק מסוג USB, ותמיד תוכל לגשת אליהם. לכן, אנו מקבלים מערכת הפעלה נוחה ופונקציונלית, הנמצאת על מקל ה- USB ומוכנה לעבוד על כל מכשיר שאליו תחבר אותו.

כתוב לנו את ההערות על החוויה שלך בהתקנת Remix OS 2.0 במחשב שלך. האם הכול התברר, אילו בעיות התעוררו? ואיך אתה מרגיש לגבי המערכת החדשה?