במערכת ההפעלה 13.1 של קיאנוגן נוספו מצבי ניסוי קושחה

בסוף פברואר 2016, כניסת בלוג של החברה Cyanogen הופיע על כניסתו של “עידן של יישומים סופר”. כותרת מעורפלת הסתירה את ההכרזה על פלטפורמה ניידת אינטליגנטית תחת MOD מקוצר. במילים פשוטות, מפתחי תוכנה יש גישה למעמקי אנדרואיד, שם בעבר רק מומחים לחפור דרך גוגל. עכשיו, כל יישום יכול להיות rewritten ב “mod” (מודול), אשר יהיה יליד למערכת ההפעלה. זה ישפר את חווית המשתמש ויעשה את האינטראקציה עם היישום הגיוני יותר.

בזמן ההכרזה לא היה ברור מה הם אופנים שונים מן התוכנה מותקנת מראש. נראה כי Cyanogen ילך שבירה שביל להחליף מספר יישומי אנדרואיד סטנדרטי עם אנלוגים של צד שלישי. לדוגמה, זה היה המקרה עם שיחת Google ב 12 מערכת ההפעלה Cyanogen, על גבי אשר הם מותקנים Truedialer.

למעשה, התברר שהוא הרבה יותר טוב. כן, יש תוכנות נוספות, אך הוא אינו מחליף את תוכנת ברירת המחדל ולא מופעל כברירת מחדל. איך זה עובד? הבה נבחן את הדוגמה של אותו חייגן.

מוד סקייפ

מהו חטא להסתיר, באופן ממוקד הצר עבור אנדרואיד חלופי – גורלם של חברות גדולות שיש להם עתודות כדי לקדם את מוצריהם במעגלים צרים. במיוחד מאז, כנראה, ציאנוגן לוקח כסף עבור כולל פונקציות של צד שלישי בהפצה שלה. אבל, בכל מקרה, יש צורך לשלם מחווה מיקרוסופט: החברה שמחה לשתף פעולה ומעודד יצירת פרויקטים עבור מערכות אקולוגיות מתחרות. קח, למשל, Sprightly – עוזר ניידים להכין קולאז’ים וחומרי קידום מכירות. יש הרבה התפתחויות דומות ב- Microsoft Garage.

באופן כללי, אין זה מפתיע כי ארבעה מוצרים של מיקרוסופט מיד הפך mods ב 13.1. בואו נתחיל עם סקייפ. הנה זה בנוי ישר לתוך חייגן. והאינטגרציה אינה בולטת והרמונית: המעבר בין הסלולר לסקייפ מסופק בחיפוש אחר אנשי קשר ובחלון החיוג.

  7 סודות של פייסבוק Messenger כי אתה צריך לדעת

אופנה אופנה

במקרה זה, כל אנשי הקשר של Skype והיסטוריית השיחות נשמרים יחד עם שיחות רגילות. חידוש של חשבון סקייפ הוא גם אפשרי.

Mod Cortana

עוזר קול של מיקרוסופט קובע תזכורות, דוחות על העניינים הקרובים, משיקה את המצלמה ועושה הרבה דברים שימושיים – פשוט לא נחשב. יש רק לומר מה האדון רוצה ואת המשימה תושלם. מכיר את Google Now או את סירי? אל תמהר. כדי לקיים אינטראקציה עם Cortana, אין צורך לבטל את הנעילה של המכשיר. זה מספיק כדי להחזיק את המסך, ולאחר מכן העוזר יהיה מוכן לעבוד.

מגניב לאין שיעור, אבל זה עובד רק בארה”ב. ???? למרבה הצער, מיקרוסופט אפילו לא לרמוז כאשר Cortana מדבר רוסית.

מודול OneNote

“שמור רשומות פשוט ואינטואיטיבי, בכל מקום ובכל מקום שתרצה”, אומר תיאור המודול של OneNote. עם זאת, Cyanogen מזהיר כי mod אינו זמין עבור כל המכשירים. לרוע המזל, OnePlus One One שלי אינו נתמך. בתיאוריה, ניתן להשתמש בשירותיו של רואה החשבון של OneNote בדואר, בספר הטלפונים או במהלך שיחה. יתר על כן, הכלי זמין בין האריחים על בר הגדרות מהירה – זה תמיד תמיד בהישג יד.

Mod עבור Hyperlapse

טכנולוגיית Hyperlapse פותרת שתי בעיות: מנטרלת את הריצוד של התמונה במהלך צילום וידאו ובאופן אופציונלי מאיצה את הסרט הסופי ב 2, 4, 8, 16 או 32 פעמים. כמובן, אתה לא יכול לדכא את כל התנודות עקב אלגוריתמים בלבד, אז לא גלי הטלפון שלך יותר מדי. עם זאת, ההשפעה החיובית עדיין מורגשת. אולי, זהו המודול המעניין ביותר במערכת ההפעלה 13.1 של Cyanogen, הגישה אליה פתוחה ביישום “מצלמה”.

אופנה

פרטים על טכנולוגיית Hyperlapse ודוגמאות לעבודתה נמצאים בבדיקה שלנו.

  10 Apps שכל נגן גיטרה צריך

אופנה לצפצף

טוויטר הוא המקור המהיר ביותר של מידע. ועם mod עבור מערכת ההפעלה 13.1 של ציאנוגן הוא הופך מהר ברק: טוויטים ניתן לראות ישירות על מסך הנעילה. אגב, לצפצף יש פונקציה בשם רגעים, אשר מסומן על ידי סמל ברק. למעשה, זהו מבחר של חדשות חמות על נושאים שמעניינים אותך. על רגעים מעט מאוד אנשים יודעים, כי הפונקציה פועלת רק במערב, כך באזורי האופנה שלנו אינו רלוונטי. וזה חבל: מרפרף את הקלטת בלי שיגור היישום עצמו יהיה נוח מאוד.

רק במקרה, הוא הזכיר כי mod צריך להיות מופעל בהגדרות מסך הנעילה. שם אתה יכול גם לציין כי התנועה עוברת Wi-Fi.

מסקנה

Mods עבור מערכת ההפעלה Cyanogen הם די מתאים. הם אינם גורמים לדחייה הנובעת מתוכניות מותקנות מראש. אופנה יכול להיות מושתק, בדרך כלל התעלם אם אתה לא מעוניין בהם. השאלה היא רק במיגוון ובאפשרות של בחירה ראשונית.

וכאן זה מאוד מדאיג כי ההופעה הראשונה של פלטפורמת MOD הלך ליווי של מיקרוסופט. אולי התאגיד מ רדמונד הוא מחפש רכישה גדולה חדשה עבור עצמו ובקרוב נוכל לראות אנדרואיד מהצוות של Sathya Nadella. האם אתה חושב ימים של ציאנוגן עצמאית ממוספרות?

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top