3 השחקנים הטובים ביותר עבור אודיו על אנדרואיד

כדי להאזין לספר בטאבלט או בסמארטפון, תוכל להשתמש בנגן מוזיקה רגיל. אבל הרבה יותר טוב למטרה זו מתאים נגן ספר אודיו מיוחד.

ראשית, תוכנית כזו זוכרת את ההתקדמות: כאשר קובץ השמע מושמע שוב, הוא משוחק לא מההתחלה, אלא מהשניות האחרונות שהוזנו. שנית, ניתן ליצור סימניות כדי לחזור לרגעים שנבחרו של הספר.

בנוסף, נגני אודיו יש מצבי rewind מיוחד המסייעים לשלוט בקלות על זרם הקול ולא לאבד את החוט של הנרטיב.

אלה אפשרויות רבות אחרות תוכלו למצוא את התוכניות הבאות.

1. Smart Audio Audio Player

שחקן זה יש את כל מה שאתה צריך כדי להקשיב בנוחות אודיו: מסנכרון הסימניות ואת עמדות השמעה בין התקנים לנושאים ממשק נשלף.

ניתן להתאים אישית את הלחצנים כך שכאשר תלחץ על הספר, תוכל להריץ אחורה למספר שניות קדימה או אחורה. זה מאוד נוח אם אתה רוצה לשמוע את הקודם הקודם או לדלג על השבר הבא. ניתן לשלוט על זרם השמע בממשק הנגן או בווידג’ט בלוח ההודעות.

Smart Audio Audio Player מאפשר לך לשנות את מהירות ההשמעה. ביישום יש מגבר נפח עבור הקלטות שקטות מדי אקולייזר.

הנגן יכול להגיב באופן אוטומטי לאירועים שונים המתרחשים בהתקן. לדוגמה, הוא מתחיל בהפעלה ברגע שהמשתמש מחבר את האוזניות. או שזה מכבה כאשר הגאדג ‘ט מטילה במשך זמן רב ללא זז, כדי לא להפריע את הבעלים לישון.

בין הצ ‘יפס המקורי נגן אודיו חכם שווה לציין את הקטע של הדמויות. כאן אתה יכול להקליט את שמות ותיאורים של הדמויות, כדי לא לבלבל את הדמויות של יצירות ארוכות.

בתוך חודש אתה יכול להשתמש בנגן לחלוטין בחינם. לאחר מכן, סנכרון, סימניות, אקולייזר וכמה תכונות אחרות של נגן אודיו חכם לא יהיה זמין עוד עד הגירסה המלאה נרכש.

  TOP -5 הדפדפנים הטובים ביותר עבור אנדרואיד

2. האזן שמע

השחקן, אשר יכול להיחשב כחלופה נגן אודיו חכם. סינכרון של סימניות ומיקומים בין התקנים, אקולייזר, מגבר עוצמת שמע, טיימר שינה והגדרות פעולות אוטומטיות – כל זה קיים גם ב- Audio Audio Audio.

התוכנית גם יש יישומון על לוח ההודעות, מאפשר לך להתאים את מהירות ההשמעה ובחר מרווחי עבור לחצני המהיר קדימה.

בנוסף, יש לך הגדרות ממשק מפורטות. אתה יכול גם לשנות את הניהול של השחקן על ידי הקצאת הפקודות שאתה צריך עבור מחוות שונות.

האזנה שמע Audiobook אין גרסת ניסיון ללא תשלום. אבל היזם מבטיח החזר לכל משתמש אומלל בתוך שבעה ימים מיום הרכישה.

3. חומר שמע Audio Player

אם אתה לא צריך הרבה הגדרות ופונקציות, תסתכל על נגן אודיו חומר. תוכנית זו תציע לך רק את התכונות הנחוצות ביותר בממשק פשוט ומסוגנן. ביניהם – סימניות, יישומון לשלוט על השחקן, לבחור את מהירות ההשמעה, אחורה על ידי שברי ואת טיימר שינה.

אבל ב Audiobook חומר אין אקולייזר מובנית, מגבר נפח פונקציות שימושיות אחרות. היישום גם אינו תומך בסנכרון נתונים בין התקנים.

אבל שחקן זה הוא לגמרי בחינם ואינו מציג מודעות.