4 שלב ספירת תוכנה עבור אנדרואיד

אני די בטוח שברגע זה ממש, כשאתה קורא את המאמר הזה, אתה יושב. וכאשר אתה עובר לדף הבא, תוכלו גם להמשיך לשבת. וכך הלאה לשעות הבאות. ואז אתה יושב במכונית או באוטובוס וחוזר הביתה. שם אתה יושב מול טלוויזיה או צג אחר. כתוצאה מכך, המרחק נסע במשך יום כמעט בוודאות לא יעלה על כמה מאות צעדים.

לא מאמין לי? אתה יכול לבדוק את זה. ולעזור לך זה אחד התוכניות החינמיות עבור אנדרואיד, אשר יכול לקחת את הצעדים שלך.

זז

צוות ProtoGeo הניח לאחרונה את אפליקציית iOS הפופולארית הזו לפלטפורמת Android. זה קל להפליא להשתמש ויש לו ממשק נקי המשתמש במעגלים של גדלים שונים לייצג את האינדיקטורים שלך הליכה, רכיבה על אופניים או נסיעות אחרות. תנועות עוקב אחר הפעילות שלך כל יום ויש לו מפה שבה אתה יכול לראות איפה ומתי היית.

מד רוח Runtastic

Runtastic נראה קצת יותר מסובך. יישום זה יכול לא רק לספר לך כמה צעדים שביצעת, אלא גם את תדירות הצעדים, המהירות והמרחק. יש גרסה חופשית עם הצגת מודעות גרסה בתשלום עם תכונות נוספות ללא פרסום עבור 99 סנט.

מד מהירות Accupedo

כמו שאר היישומים ברשימה זו, Accupedo הוא רק מד צעדים ולא יותר, אז אין שום צורך לתאר את הפונקציות שלה. הדבר היחיד שמבדיל אותו מהמתחרים הוא נוכחות של יישומון שנמצא על המסך הראשי המציג את המספר הנוכחי של צעדים, קלוריות ומרחק.

נועם ווק

Noom Walk הוא בעיקר ממשק מסוגנן ופשוט. התיאור מציין שהתוכנית “משתמשת בפחות מ -2% מהמטען של הסוללה (למשך 24 שעות של שימוש, אותה טעינה משמשת להכללה בתצוגה של 20 דקות או שלוש דקות של GPS)”. מד צעדים זה יש כמה mackings של חברתי, המאפשר לך לשתף את ההצלחה שלך עם חברים ולקבל אותם להעריך. אבל זה פונקציה מרצון לחלוטין, שבו אתה לא יכול להשתמש, וזה גם פלוס של התוכנית.

הרפואה המודרנית מאוד ממליץ לנו לעשות לפחות 10,000 צעדים מדי יום. למרות העובדה כי נתון זה הוא אמיתי למדי ו השגה, לא כל לדבוק בהמלצה זו. אני מקווה כי אחת התוכניות הנ”ל יעזור לך להשיג את זה אינדיקטור.

אם נמאס לך ללכת – לרוץ.

  למעלה 10 אפליקציות ללימוד אנגלית עבור iOS ו- Android

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top