7 אפליקציות Android המסייעות לשמור על ראייתך

למרות שיפור משמעותי באיכות המסכים של גאדג ‘טים מודרניים, דבק קבוע בהם אין השפעה טובה על הראייה. הוא האמין כי ההשפעה השלילית העיקרית על העיניים יש טווח גל קצר של קרינה גלוי, הכולל סגול וכחול אור.

מסננים מיוחדים המנטרלים או משפיעים על האפקט הזה כבר מסופקים על מכשירי אנדרואיד רבים. בדרך כלל הם מופעלים ישירות מן הווילונות או בהגדרות המסך. עם זאת, הזדמנויות רבות יותר מסופקים על ידי יישומי צד שלישי שמטרתם לשמר את החזון שלך.

1. מסך הלילה

המחוון הפשוט ביותר המסדיר את בהירות המסך ואת עוצמת מסנן האור הכחול. בהגדרות, ניתן לקשר את היישום עם בהירות המערכת ולהגדיר את האיסור כדי לכבות את המסך בזמן היישום פועל.

2. דמדומים

אחד היישומים הגמישים ביותר, אשר מאפשר לך להגדיר לא רק את המסנן הכחול, אלא גם את האפלה המסך ואת טמפרטורת הצבע. כדי להפעיל את מצב ההגנה, אתה יכול לקחת בחשבון את הזמן של הזריחה והשקיעה.

3. מסנן האור הכחול

יישום זה מאפשר לך להתאים את עוצמת האור הכחול לוקח בחשבון את מקורות תאורה שמסביב או היעדרם. יש פונקציית טיימר אוטומטי וחלונית הפעלה נוחה עבור תריס המערכת.

4. מצב לילה: מסנן אור כחול ממיגרנה

התכונה העיקרית של יישום זה הוא מעבר נוח בין מסננים בעוצמה שונה. ארבעה מסננים חופשיים זמינים. כל אחד מהם יכול להיות מותאם או להחליף עם עצמי שנוצר מאפס.

5. תרגילים לעיניים

תזכורת פשוטה של ​​הצורך לעשות התעמלות משקמת לעיניים. היישום יציג 6 תרגילים יעילים ופשוטים שניתן לבצע בין העבודה או לפני השינה.

6. חזון +

יישום זה מכיל קומפלקס שלם של תרגילים שונים, מחולק 10 קטגוריות. חלקם נועדו להרגיע את העיניים, אחרים יסייעו להיפטר יובש, ואחרים יעזרו לטפל במחלות מסוימות. בדוק את האפקטיביות שלהם עם בדיקות הבאות.

7. בדיקת עיניים

יישום נוסף לאיתור בעיות עיניים. זה יאפשר לך לבצע בדיקות בסיסיות לזהות מחלות אפשריות. רופאי עיניים, תוכנית זו, כמו כל האחרים, לא יוכלו להחליף אותה, אך כדי לאשר את הירידה בחדות הראייה שלה היא בתוך כוחה.

מי שרוצה לשמר או לשפר את הראייה שלהם צריך להבין כי מסננים מסוימים התעמלות לא יכול להיות מספיק. לעתים קרובות נדרש פתרון מורכב יותר ממומחים אשר, אם יש צורך, יכולים לבחור את הטיפול הנכון לתת עצות שימושיות יותר.