כיצד לחסום מודעות ב- Android (אפליקציות, משחקים, אינטרנט)

אני רוצה מיד לציין כי הפרסום הוא הכרחי הרע. היוצרים של תוכניות לספק לנו שימוש חופשי של המוצרים שלהם בתקווה כי לפחות הכנסות פרסום צנוע ימלא את הזמן והמאמץ שהם השקיעו. עם זאת, פרסום יכול להיות חסום. אני, למשל, על הצלחת של הילד לחלוטין חסמתי את המודעות, כדי לא להסיח את ההצעות האינסופיות לשחק הגדלת חזה במשחק או מתכונים חדש על דפי האינטרנט. במאמר זה, תלמד כיצד לעשות זאת בכל טלפון חכם או טאבלט עם Android.

אדבלוק פלוס

לתוסף הדפדפן הפופולרי ביותר יש גם גרסה ל- Android, אך לא תמצא אותו בחנות Google Play בשל מגבלות Google. עם זאת, ניתן להתקין אותו כיישום נפרד על ידי הורדה מדף זה. לפני התקנת התוכנית, ודא כי אתה רשאי להתקין ממקורות לא ידועים.

התוכנית עובדת גם על מכשירים rutted, וכרגיל, עם זאת יש כמה הבדלים. במקרה הראשון (שורש), תצטרך לתת את היישום זכויות superuser ואתה יכול להשתמש בו. במקרה השני, יהיה עליך לעשות כמה שלבי תצורה נוספים, רצף אשר מתואר בפירוט כאן. לאחר מכן Adblock Plus יתחילו לחסום פרסום. ניתן לשנות חלק מהאפשרויות שלה בהגדרות.

אדבלוק פלוס

אם אתה רוצה לחסום מודעות רק בדפדפן שלך, אז אתה צריך להסתכל על הגרסה הניידת של פיירפוקס, מכיוון שתוסף Adblock Plus הוא רק עבור דפדפן זה. אתה יכול להוריד את Firefox נייד כאן, ולאחר מכן לפתוח את דף הארכה בו ולהתקין אותו בדרך הרגילה. הפעל מחדש את הדפדפן כדי להפעיל את התוסף.

אדבלוק פלוס

חסום מודעות באמצעות הקובץ hosts

שיטה זו משתמשת בקובץ מארחים מיוחד (מה זה?) כדי לחסום מודעות. זה חל על כל הבאנרים במכשיר שלך, כולל יישומים ומשחקים שונים. ניתן להחיל רק על התקנים מחורצים.

  כיצד לפנות מקום בטלפון החכם או בטאבלט של Android

קבל את הקובץ המארח הנכון עם הכתובות הרשומות של רשתות באנר הראשי על דפים אלה (אחד, שניים ושלושה). פשוט עקוב אחר הקישור ושמור את התוכן כקובץ טקסט בשם המארחים.

עם כל דרך נוחה לך, קדימה קובץ זה למכשיר הנייד שלך. לאחר מכן, פתח את מנהל הקבצים בעל הרשאות root, לדוגמה Explorer Explorer, ושמור את הקובץ ל /וכו ‘ או / מערכת / וכו ‘

מארח את Android

זה מאוד זהיר כדי לשמור תחילה את הגירסה המקורית של הקובץ, פשוט לתת לו שם אחר. זה שימושי אם משהו משתבש או שאתה רוצה להחזיר הכל כפי שהיה. הפעל מחדש את המכשיר וליהנות.

לסיכום, אני רוצה להזכיר לך שוב כי באמצעות שיטות אלה לא אומר שאין צורך לקנות תוכניות טובות. תשלום 1-2 $ עבור אפליקציה שאתה אוהב וכי אתה משתמש על בסיס יומי, אתה לא רק להודות למפתח, אלא גם להשקיע בעתיד של פיתוח, כך המשחק או התוכנית האהובה שלך יהיה אפילו טוב יותר.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top