כיצד לפנות מקום בטלפון החכם או בטאבלט של Android

לא משנה מה כמות הזיכרון הטאבלט או הטלפון החכם אנדרואיד, אתה עדיין חייב להיתקל מחסור של שטח פנוי על התקן אחסון. תלת ממדי משחקי Modern, התמונות מגה פיקסל, מוזיקה באיכות גבוהה וסרטים מצליחים לנשוך כל כך מהר ג ‘יגה כי בקרוב מאוד לאחר הרכישה של אנדרואיד כבר מתחילה לזרוק אותך אזהרות על חוסר מקום, ושגיאות בעת התקנת התוכנה. לכן יש צורך לנקוט צעדים דחופים לניקוי כללי. במאמר זה תוכלו למצוא תוכנית פעולה מפורטת אשר יסייעו לך לקבל ג’יגה גבך.

1. הערכת השימוש בזיכרון

לפני שתמשיך עם הצעדים הראשונים, אתה צריך לערוך סיור של השטח ולהעריך את מידת הדיסק מלא. לאחר שנודע לך כמה שטח תפוס על ידי נתונים שונים, יהיה לך יותר קל להחליט על הצורך בפעולות מסוימות. אחד הכלים הטובים ביותר למטרה זו הוא דיסק, אשר מאפשר לך לראות את התמונה המלאה של המיקום של הנתונים שלך בצורה פשוטה ויזואלית. מבט על התרשים יהיה מספיק כדי לחשוף את אוכלי הזדון הכי זדוניים על המפה. אגב, אתה יכול להתחיל לנקות בשלב זה, שכן ישירות מתוך היישום אתה יכול למחוק כמה קבצים שאתה לא צריך.

כלי עזר נוסף מסוג זה הוא “דיסקים, אחסון וכרטיסי SD“. יישום אינטראקטיבי זה משמש לדמיין את הזיכרון ואת התקן האחסון. זה יעזור לך לפנות מקום על כרטיס הזיכרון, למצוא במהירות ולהסיר קבצים גדולים כבר מיותרים האחסון הפנימי.

.2 העברת תוכניות לכרטיס זיכרון חיצוני

כמעט כל מכשירי Android מאפשרים לך להשתמש בכרטיס SD נוסף, שהוא הרבה יותר גדול מכמות הזיכרון הפנימי. לכן, אתה בהחלט צריך לנסות להעביר את התוכניות המותקנות לכרטיס החיצוני שלך. אתה יכול לעשות את זה הן בתוך הבית עם הכלים, ועם עזרה של כלי עזר מיוחדים, וזה הרבה יותר נוח. לדוגמה, 3 (SD App 2 לשעבר) הוא מסוגל לא רק כדי להעביר יישומי האחסון הפנימי או חיצוני כדי לפנות שטח נוסף אבל גם יכול להסתיר את תוכנת מערכת המשובצת, כמו גם יש את היכולת תצווה להסיר תוכניות לא רצויות.

3. מחיקת תוכניות מוגדרות מראש

יצרנים רבים מנסים דברים המכשירים שלהם עם המספר המרבי של יישומים, מבלי לדאוג אם הם צריכים אותך או לא. וגם, כדי להסיר אותם בדרך הרגילה, ככלל, זה בלתי אפשרי, אז אתה צריך להשלים עם הזבל הזה, לשטח הכובש לשווא ומשאבים של המכשיר.

עם זאת, אם יש לך מכשיר מושרשת, אז המצב הוא בר-תיקון לחלוטין. שימוש בתוכנית מחיקת אפליקציות רוט אתה יכול גם לעקור את תוכניות נוספות, פשוט לכבות אותם. זה שימושי לך במקרה כאשר אתה לא בטוח מאוד לגבי האבטחה של הסרת יישום המערכת. פשוט להקפיא את זה קצת, ואז, אם הכל עובד כמו שצריך, אתה יכול למחוק אותו לצמיתות.

4. ניקוי אשפה

במהלך עבודתם, מערכת ההפעלה ויישומים בודדים ליצור הרבה קבצים זמניים עזר, אשר, מצטבר לאורך זמן, מתחילים לכבוש כמות ניכרת למדי. לכן, מומלץ מדי פעם לנקות את המטמון היישום, שרידי תוכניות מרחוק, תיקיות ריקות ואשפה אחרים. עם משימה זו, התוכנית הורים נקיים, שעליו כתבנו במאמר זה. אנא רק לציין כי בפעם האחרונה, המחברים של יישום זה הצליחו למלא הסט שלו שלם של תכונות מתקדמות, כדי להיות בטוח כדי לכבות את כל הגדרות מודולים עזרו, התכנית אינה מדי מפריעה לך את הטיפול בם.

5. שמור נתונים לכרטיס חיצוני

ישנן תוכניות רבות שמגיעות מהרשת ומאחסנות את הנתונים שלהן בהתקן. זה יכול להיות פודקאסטים, נגני מוסיקה מקוונים, קוראים וכן הלאה. בדרך כלל, כולם מאפשרים לך לבחור ספרייה לאחסון הקבצים שלהם. אם אתה רואה את הזיכרון הפנימי של הגדג’ט מלא מוסיקה שהורדה, וידאו ומסמכים, זה לא עצלן מכדי לחפור לתוך ההגדרות של תוכניות וציינו את הספרייה המתאימה בצד החיצוני של המפה.

6. השתמש בשירותי ענן

בואו לא נשכח כי האינטרנט הוא דו סטרי רחוב, שדרכו אתה יכול לא רק להוריד נתונים למכשיר שלך, אלא גם להעלות אותם לרשת. בשל קיומו של שירותי ענן ואת ההתפשטות ההולכת וגדלה של חיבורי פס רחב, אין עוד צורך לאחסן נתונים על כל הטלפונים הניידים ניידים או טאבלט, זה מספיק כדי לקבל רק את מה שאתה צריך ברגע זה.

לדוגמא, שירות Google Music מאפשר לך לשמור אוסף עצום של מוסיקה (20,000 שירים) על שרת מרוחק, אבל בסופו של הטלפון החכם כדי לטעון רק את מה שאתה רוצה לשמוע כרגע אין חיבור לרשת. לא פחות יעיל ניתן לטפל הפקדות של תמונות ופרסומות מצולמות. כל שעליך לעשות הוא להתקין את Dropbox או, למשל, אפשרות ג + Google רשת חברתית לקוח מופעלת כדי להוריד תמונות באופן אוטומטי כמו כולם יועברו לאבטח אחסון בענן, ואתה יכול למחוק אותם מהמכשיר, לשחרר את שטח נחוץ.

ישנן דרכים אחרות לפנות שטח נוסף בטלפון חכם או בטאבלט עם Android, אך הן מורכבות מדי או שאין להן השפעה משמעותית. לכן, החלטנו להגביל את עצמנו פריטים אלה, אשר מובטח להחזיר לך את המרחב הדרוש. ואם יש לך סוד סודי משלך למאבק ג ‘יגה בייט מיותר, אז אל תשכחו לכתוב לנו על זה את ההערות.

  Yandex לעומת Google. השווה שירותים פופולריים זה לצד זה

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top