כיצד להתקין מברק ב- Android אם הוא מוסר מ- Google Play

רוסקומנדזור הכריז על מלחמת המברקים. חסמו באופן מסיבי יותר מ 19 מיליון כתובות IP, אם כי איכשהו קשור השליח. בנוסף, Roskomnadzor שלח בקשה ל- Google Play ו- AppStore עם בקשה להסיר מן המגזרים הרוסיים של חנויות Telegram בעתיד הקרוב.

גם על משאב 4PDA הפופולרי, כל הנושאים המוקדשים השליח נמחקים. Roskomnadzor דרש את ההסרה של לקוחות רשמיים צד שלישי Telegram ממקורות אחרים של יישומי אנדרואיד. לדוגמה, APKMirror דיווח על כך בטוויטר במבוכה:

כיצד להתקין מברק על אנדרואיד:

פאוול דוארוב, שפנה למשתמשי “טלגרם”, ביקש שלא למחוק את השליח מהתקנים שלהם, כי כדי להתקין אותו בחזרה יהיה בעייתי. אבל מה אם אתה עדיין מחוקק מברק או מתכנן להתקין אותו על אנדרואיד חדש?

F-Droid

F-Droid הוא מאגר יישומים חלופי עבור אנדרואיד, אשר מכיל רק תוכניות קוד פתוח. מתכנני ה- F-Droid הבטיחו לשמור על קשר מעודכן.

עכשיו במאגר הוא הגירסה של Telegram-FOSS, שאינה שונה מהלקוח המקורי מ- Google Play, למעט קוד פתוח וקבוצת סמלי הבעה בשימוש. בעתיד, על פי המתכננים, הגרסה המקורית של Telegram יופיע ב- F-Droid.

כיצד להתקין מברק על אנדרואיד: F-Droid כיצד להתקין מברק על אנדרואיד: F-Droid

מאחר ש- F-Droid מנוגד לתנאים של Google, הוא לא נמצא ב- Play Market. כדי להתקין אותו, לפתוח את האתר הרשמי של המאגר, ולאחר מכן או לסרוק את קוד QR עם הטלפון שלך, או מיד להוריד את APK-installer. עליך לאפשר ל- Android להתקין אפליקציות ממקורות של צד שלישי.

פתח את F-Droid ולחכות שזה לעדכן את המאגרים. ואז למצוא ולהתקין מברק.

אז אתה יכול להתקין יישומים אחרים. F-Droid יהיה לעדכן אותם באופן אוטומטי.

הורד F-Droid →

APKMirror ומקורות אחרים

ניתן גם לחפש בקבצי APK במפות של צד שלישי. מקורות מועדפים הם עדיין מקורות מוכחים, כגון APKMirror או TrashBox. שיטה זו אינה אמינה מאוד, שכן אין ערובה כי Roskomnadzor לא יוכלו לאלץ את השירותים למחוק את קבצי ההתקנה מברק.

  כיצד לפנות מקום בטלפון החכם או בטאבלט של Android

הורד את קובץ ה- APK והתקן אותו באופן ידני. עם זאת, במקרה זה לא ניתן לעדכן אוטומטית את Telegram.

מברק על

מברק על TrashBox →

שירותים להורדה מ- Google Play

כיצד להתקין מברק על אנדרואיד: שירותים להורדה מ- Google Play

אפשרות נוספת היא להתקין את Telegram מ- Google Play, גם אם היישום אינו זמין למשתמשים רוסיים. לשם כך, תוכל להשתמש בשירותי APK-DL או APK Downloader.

פתח את Google Play בדפדפן שלך ומצא את Telegram. אל תשים לב אם השירות מדווח שהיישום אינו זמין באזורך. העתק את כתובת האתר של הדף, ולאחר מכן הזן אותו לכל מטעין APK לפי בחירתך.

APK → DL

הורד APK →

אנו מקווים כי שיטות אלה יעזרו לבעלי אנדרואיד להתמודד עם מנעולים מברק. IOS משתמשים יכולים גם להתקין מברק, גם אם הוא הוסר מן AppStore באמצעות ההוראה.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top