13 סימנים שאתה מופנם גם אם אתה לא יודע על זה

1. אתה לא שמח לפגוש אנשים חדשים

זה לא אומר שאתה לא יודע איך להיות חברים או בעיות בתקשורת. רק כמה אנשים יש רצון הבסיסי כדי להרחיב את מעגל המכרים שלהם, הם מסוגלים בקלות ובמהירות לפגוש אנשים. אתה לא.

2. אתה יודע איך לדבר טוב, אבל לא להשתתף בדיונים

אם אדם הוא מופנם, זה לא אומר שהוא לא מסוגל לחבר שתי מילים או לא יכול לדבר בפומבי. אפילו מסוגל ומסוגל! אבל אחרי נאום מבריק, לדווח או להרצות, אתה לא אוהב לענות על שאלות או להשתתף בוויכוחים.

3. האם יש לך חברים מוחצנים?

זה מדהים, לא?

עם זאת, הפכים נמשכים, אז זה רק טבעי כי אתה יכול להיות חברים superscission. אבל אתם שומרים אותם מרחוק ומודים בעצמכם במנות קפדניות, רק כדי לראות שוב את קסם הבדידות שלכם.

4. אתה לא אוהב קהל גדול של אנשים.

קונצרטים, מסיבות, מפגשים, ההמונים ברחובות גורמים לך להרגיש לא נוח ופגיע. אין לך פחד פאניקה, אבל בכל פעם יש רצון תת הכרתי לעזוב במהירות את המקום חסר מנוחה.

5. אתה לא אוהב ראיונות וראיונות

כל אירוע כזה דורש את היכולת ליצור קשרים פסיכולוגיים במהירות עם אנשים חדשים, כי המפנים אינם אוהבים מדי. לכן, הם תמיד מעדיפים תשובות בכתב וראיונות התכתבות לתקשורת אישית.

6. אתה חבר נאמן

Introverts הם בדרך כלל אנשים נאמנים מאוד ישר. הם, ככלל, אישים עצמאיים המעריכים ידידות במערכת יחסים, ולא את היתרונות שהיא יכולה להביא.

7. לפעמים אתה פשוט לא עושה שום דבר

Extraverts תמיד עסוקים, תמיד בתהליך. הם משועממים להיות עם עצמם, והם מנסים למלא את החלל הזה עם כל פעולה. המפגינים, בניגוד להם, מסוגלים ליהנות מהחברה שלהם ולמצוא הנאה בשלום.

  12 תחביבים שישפרו את חייך

8. האם אתה מעדיף אותיות לשיחות?

הטלפון הנייד שלך אינו מצלצל לעתים קרובות, מכיוון שכל החברים ועמיתיו כבר מבינים שמוטב שתשלח הודעות טקסט או הודעות אימייל. אתה לא מבין איך ולמה אתה יכול לפתור את הבעיות בטלפון, אם יש לך Gmail.

9. אתה (ב) זמן רב להתכנס עם אנשים

אם אתה מופנם, זה לא אומר שאין לך חברים בכלל. יש חברים, אבל הם באיכות מיוחדת. אלה באמת אנשים שנבדקו בזמן ונסיבות שהופיעו בחיים שלך לא במקרה.

10. אתה מנומס

העולם הפנימי העשיר ופגיעותם של המפנים הופכים אותם קשובים יותר לרגשותיהם של אחרים. לדעת היטב איך diliant יכול להיות מחווה או מילה זהיר, הם מייחסים חשיבות רבה נימוס, נימוסים ומסורות.

11. אתה מנסה לתכנן מראש

Exververts הם בהחלט מסוגל להיכשל מחר בסיבוב עגול- World, ואת מחרתיים ספונטנית ספונטנית כדי להקים חברה חדשה. יש לך רעיונות לא פחות מעניינים, אבל לפני שאתה מתחיל ליישם אותם, אתה מעדיף לתכנן הכל. בכתב, כמובן.

12. אתה מרגיש מבוגר יותר מעמיתים

שלווה, רציונליזם, עקביות ונימוסים טובים היו טבועים בך אפילו בגיל צעיר מאוד, וזה תמיד הבחין בך מרוב בני גילם. לפעמים התבוננת בהם ביהירות, מתפעלת מן הספונטניות והפריחה של מעשיהם.

13. אתה יכול לשמור על איזון בין תקשורת ובדידות

למרות לבד אתה לא מרגיש שום אי נוחות בכלל, אתה בהחלט מבין את הצורך socialization. לכן, אתה מנסה במודע, כאשר אתה מחשיב את הצורך, ללכת למסיבות, מסיבות ואירועים חברתיים. יחד עם זאת, אתה לא מנסה לאנוס את עצמך ולהציג את החברה ואת הנשמה של החברה. אפילו במקום רועש, צפוף, אתה נשאר מה שאתה באמת, וליהנות ממנו.

אחרי הכל, אתה מופנם.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top