12 תחביבים שישפרו את חייך

1. קריאה

כנראה התחביב הברור ביותר שיכול להיות שימושי הוא קריאה. עם הבחירה הנכונה של הספרות, אתה לא רק נהנה לקרוא, אלא גם להגדיל את אוצר המילים שלך, להפוך את המוקד במוח באותו זמן תוכלו לתרגל את זה.

אגב, מחקרים הוכיחו כי קריאה מסייעת להקל על הלחץ, וגם מקדם שינה טובה. קרא לפני השינה!

2. גינון

אם יש לך קוטג ‘או גינה, אתה בר מזל. מן התחביב הזה אתה יכול להועיל הרבה. ראשית, להישאר באוויר הצח הוא כבר יתרון. שנית, אלה הן פעילויות גופניות המשפיעות באופן חיובי על הגוף שלך. הגננות מפחיתה את הסיכון לפתח דמנציה ומורידה את רמת הקורטיזול (הורמון לחץ). ועוד אחד בתוספת – טבעי ירקות ופירות על השולחן.

3. מדיטציה

כל אחד מאיתנו צריך לעשות מדיטציה. רבים אינם רואים מדיטציה תחביב, טוב, אנחנו מאמינים! אחרי הכל, אתה עושה את זה בזמנך הפנוי ולקבל הנאה ממנו. מדיטציה מפחיתה מתח, מורידה את לחץ הדם, מחזקת את המערכת החיסונית, מלמדת אותך להתרכז.

4. שחמט

שחמט עוזר לפתח יכולות קוגניטיביות. במהלך המשחק הן ההמיספרות של עבודת המוח, הן חשיבה לוגית מופשטת מופעלת, זיכרון ארוך טווח תפעולי מאומן.

5. מנגן בפסנתר

לאחר שלמד לנגן בפסנתר, לא תוכל רק לארח חברה של חברים במסיבה, אלא גם לקבל הטבות נוספות רבות. הפעלת כלי נגינה זה תשפר את תיאום התנועות ואת היכולות הקוגניטיביות שלכם. על פי המחקר, תחביב זה מגדיל את IQ ב -7 נקודות בשני ילדים ומבוגרים.

6. ריקוד

ריקוד הוא לא רק תענוג. זה, בנוסף, מאמץ פיזי, הפחתת מתח והגדלת רמת נוירוטרנסמיטור סרוטונין.

7. ספורט קבוצתי

הצטרפות לצוות הספורט היא דרך נהדרת להכיר אנשים חדשים ולעשות חברים חדשים. כדורעף הוא ספורט קל יחסית למתחילים. אתה יכול מהר מאוד ללמוד איך לשחק טוב. זוהי דרך נהדרת לבלות עם אנשים מעניינים, שכבר יש יתרונות.

  20 הפתעות של החיים הבוגרים, אליהם לא היינו מאומנים

8. אמנויות לחימה

למידה אמנויות לחימה יש ערך אמיתי בשבילך. ראשית, תוכל להרוויח מיומנויות הגנה עצמית. אתה אף פעם לא יודע מתי אתה צריך את זה בחיים. שנית, אומנויות לחימה הן לא רק תרגילים פיזיים וטכניקות שונות, אלא גם פילוסופיה עמוקה מאוד. אתה צריך ללמוד ריכוז ומשמעת. תרגול יעזור לך לפתח איזון, סיבולת, תיאום וכוח, לאחד את הגוף והנפש.

9. בלוגים

כתבנו מאמרים על למה אתה צריך בלוג. זה עוזר לארגן מחשבות, ואם יש צורך, לשחרר את הראש של כל הדברים מיותרים. לא רק לזרוק את המחשבות, אבל לכתוב אותם למטה, כך שתוכל לקרוא אותם מחדש מאוחר יותר. בלוגים גורם לך לחשוב על ההישגים שלך ואת החיים באופן כללי. לאחר כתיבת המאמר, אתה מתחיל לחשוב כמו קורא, כלומר, להסתכל על מה שכתבת, מן הצד. זה עוזר להעריך כל מצב ללא דעות קדומות.

באופן כללי, בלוגים ניתן לשלב עם כל תחביב. ואפילו להרוויח על זה. מצא את עצמך תחביב, להתחיל לתאר בבלוג מדוע בחרת את הפעילות הספציפית, אילו בעיות אתה בפנים, מה הבחירות שאתה עושה במצב קשה. יהיו לך הקוראים שאוהבים אותך כמו התחביב שלך.

10. קורסים מקוונים

ידע הוא כוח. על ידי לימוד משהו חדש, אתה הופך להיות יותר בטוח בעצמך. אם אתה לומד מה שקשור לעבודה שלך, זה יכול להוביל לעלייה המיקום עלייה בשכר. אחרי הכל, אימון מגרה את העבודה של המוח שלך.

ללמוד משהו היום הוא פשוט מאוד. אתה לא צריך ללכת לקורס או המכון. פשוט לפתוח את הדפדפן, למצוא קורס מתאים לך ללמוד אחד חדש.

11. לימוד שפה חדשה

למה ללמוד שפה חדשה לא יכול להיות תחביב? למה לא לקרוא מחדש את הסופר האהוב עליך במקור? אם אתה יודע רק רוסית, אתה יכול לדבר עם 260 מיליון אנשים. הוספת, למשל, את השפה הספרדית, אתה להגדיל את הדמות שלוש פעמים. בנוסף, שפה זרה נוספת תהיה יתרון בקורות החיים שלך.

  26 מסקנות נבונות על החיים מאנשים רגילים

12. סריגה

מדענים אומרים כי סריגה יכולה לעזור לאלה הסובלים מדיכאון או חרדה. זה דומה מדיטציה: זה מאוד מרגיע. כמו כן, סריגה עוזר להתרכז ומקטין את הסיכון לפתח דמנציה. וכמובן, בארון שלך יהיו דברים שעשית עם הידיים שלך.

במקום טלוויזיה ורשתות חברתיות, להקדיש שעות חינם כמה תחביב חדש. אז אתה בהחלט תהיה זמן טוב.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top