26 מסקנות נבונות על החיים מאנשים רגילים

אנחנו רגילים לכך שרעיונות נבונים באים לידי ביטוי על ידי סופרים מוכרים, מדענים, פוליטיקאים גדולים או אמנים גדולים. עם זאת, לכל האנשים יש את הזכות לתגליות שלהם, ללא קשר למעמדם ולמעמד החברתי שלהם. לפעמים איכר פשוט בראש מכיל הרבה יותר חוכמה מאשר כוכב תריסר או מנהיגים עסקיים מוצלחים. בסופו של דבר, כולנו מסתדרים בערך באותו החיים, אבל ברמות שונות. הפתיחה נעשית בערך. שוב להוכיח את זה, את Vist סופר והעיתונאי בריאנה (בריאנה וויסט) בקשה לחלוק התגליות הגדולות ביותר של החיים שלהם של כמה עשרות אנשים מאוד רגילים. וזה מה שהיא שמעה.

 1. אני לא יכול לשנות את העולם, אבל אני יכול לשנות את הגישה שלי אליו.
 2. אני לא צריך להתנצל בפני מישהו על מחלוקת איתם.
 3. אתה יכול לקבל כל מה שאתה רוצה, פשוט לא מיד. ואם אתה חושב שזה עצוב, אז לדמיין שאתה בבת אחת קיבלו את ההגשמה של כל הרצונות שלך. זה עצב.
 4. אתה יכול לבחור את המשפחה שלך. אתה יכול לבחור דת. אתה יכול לבחור איזה סוג של אדם אתה רוצה להיות היום ולהיות מחר. עם זאת, אתה אף פעם לא יכול להיות נוח ומובן לכל אחד ללא יוצא מן הכלל.
 5. מסביב הוא רק היטל של לי. אם אני רוצה לשנות משהו, אז קודם כל אני צריך לשנות את עצמי.
 6. חופש הוא מצב נפשי.
 7. שום דבר בחיים שלנו לא נמשך לנצח. אבל לעתים קרובות אנחנו שוכחים את זה ולא ממהרים ליהנות ממה שיש לנו.
 8. בנוסף לאהבת הנשגב, יש עשרות סוגים שלה. בנוסף לאושר, יש הרבה רגשות אחרים מרגש לא פחות. אי התאמה של תבנית האידיאל לא אומר כישלון. החיים בדרך כלל שונים.
 9. אנחנו לא זוכרים את השנה. אנחנו זוכרים את הרגעים.
 10. אני לא חייב להיות כל אחד אחר, אבל אני עצמי.
 11. אף אחד לא מתאבל על ההלוויה פנים יפות או בגדים של היוצאים. כולם זוכרים את אישיותו ואת נשמתו. אל תשכח לרגע מה באמת חשוב לאדם.
 12. אנשים לא יאהבו אותך על בסיס ניתוח מקיף של נקודות החוזק שלך ואת החולשות. רחוק תמיד היפה ביותר או העשיר ביותר באותו זמן הם האהובים ביותר. זכור כי בכל פעם שאתה חושב כי התבונה לבדה היא צורת האף או בגודל של חשבון הבנק שלך.
 13. כדי להתגבר בהצלחה על מכשולים, חשוב תמיד לזכור כי לכל אירוע יש סיבה משלו. ביטול התוצאות, אל תשכח את הסיבה.
 14. מה שנראה היום לאירוע של חייך, מחר, הוא אפילו לא ייזכר. אבל פרטים קלים פשוטים של חיי היומיום יעלו בזיכרון במשך יותר משנה.
 15. תמיד יש הזדמנות למצוא עבודה חדשה, לעבור לעיר החלומות שלך, למצוא אהבה. העיקר לא להתרחק מהזדמנויות אלה, כשהחיים יחזרו לתקוע את אפם.
 16. המאורעות הגרועים ביותר בחיינו הם רק שיעורים המזהירים אותנו מפני צרות אמיתיות.
 17. אתה תסבול תבוסה אמיתית רק ברגע שאתה מפסיק לנסות.
 18. אל תיקחו את הכל ברצינות. בכל מקרה, כל עוד אתה חי.
 19. אני לא יכול לשנות אחרים. שינויים אלה מתרחשים רק כאשר כולם עושים בדיוק את מה שנדרש, אבל לא מראים באצבע על החסרונות שהוא רואה אצל אחרים.
 20. חוכמה מורכבת מתוך הכרה כי לאף אחד אין את הידע האולטימטיבי. ברגע שכולם האמינו שכדור הארץ היה שטוח, אמר היום כי סבב, ומי יכול לחזות מה הם ימציאו מחר?
 21. גם אם אתה מוותר על אמונה, תקווה ואהבה, הם לא עוזבים אותך.
 22. כאשר אתה נכנס לספריה, כל הידע של העולם טמון לפניך. כאשר אתה מתעורר בבוקר, אתה נתון יקום שלם. חשוב לזכור זאת, ולא רק לראות את המדפים עם ספרים ועוד יום רגיל.
 23. אושר אמיתי הוא מוסתר דברים קטנים. בספר טוב, ירקות טריים, מיטה חמה, מגע של האהוב שלך. על הדברים האלה איכשהו זה לא נפוץ מאוד לומר, אבל אלה הם צריכים להיות מוערכים.
 24. בואו נסתכל על החיים שלנו מנקודת מבט פסימית. אחרי מאה שנה, אף אחד לא יזכור אותך ולא ידון בהחלטות שלך. אז למה אנחנו מפחדים לחיות את החיים שאנחנו רוצים?
 25. אני לא צריכה להיות מה שאנשים אחרים מצפים ממני לראות. בסופו של דבר, איך הם יכולים לדעת מה אני צריך להיות?
 26. אנחנו בשבי דווקא מן האנשים האלה או דברים שאנחנו רוצים להיות הבעלים שלנו. החופש מורכב מנטוש את הרצון להחזיק משהו.

  קונדומים נקבה: איך ולמה להשתמש בהם, אם יש קונדומים זכר

ואיזה מסקנות יש לקוראים שלנו על דרך החיים? שתף?

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top