20 הפתעות של החיים הבוגרים, אליהם לא היינו מאומנים

1. לאבד חברים הוא קל, ומציאת קשה

הסיפורים על עשרה חברי הכיתה שהיו חברים לפני השיער האפור, קרוב לוודאי, יישארו רק בסרטים. ברגע אחד לא ממש טוב תמצאו כי איבדת קשר עם רבים מאלה שאיתם שיתפתם את האינטימיים ביותר. וכל החברים החדשים הם עמיתיך. כי בחיים הבוגרים אין לך את הזמן ולא את הרצון להסתבך בהרפתקאות, כי אתה בדרך כלל עייף של אנשים.

2. נצטרך לפתח מערכת של הערכות של עצמנו

כילד, אתה מתרגלים לעובדה שלצידך יש תמיד מנחה להתנהגות שלך. המורה עושה ציונים, ההורים נותנים ממתקים או חגורה. ואתה לומד לאזן בין אינטרסים אישיים לבין ניסיונות לרצות מבוגר, אך באותו זמן לראות את המסגרת שבה אתה יכול לחזור במקרה.

בחיים הבוגרים, ציוני הדרך יהיו הרבה יותר קטנים ויהיה צורך לגבש מערכת פנימית של הערכות. אף אחד לא משבח אותך על כמה מעשים, ולא נוזף בך, ואתה צריך לדעת בעצמך מה מקובל ומה לא להמשיך לכבד את עצמך.

3. עם הגיל, הפחד של הרופאים לא עובר

פחד מרופאים

פעם היית מפחד מרופא, כי הוא הסתכל בפיך ועשה זריקה כואבת. במשך השנים, הפחד לא חלף, פשוט יש סיבות נוספות לפאניקה.

4. הגוף יהיה בוגד לתת את הגיל

מנקודת המבט של החיים החברתיים, 25 הם חדשים 18, בגיל 30 החיים רק מתחיל, והשפה לא פונה לקרוא השישים הישן והזקן. אבל הגוף שלך יחשוב אחרת. יום אחד – די מוקדם – אתה תרגיש שמשהו לא בסדר איתו. בעוד כמה שנים תדעו בדיוק מה לא בסדר איתו, ותבינו שזה רק יחמיר. יהיה לך ערכת עזרה ראשונה עם תרופות לכל אירוע, ואתה יודע בדיוק איפה המדיניות MHI שלך שקרים.

5. מטבוליזם שלך ישתנה

זה לא משנה כמה אתה יכול לאכול ולא להתאושש: קומץ או דלי. עם הגיל, תצטרך לאכול פחות כדי לשמור על משקל, כי חילוף החומרים יהיה להאט.

  7 עובדות מעניינות על תנינים

6. אי אפשר להרגיש זקן מספיק

הטענה “כשאני אהיה מבוגר” לעולם לא תאבד את הרלוונטיות שלה, רק יום אחד זה יהיה מביך לומר בקול רם. אין נס יקרה ביום שבו תהיה 18, 21, 30 שנה. פשוט תוכלו יום אחד להיכנס למצב קשה, להחליט לבקש עזרה ממבוגרים ולהבין כי המבוגר ביותר כאן אתה.

7. אפילו עבודה חלומית היא בראש ובראשונה עבודה

עבודה חלומית

דברים שאתה אוהב, לפעמים אתה תהיה מוטרד, וזה גם נוגע לעבודה. מיקום החלום ידרוש הרבה עבודה לקחת כמות עצומה של זמן. עבודה יפה מ עבודה פשוט שונה כי אתה לפחות לפעמים מרגיש מאושר, לחשוב על מה שאתה עושה.

8. אנשים לא יתחילו לטפס לתוך החיים שלך פחות

מקווה שעם הגיל לא תלמד עוד, לא תהיה מוצדקת. בכל מקום עדיין ישקול כי הם יודעים טוב יותר איך אתה תחיה. רק אם קודם לכן היה אישור זה היה טוב מספיק כדי ללמוד ולא לצבוע את השיער שלך בירוק, אז עכשיו רשימת הציפיות הציבוריות לא יתאים מחברת עבור 48 גיליונות. לפחות אנשים יחשבו שאתה מעוניין לדעת את דעתם מסיבה כלשהי.

9. אתה תמצא פערים אוריינות טכנית

אתה יכול להיות מופתע כמה הורים לא למדו איך לכתוב SMS, בדיוק עד שתמצא את עצמך מפגר מאחורי בני נוער על ידי כמה צעדים. אחרי הכל, למה לפתח טכנולוגיה חדשה, אם הישן עובד מצוין?

10. אתה חלום של בידוד

החיים הבוגרים קצת, וחופשה כיף איביזה יחדל להיות בעדיפות בתוכניות לחופשה. הבחירה שלך היא כפר מרוחק איפשהו ביערות של פינלנד, ועדיף על הירח, וכי אין חיבור סלולרי.

11. אתה מבין שכולם בני תמותה

אף אחד מקרוביך לא נשא את השם מקלאוד, כך שתמיד הבנת שההורים ימותו במוקדם או במאוחר, והחיים שלך יסתיימו יום אחד. אבל עם הגיל, עובדה זו עוברת משדה הידע לבלתי נמנע בבירור. תוכלו להתנחם עם חברים, לקבל דיווחים על מותו של חברי לכיתה, לקרוא חדשות יודע שכל רגע של החיים שלך עשוי להיות האחרון.

  התופעה ASMR: איך לחישות של בנות מ- YouTube יעזור לך להירדם

12. כוכבים מוצלחים של הבמה וכדורגל צעירים ממך

צעיר ומצליח

במקצועות רבים ו 13 שנים, זה מאוחר מדי להתחיל. אבל שמרת בחשאי מקווה שתפגוש מודל צופים ברחוב ותאבד את מתנת הדיבור מיופי או שתחביב התחביב המקומי יגדל למשהו נוסף. ואז פתאום אתה מוצא שגם המשתתפים בתוכנית טלוויזיה שערורייתית הם צעירים ממך, שלא לדבר על הכוכבים האמיתיים העולים.

13. ציונים טובים בבית הספר ובאוניברסיטה אינם מבטיחים קריירה מוצלחת

כיסויים אדומים של מסמכים על החינוך אינם מבטיחים דבר. אתה רק להסתכל על הדיפלומה שלך במבנים המדינה, כי יש להם הליך מוסדר לחלוטין עבור עובדים. בחברות מסחריות חשוב יותר להיות קבוצה בפועל של מיומנויות וידע. וסביר כי dvoechniki של אתמול יוביל תלמידים מצוינים, ולא בגלל blat, אבל כי הם באמת יודעים מה לעשות.

14. אתה לא יכול לקנות את עצמך הכל.

כילד, נראה שאם היה לך את הכסף של ההורים שלך בכיס שלך, היית קונה לעצמך כלבלב קטיפה, מודל טנקים, ג’ינס אופנתיים, מחשב של הדגם האחרון, וכל דבר אחר שאתה רוצה. אבל, ראשית, עם הגיל תבינו שהכל פשוט לא מספיק בשבילך. שנית, אתה כבר לא צריך גור קטיפה מודל טנק.

15. אתה יכול לאכול מתוק לארוחת בוקר, צהריים וערב, אבל אתה לא

ממתקים

ממתקים – תענוג זול. הם יקרים יותר מאשר ירקות או בשר איכותי. אבל לעתים קרובות אתה אוכל עוף עם כוסמת במקום שוקולד, כי עכשיו אתה יודע הכל על קלוריות ואת ההשפעה של עודף משקל על הבריאות.

16. אתה יכול לזרוק גלידה, כי זה לא טעים

גם מעדנים האהוב עליך יחולק לך טעים וחסר טעם. עבור אושר מלא אתה כבר לא רק גלידה מספיק, אתה צריך את זה.

  5 עיוותים קוגניטיביים להרוג את קביעתך

17. האהבה אינה בהכרח לבד ולכל החיים

פרידה עם האהבה הראשונה תוכלו לחוות מאוד קשה. סביר להניח, אפילו להחליט כי רגשות חזקים כאלה לא יהיה מנוסה. עם זאת, תוכלו להתאהב שוב ולהרגיש מאוד מאושר.

18. יום הולדת הוא לא כזה כיף לחג

החיים הבוגרים

גם אם אתה לא מרגיש שום מתחמים על התבגרות בלתי נמנע ו בגלוי להתקשר לגיל שלך, יהיו עשרות אנשים מסביב אשר יכול להאפיל על כל חג. הם יגידו שהגיע הזמן לעשות את זה בשנים שלך, ושאסור עכשיו להתבדח על קמטים ישנים ושיער אפור, לרמוז על אמבולנס לבית הקברות. וכאשר אתה אומר שאתה מבין אם ללבוש חצאית מיני לאחר 25 שנים, ואם לרכוב על אופניים אחרי 40, אתה ייחשב boor. לכן, יום ההולדת יהיה בעיקר חג של תקשורת לא נעימה.

19. אתה יכול להישאר בלי משפחה במשך זמן רב ולא לסבול מזה

בילדות נראה כי 25 שנים היא זקנה עמוקה, ובפעם זו יש צורך ליצור משפחה ולהוליד ילדים. כמעט בכל גיל, אתה עשוי לגלות כי לא עשית זאת ולא סובלים.

20. תחזיות רעות של ההורים לא יתגשם

החיים שלך יפתחו לפחות בדרך כלל: הדירה לא הופך בוצי, תוכלו למצוא עבודה נורמלית ולהיות מסוגלים להיות אחראים.

ואיזה דברים מחיים של מבוגרים הפכו אותך להפתעה? שתף את ההערות.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top