איך קעקוע משנה אדם

עכשיו קעקועים כבר לא נחשב מגמה תת קרקעית, קעקועים ניתן לראות אדם של כל גיל, מין, מקצוע ותפיסת העולם. הקעקוע מעוטר, מדגיש את אופיו של אדם, את ההרשעות ואת החיבה. אבל האם זה באמת כל מה הקעקוע יכול לעשות, כי ציור זה נשאר עם האדם לנצח? במאמר זה אני אנסה להבין אם קעקוע יכול לשנות אנשים, להשפיע על האופי שלהם ולשנות חיים.

אתה לא יכול ללכת עם בחורה עם ידיים ריקות, כך פטיש בשתי הידיים שלך עם tatuaches.

הקעקוע קשה להזכיר רק קישוט, ולא כל אחד יכול להחליט על זה, כי בראש שלי תמיד הוא מתנשא משפט אחד :. “זה פעם בחיים” וזה לא צבט ו, לדעתי, ויכוח חסר טעם, “איך אתה תיראה, כשאתה סבתא?”, וזה נתון זה יהיה איתך לאורך כל החיים, אתה תראה את זה כל יום, בסופו של דבר, הוא מתחיל להיתפס כחלק בלתי נפרד מכם, כמו חפרפרות או עיניים כחולות (ירוק, חום, שום).

אז, לפני שאתה מקבל את עצמך קעקוע, אתה צריך לחשוב ברצינות על מה יופיע על העור שלך, וכיצד זה ישפיע על החיים שלך. אני לא מדבר על מקרים מיסטיים, אלא על הסבר מדעי לחלוטין – על גורמים פסיכולוגיים ועל השפעה על תת המודע של האדם. אבל בואו נדבר על הכל בסדר.

קמח הבחירה או איך אנחנו מחליטים לעשות את זה

איזה דפוס אתה בוחר כאשר אתה מחליט לעשות קעקוע? התשובה הפשוטה ביותר: כמובן זה שאוהב את זה. יש דעה שאדם אוהב אחרים במה שיש לו. כולם אוהבים את עצמו מאוד (למרות מכלולי הנחיתות וחוסר השלמות הדמיוני), ולכן תכונותיהם, הנראות במישהו אחר, מושכות אותו.

כלומר, הקעקוע הנבחר הוא השתקפות של הדמות שלך, אלה תכונות שאתה ערך בעצמך או אלה שאתה רוצה לראות. זה כמו השתקפות קטנה שלך, ביטוי סמלי של המהות שלך. הנה כמה ביקורות בנושא זה מן האמן קעקוע ואנשים שעשו לעצמם קעקוע.

ישנן שתי דעות עיקריות, או קעקוע משפיע על אדם, או אדם בוחר קעקוע מסוים בשל כמה מאפיינים אישיים המשפיעים על ציור וגודל. אם אתה מסתכל על נקודת מבט זו, אנשים עם מאפיינים מסוימים לעשות את עצמם או כמה קעקועים אחרים. אני מאמין שאתה צריך לשקול לא רק איך הקעקוע משפיע על אדם, אבל גם למה הוא עשה את עצמו במקור כזה תמונה.

אני סבור שאדם עושה לעצמו קעקוע, כהשתקפות של אישיותו ואישיותו. וזה מחזק לעתים קרובות על ידי ניסיון. אפילו באיזו כתובת פופולרית יש תחושה, אבל לא מה שכתוב שם, אבל למה אדם עשה לעצמו קעקוע כזה. לפעמים, מסתכל קעקועים, אתה יכול לקבוע מה המוביל שלהם. אלכסנדר סיניצין, מנהל קעקועים, נובוסיבירסק

אני חושב שאנחנו לא יכולים לעשות משהו שלא יהיה מוזר לנו, במידה מסוימת שנקבע מראש. זה פטליזם כזה. קעקוע, כן, קישוט, זה, אבל, כמו כל קישוט, יש התגלמות של אותי. Galea Aponeurotica

קשה לענות בכלל, כי יש לי רק שני קעקועים קטנים. בקעקוע טקסט, כמובן, יש ציר שקשור רגע מסוים בחיים. אני חושב שזה ביטויים קצרים על הגוף – או תזכורת לעצמי כי אחד לא רוצה לשכוח (מתוך intverts), או הודעה לאחרים (מתוך מוחצנים). אנסטסיה גולובורודקו

מצד שני, כמו סופרים כמה ידועים ופילוסופים כגון הרמן הסה ואריך פרום, איש במקור סיכם פעם את כל התכונות של האדם וכל הדמויות, ובכל רגע הוא יכול להראות להם.

  20 הפתעות של החיים הבוגרים, אליהם לא היינו מאומנים

אם אתה עושה את עצמך קעקוע, להביע כמה תכונות אישיות, אתה מדגיש אותם, עושה מבטא עליהם, כאילו לומר רק דמות כזאת, צמצום ההזדמנות להראות אחרת. אחרי הכל, מה שאנחנו חושבים על עצמנו הוא מה שאנחנו.

קצת על התת-מודע

בנוסף להדגיש תכונות מסוימות של אדם, קעקוע הוא מה שאתה רואה כל יום. כל תמונה שנופלת באזור תשומת הלב (או אפילו לא מסומנת בתודעה), מתיישבת בתת-מודע ומשפיעה על התגובות ההתנהגותיות.

עכשיו דמיינו: על העור שלך לאט מופיעה תמונה, ניחן עם משמעות מיוחדת, מופיע עם תחושות כואבות הנמשכות כמה ימים. סביר להניח כי לפני לקיחת קעקוע, יש לך מזמן נחשב זה ציור, לחשוב אם זה צריך להיעשות והיכן.

זה לבד מספיק כדי להשאיר חותם רציני של התמונה ומה מחובר עם התת מודע. ואם אתה מחשיב את זה אחרי כל זה אתה ממשיך לראות את הקעקוע כל יום, אפילו בלי לשים לב אליו … ובכן, אתה מבין.

ל- BBC יש סרט נהדר על השפעת התת-מודע על חיינו (BBC). אופק: האם אני יכול לשלוט בתת-מודע?). זה מראה כמה מעט אנחנו באמת שולטים, וכמה מידע נשאר מחוץ לתשומת הלב שלנו, אבל, בכל זאת, מידע זה משמש ומשפיע עלינו.

אולי שאלת האמונה

אם כבר מדברים על ההשפעה על הנפש, כמובן, אי אפשר להוציא את גורם האמונה. אם אתה מאמין שקעקוע ישנה משהו בחיים שלך, סביר להניח שזה יקרה. זה נפוץ עבור אדם להאמין כוחות מיסטיים שיכולים לעזור, להגן ואף לשנות את החיים באופן קיצוני.

אולי יש אנשים שמאמינים שאם קעקוע, משהו משהו בחייו הרבה ישתנה לטובה, אבל אנשים כאלה Mojo עבודה, צריכים את הטכס, נרות, גולגולות וכל אמצעי השאמאן עם קעקוע טמבורין שהם עשו. באופן אישי, אני חושב שזה כל פסיכוסומטיות, העבודה, אם זה האמין בתוקף. שמעתי משהו דומה נזירים בודהיסטים בתאילנד לשים על הנחל. רומן Lemech, אמן קעקוע מתוך סלון הציפור השחורה, מוסקבה

בתאילנד, יש מסורת כזו. בחודש מארס, מנזר Bang Phra מארח פסטיבל של קעקועים קסומים, ציורים מקודשים שרק גברים יכולים לקבל. תאילנדים מאמינים כי קעקועים יאק סאק עם תפילה וברכה לספק הגנה מפני כל הצרות.

  לשכור דירה או לקחת משכנתא: וזה רווחי יותר

10134190256_00a2c5d3d5_b

כנראה, זה באמת עוזר להם, אם הם מאמינים.

אנו מבינים היטב כי לא קעקוע משנה אדם, אבל רק את עצמו. והאמונה כי קעקוע יעזור זה, כמו קמע מסוים או קמע, רק עוזר. כפי שאתה זוכר, בסרט המפורסם של Ryazanov “היזהר של המכונית” היה הביטוי כי כל האנשים מאמינים: יש מאמינים כי אלוהים קיים, אחרים מאמינים כי הוא לא. אז הנה. אנדרו לורד, אמן קעקועים, סדנת אמנות UFO, סנט פטרסבורג

אז, אם אתה מאמין כוחות מיסטיים, קעקוע היא בחירה מצוינת. שלא כמו הקמע, לא תאבד את זה, אבל אם משהו יעזור לך, למה לא?

כמה טיפים

בקשר עם כל האמור לעיל, אני רוצה לתת כמה טיפים על קעקועים:

1. אנחנו נראים מי אנחנו

כאשר בחרת תבנית שצריכה להופיע על העור שלך, שקול אותה בפירוט רב יותר: כל הפרטים הנמצאים בציור, במיוחד אם מדובר בהרגשה מורכבת, כללית. מאז בחרת את זה, זה משקף כמה תכונות של הדמות שלך, מאפייני אישיות. תחשוב, אתה רוצה שתכונות אופי אלה יישארו איתך לכל החיים? ובכל זאת: התהליך עצמו יכול להיות מרתק, כי זה סוג של “עובש הטבע שלך.”

2. עדיף לא להיות שמות

כל אדם עובר את חייו, וזה כמעט בלתי אפשרי לחלוק אותו עם מישהו. אנשים לעתים קרובות חלק, וחיבה מוחלף על ידי אדישות או שנאה. קעקועים עם שם לשעבר אהב (אה), כמובן, יכול להיות הבקיע עם חדשים, אבל גם אם תמונות יכול לגרום הרבה רגשות שליליים, מה אנחנו יכולים לומר על הדמות על העור. וזה לא רצה לפעול, כמו טורז ריינולדס הבריטי, גילף חתיכת עור בשם של חבר לשעבר, זה בטח עדיף לבחור משהו אחר.

  איך להיפטר מריחות לא נעימים בבית

 

3. זהירות עם סמלים

אם אינכם שפיות ניהיליסט חדירות הגיוניות שהוא כל כך לא מקבל את המיסטיקה שהיא מפחדת ממנו בורחת, שייזהר להשתמש בסמלים העתיקים של אלים ורוחות, אשר, בזמנו (או עדיין) לא לנטוש את הנאמן.

היה לי איכשהו סיפור מיסטי. מכר אחד החליט לעשות קעקוע של מים קפואים-יפניים. זוהי רוח מזיקה שכזאת, המפתה אנשים אל האגם ומחניקה אותם שם. בבוקר של היום שבו הייתי צריך לעשות קעקוע, היה לו אקווריום מי הים עם נפח של אלף ליטר. באופן כללי, הוא החליט לא לעשות את זה קעקוע. רומן Lemech, אמן קעקוע מתוך סלון הציפור השחורה, מוסקבה

4. חיובי

כנראה, מעט מאוד אנשים יסכימו לעשות קעקוע, אשר בתחילה יסמל משהו שלילי, אבל יש גם כאלה. כפי שאתם יודעים, כעס ופחד מובילים לצד האפל של הכוח, ותזכורת מתמדת שלילית לא צפויה לגרום לכם אושר, גם אם זה נראה כאילו זה יהיה megakruto.

 ומה אתה חושב על קעקועים? האם הם מסוגלים לשנות אדם ומשפיעים עליו איכשהו?

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤