איך להיראות טוב בתמונה: טיפים של צלם

זה דבר אחד לצלם את עצמך עם הטלפון ולא להתפשט בכל מקום ללא טיפול רציני. אחרת היא לעשות תמונה מלאה לירות, כאשר אתה לא צריך להסתיר את הרקע ואת להטיל מאה אפקטים. מיד יש שאלות: איך לקום, איפה לשים את הידיים שלך, מה לעשות כדי להיראות טוב יותר. הנה כמה עצות מ צלם מקצועי, איך להרגיש טוב יותר במהלך הפגישות צילום ונראה טבעי ויפה בתמונה.

עכשיו, בעידן של הרשתות, כאשר ההיכרות עם מעסיקים ולקוחות לעתים קרובות קורה מרחוק, התמונה שלך חשובה יותר.

זוהי התמונה המוערכת לראשונה על ידי הלקוחות והשותפים שלך, אם אתה עושה עסקים באינטרנט, זה למה זה מאוד חשוב להיראות טוב עליהם, וזה לא כל כך קל לעשות.

להלן 8 עצות כלליות מהצלמת דינה מקולום, אשר תסייע לך להיראות טוב יותר בתמונות וליצור את התמונה הנכונה.

1. מקצועי איפור תסרוקת

נניח שאתה מנהל את הקוסמטיקה שלך היטב, ואת התספורת שלך היא אף פעם לא רשלנית. אבל לפני הפגישה צילום, אתה עדיין צריך ללכת הסטייליסטית, כי התמונה בתמונות ייצג לך יותר מיום אחד.

מעצבים מקצועיים יודעים להדגיש סגולות ולהסתיר את הפגמים החיצוניים, כך שתראו את עצמכם בצד החדש.

אטרקטיביות נותן ביטחון עצמי, אשר פשוט הכרחי עבור תמונות טובות. אל תדרוך על שירותי הסטייליסטית, וההבדל יהיה מיד.

2. שמלה יפה, אבל נוח

אם לקחו בגדים במשך זמן רב, ניסו על אפשרויות שונות, ולבסוף, מצאו את הטוב ביותר, כלומר, עשה מאמצים להיראות יפה, אתה תרגיש בטוח יותר.

לבוש יכול להסתיר את החסרונות של הדמות, ליצור צורה גוף יפה (אשר, יחד עם זווית המצלמה, יכול לשנות באופן דרמטי אדם).

עם זאת, אתה לא צריך לבחור דברים שבהם אתה מרגיש “לא בנוח.” המשימה העיקרית של התלבושת שלך היא להביע אותך ולעזור לך להרגיש בטוח יותר, אז, לבחור משהו יהיה נוח.

עדיף לבחור דברים בצבעים עשירים ועמוקים, מה שהופך את התצלומים ליותר “גדולים” ומבחינים, אך בו זמנית, הבגדים צריכים להיות מונוכרום, כאשר הרצועות והכלובים מסיחים את תשומת הלב מהפנים.

השווה את שתי האפשרויות הן לא התמונות הבאות: הבחורה בחליפה השחורה נראה בולט יותר מבריק מאשר בחולצה משובץ.

הלבשה 2

אם אתה לצלם עבור עבודה, עדיף להימנע דברים הדוקים ובגדים מדים רזים, זה ייראה בחוצפה.

3. תעמוד בזווית למצלמה

אף נערה לא רוצה להיראות גדולה יותר ממה שהיא באמת (למעט אלה רזה). אתה עומד זקוף, הצבת כתפיים וירכיים במקביל למצלמה, אתה נראה יותר ממה שאתה באמת.

לפתוח את הכתפיים בזווית למצלמה, ולהפוך את הפנים שלך כלפי זה, אז אתה תיראה רזה יותר חינני.

4. אם כפוף, לכופף

האדם שעומד בתצלום עם ידיים ורגליים ישרות נראה מגוחך ולא טבעי. הרבה יותר טוב נראה כיפוף חלקה של הזרוע קצת מקום פנוי בין הידיים והגוף. עמדה זו מדגישה את המותניים, יצירת “אפקט זכוכית שעה”.

לפנות ולהכופף אותו

העברת משקל הרגל האחורית, הצבת הברך מעט קדימה, קרוב יותר למצלמה. העובדה שהם קרובים יותר לעדשה, התמונה נראית גדולה יותר, כך על ידי העברת משקל לרגל האחורית והסרת הירכיים מן העדשה, אתה עושה אותם פחות.

5. ישר את הגב

גם אם אתה slouching, אתה צריך לעשות מאמץ קטן בתמונה וליישר את הגב. אנשים עם גב ישר נראים בטוחים ומוצלחים.

חיוך 6

6. חיוך

כדי לחייך באופן טבעי, אתה צריך להירגע. אבל גם אז אולי לא תיראה טוב, בגלל החיוך הטבעי והצחוק. כשאנחנו באמת צוחקים או מחייכים, אנחנו בדרך כלל מושכים את הסנטר אל הצוואר, מה שיוצר קפל מכוער (סנטר כפול).

7
לכן, מחייך בתמונה, מנסה לנשום דרך הפה, ומניחים את הלשון מאחורי השיניים העליונות. טריק זה יעזור לך לחייך הן באופן טבעי ויפה.

7. לשכור צלם מקצועי

אם אתה לא צריך רק כמה תמונות חדשות עבור גלגול, אבל ייצוג מלא עבור העסק, עדיף להוציא כמה אלפי לצילום מקצועי צילום, כי הצלם הוא לא רק מצלמה טובה, זה ניסיון וידע בתחום זה.

בנוסף, תמונות מקצועיות אתה יכול להשתמש במשך עשר שנים, וכן את החישוב עבור זמן כזה מתברר די בזול.

8. להיות עצמך

זהו כלל מצוין, וכנראה, הדבר החשוב ביותר. חתיכת קפוא של המציאות על התמונה שלך יראה לך כמה חזק אתה מרגיש. לכן, עדיף פשוט להירגע וליהנות הירי.

אם אתה מטבעו אדם עליז, לא להסתיר את זה, אם זה רציני, לא מנסים לעשות מראה קפדני. התמונות הטובות ביותר הן אלה שבהם האדם מלא מבטא את עצמו.