מה שאתה צריך להבין לפני שיש לך ילדים

גידול ילד מלא הפתעות. זה לא משנה כמה ספרים או בפורומים של ילדים אתה קורא, כמה קטעי וידאו אימונים נצפו – שום דבר לא יכין לך 100% של המראה של ילד במשפחה. אבל יש 10 דברים בסיסיים שאתם צריכים לדעת טוב יותר לפני שאתם הופכים להורה חדש.

1. קל ללדת ילד – רק במבט ראשון

כמה זנים כמו ארנבות. אחרים לא עובדים. רבים מאמינים בתמימות שאתה רק רוצה תינוק, להפסיק להשתמש באמצעי מניעה ו בם! זה יקרה. למעשה, – לא faaakt. אחרי הכל, הגוף שלנו לא מעוצב בפשטות. אם אתה חושב על חידוש במשפחה ואת רוצה לתכנן הריון לתקופה מסוימת, להקצות מספיק זמן ולנסות לא לדאוג לאורך כל התקופה.

2. החודשים הראשונים הם עינוי אמיתי

אולי זעקותיהם של תינוקות הן כל כך מעצבנות, השינה שלהם כל כך רגישה, וההנקה כואבת כל כך – רק כדי לחזק את רוח ההורים. כי אם תשרוד את החודשים הראשונים של מחנה הילדים המשוגע הזה, בלי לאבד את הסיבה שלך, אתה – הגיבורים – יתמודד עם הכל, כל דבר.

הפעם הוא גיהינום אמיתי עבור אלה שאוהבים לישון, מקלחת ונוחות. להסביר כמה קשה זה, חסר תועלת. אי אפשר לתאר איך זה להתעורר במשך כמה חודשים בלילה כל שעתיים. או לנסות להרגיע את הילד בוכה ללא תקנה. או להרגיש את עצמך בגוף ב 3 גדלים יותר מהרגיל (אגב, האבות בעתיד לקבל שומן יחד עם אמהות בעתיד). או להרגיש לא נוח במשך כמה חודשים, או אולי אפילו שנים.

בכל התוהו ובוהו הזה יש יתרונות. בפרט, גם אם רע, תוכל להתגבר על כל הקשיים. רק אל תפחדו לבקש עזרה, במיוחד אם אתם סובלים מדיכאון לאחר הלידה.

החודשים הראשונים לאחר לידתו של ילד הם לא רק סבל וכאוס. זה גם מדהים, מלא רגעים של אושר ורכות. אחרי כמה זמן אתה יכול אפילו להתחיל להרגיש עצוב על זה תקופה נעימה של החיים (אה, מטורפים ???? רוצה לחוות את העינויים האלה שוב.

3. לשכוח את החלום. תתגעגע אליו

בין אם זה תינוק בזרועותיך או ילד גדל, תהיה לך בעיה לישון. הסיוטים האלה, אז הילד ישן ביניכם. וכמה קשה לגדל ילדים בזמן כדי להגיע לבית הספר … ובכן, וכן הלאה.

בצע את ההרגלים! אם אתה לא מוכן לסבול אותם עד האוניברסיטה, לא לשתול אותם – למשל, לתת לילד למיטה שלך באמצע הלילה.

  חתול וכלב בבית אחד: איך לעשות חיות מחמד

4. כלי ילדים ודברים: הם לא צריכים הרבה

עגלות בייבי, מושבי רכב, playpens, נדנדות, מזרנים מתנפחים, מחצלות המשחק, טבעות שיניים, סינרים … נראה כי ילדים זקוקים טונות של ציוד. יקרים lifhakers, תן לי לשמור את הכסף שלך! אתה לא צריך חצי מהדברים האלה.

הורים חדשים רבים מסיבה כלשהי מאמינים כי הילד שלהם יהיה בהחלט להשתעמם, או שהוא צריך גירוי מתמיד של המוח. למעשה, התינוק ישן רוב הזמן; כאשר הוא מתעורר, צועק כדי להאכיל, ואז נרדם שוב לאחר האכלה. אתה לא צריך דרכים רבות נוספות כדי לשאול את זה. עבור ילד קטן, הכל מסביב הוא עניין.

ככלל, ילדים נוטים להפסיק להתעניין צעצועים אפילו לפני שיש לך זמן לרכוש אותם. האם זה לא קל לקנות בלוקים מעץ או לעשות knickknacks עם הידיים שלך מתוך קרנות מאולתרות?

כמו כן, אין סיבה לקנות כל כך הרבה בגדי ילדים, לפחות חדש. מצד אחד, קרובי משפחה וחברים מעריצים לתת בגדים מקסימים (מי יכול להתנגד לרכישת pinets זעירים או כובעים?). מצד שני, ילדים גדלים בקפיצות. כמה דברים אין להם זמן להתעלל כראוי לפני שהם הופכים קטנים. נסו לקנות פריטים מלתחה כי ללבוש במהירות רבה, על מכירות או יד שנייה. ככל שילדיך יתלכלכו, כך יהיה לך לעתים קרובות יותר לקנות דברים חדשים. אבל עד שיש צורך לרכוש בגדים חדשים, לעקוף את המחלקות של מסיבת בגדי ילדים.

5. ילדים = הרבה הוצאות בלתי צפויות

חיתולים הם משהו שאתה צריך כל הזמן בשנים הראשונות של חייו של הילד. הרי חיתולים. זה, כמובן, לא סוד. אבל, קרוב לוודאי, אתה מאוד לזלזל כמה בטווח הארוך תצטרך לקנות אותם. אז קופונים, הנחות, מבצעים עבור חיתולים לא נראה כל כך מגוחך ויהיה שימושי לך.

הוצאות בלתי מתוכננות אחרות יכולות לבוא משום מקום. לדוגמה, שיעורי מוסיקה, שירותי שמרטפות, טיולים מחוץ לעיר עם הכיתה, אפילו את עלות הטיפול יכול להיות מופתע. אבל, אולי, פראייר הגדול ביותר של כסף הוא גן ילדים. כמובן, זה מאפשר לך לעבוד על העבודה שלך, אבל התוכן שלה הוא לפעמים כל כך נהדר, גם אם אתה מקבל עבודה שנייה!

סך הכל: להוציא פחות כסף על בגדים, אשר עדיין מהרה במהירות, ולשמור בחשבון הוצאות בלתי צפויות (או באופן בלתי צפוי גבוה) הוצאות עבור הילד, אשר יכול להטיס אותך לתוך הרבה כסף.

  26 טעויות של חשיבה, שבגללן איננו מבינים דבר

6. עם ילד אתה יכול לעבוד מהבית (בתקופות מסוימות)

ישנן שתי תקופות כאשר עובד מהבית עם ילדים הוא פחות נוח. לפני שהם התחילו ללכת (כאשר ילד לומד להחזיק את עצמו, בעיקר בשל המוטוריקה העדינה של הידיים), וכאשר הוא מבוגר מספיק כדי להבין, וכי אתה יכול תוך כדי עבודה מהבית לא יהיו זמינים. אם לילד שלך אין הרבה בעיות לבדר את עצמו, אז עובד מהבית קל. אבל יש תחושה קלה של אשמה, כי אתה לא יכול לשים לב אליו כל הזמן.

קשה לומר לילדך “לא. אני עסוק (א ).” כמה פעמים ביום. לכן, גם אם היית בר מזל מספיק כדי לעבוד מהבית, אתה צריך לתכנן את הטיפול של ילדים עד שהם גדלים להפסיק לדרוש את מלוא תשומת הלב.

7. אל תיכנס לפאניקה כאשר ילדך אינו מגיע לשלבי הפיתוח המקובלים

בספרים הם כותבים שכל הילדים חייבים להתחיל ללכת במשך שנה, ואם זה לא קורה, אתה צריך לראות רופא. בפועל, חלק מהתינוקות עושים את צעדיהם הראשונים רק בגיל 16-17 חודשים. וזה נורמלי. אם הילד שלך הוא בן שנה והוא עדיין לא הולך, אתה באופן טבעי חווה. כמה ילדים לובשים חיתולים ארוכים יותר מאחרים. עצות גסות מצד זרים שאומרים שהגיע הזמן שילד ילך לסיר לבדו, עוד יותר יכניסו אותך לפאניקה.

זכרו: כל ילד מתפתח לפי לוח הזמנים הפנימי שלו. ייתכן כי התינוק שלך לא יתחיל ללכת כי הוא משתמש באנרגיה עבור אחר – הוא לומד לדבר, למשל. לא להאיץ את הילד שלך, לאלץ אותו לדבר, ללכת, לרוץ, לקרוא. ילדים צומחים מהר כל כך. אי אפשר ללמד את הילד ביום אחד. עדיף להמתין עד שהוא מוכן.

8. אתה לא תצטער שעשיתי יותר מדי תמונות של ילדים או קטעי וידאו

10 דברים להבין לפני שיש לך ילדים
צילום: שוטרסטוק

בשנים הראשונות, סביר להניח שתעשו זאת תמונה ווידאו עם התינוק שלך כל הזמן. למרבה הצער, כאשר ילדים גדלים, אנחנו מתחילים להקליט פחות את הרגעים הנעימים של חייהם. לעולם לא תצטער על כך שעשית יותר מדי תמונות או סרטונים של ילדך שגדל. יתר על כן, אתה תמיד תרגיש שהחמצת משהו.

  איך לשכור דירה ולא להיתפס הטריקים של בעלי הבית

9. צא מהבית איפשהו – בכל פעם הרפתקה שלמה

כאשר אתה הופך להורים, יש משמרות זמניות. מה שהיה אמור להימשך 5 דקות (לדוגמה, ככל שאתה צריך להגיע לחנות הקרובה), עכשיו לוקח הרבה יותר זמן. יש עוד דקות להרכבה, אריזה, שתייה, מזון וחיתולים, התקנת מושב ילדים במכונית ועשיית דברים רבים אחרים.

אכילה היא חוויה חדשה לגמרי בשבילך. מזון, נופל על הרצפה, מתגלגל במורד עם שולחן עפרונות, ידידותי מחפש בכיוון המבקרים והמלצרים שלך … גם אם אתה יכול לארגן עם משהו החצי השני שלך כמו שלום, כל הזמן הזה אתה צפוי הולך לדבר על הילד או לדאוג לו.

10. לעולם לא תהיה זהה

הורות תשנה אותך. זה צפוי. אבל אין לך מושג כמה זה ישתנה לך ואת הרעיון שלך על העולם הסובב אותך. לילה אחד לא תהפכו לאלו של ההורים, אמא ואבא. אבל הערכים שלך, ההשקפות וההרגלים העתידיים שלך מאורגנים מחדש בהתאם להוויה אחת – הילד שלך.

► הרגליכם ישתנו לטובה. תתחיל לחשוב יותר על צריכת מזון בריא ומזין, להיזהר בנהיגה ברכב, הוא חכם להוציא כסף, התנהגות אתית, חושב לעתים קרובות יותר על משך חייו (וכיצד להגדיל אותו).

► היחסים שלכם עם השותף ישתנו. עד שזה יקרה, אתה לא יודע – לטוב ולרע. אבל הורות עושה התאמות בשניהם, גם באופן שבו אתה מסתכל על שותף.

ייתכן שיהיה עליך להיפרד מהבידור הרגיל שלך. צפה בטלוויזיה או בסדרה טלוויזיה, לשחק משחקים, חצי יום באינטרנט עכשיו אתה לא תצליח.

לא יהיה יותר זמן פנוי לעצמך.

► יהיה לך להיות יותר כיף ויצירתי. ברשימת המטלות שלך, תראה משימות כגון: ביצוע תלבושת ארנב, ציור סוס, ביצוע משהו חדש מן שיבולת שועל או אפונה.

תחושו את התחושה החזקה ביותר של חיבה ואהבה, אשר בעבר לא יכלו אפילו לדמיין.

אף אחת מהעובדות המפורטות, לא משנה כמה נורא זה נשמע, לא תדאג לך בטווח הארוך. תלמדו על עצמכם כהורה, הרבה חדש – משהו שיכול להפוך אותך לחזק יותר, אך בו בזמן פגיע יותר.

קבלת החלטה על ילד חשוב ביותר. זה אותו דבר כמו לתת את הלב מתוך הגוף שלך. אני חושב שהורים רבים יסכימו שזה כך. אבל זה שווה את זה! עדיין לחשוב על זה לפני, מאשר ללדת ילדים.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top