כיצד להרוויח כסף במהירות

איך הגעתם לחיים האלה לא חשוב. אולי החברה שבה עבדת, פתאום פשטה את הרגל, חברה שלקחה כמות גדולה של כסף, פתאום נעלמה, רבלת עם המחצית השנייה וגילתה שהארנק ריק. ומחר, לשלם עבור שכר דירה או משכנתא.

אל תיכנס לפאניקה. תמיד יש מוצא.

1. למכור את מיותר

להיפטר בגדים, תיקים, אביזרים, ציוד, שבו אתה משתמש לעתים רחוקות. במצב משבר, אתה יכול לשמור רק את מה שאתה צריך.

דברים יצטרכו להיות למכירה למכירה בשוק הפשפשים באינטרנט במחיר נמוך, אחרת הם לא יימכרו במהירות. אבל אין מוצא אחר.

גם אתה יכול ללכת הוועדה או עבוט. זוהי דרך רווחית פחות, אבל מהר יותר כדי לצרף את הדברים שלך. זכור: המחשב הנייד שלך בבית העבוט צפוי להיות במחיר זול מאוד בהתחשב בבלאי שלה. וכדי לפדות את זה, אם יש כזה הזדמנות ותשוקה, יהיה צריך להיות במחיר גבוה יותר.

אבל זה בכל מקרה טוב יותר מאשר לקחת microloan עבור עניין כבד.

2. לשכור משהו

לבחון את המודעות: מה בדיוק אחרים הם שוכרים ומה ביקוש. אם אתה בר מזל מספיק כדי לגור אטרקציה תיירותית, להציע חדר בדירה או דירה שלמה (לחיות עם חברים או קרובי משפחה).

אתה יכול גם לשכור ציוד צילום, שמלות ערב ואביזרים, כלב פוטוגרפי שלך פוטוגרפי עבור פגישות צילום וכן הלאה.

3. להציע שירותים מהירים באמצעות רשתות חברתיות

שאל את עצמך: מה בדיוק אתה יודע איך לעשות טוב? באמצעות מפה לאוזן או Avito, אתה יכול לנסות למצוא לקוחות עבור הרבה שירותים:

  1. ניקוי כללי.
  2. כלב הליכה, overexposure של בעלי חיים (חתולים, אוגרים) וציפורים במהלך עזיבתו של הבעלים. כמו כן, דמי תשלום מבוססי תשלום נדרשים בדרך כלל על ידי קבוצות מתנדבים המעורבים בטיפול ובהתאמה של בעלי חיים תועים.
  3. מחפש את הבית או את הבית.
  4. תיקון אינסטלציה, תיקון תיקון קטין על הבית.
  5. מניקור, מספרה ושירותי יופי אחרים.
  6. התקנה ותיקון מחשבים.
  7. ייעוץ משפטי (בעיקר בקשר לרכישות הנוגעות להגנת הצרכן).
  8. פוטושוטס. אם אתה לא מקצוען, להודות בזה בכנות, להסביר שאתה מרוויח תיק, ולכן לקבוע מחיר נמוך.
  9. משלוח של הנהג עייף מבית המסעדה. בעלי רכב יכולים רשמית (להצטרף לשירות מוניות) או באופן לא רשמי (רק שיש משקה במפעלים שתייה) כדי להרוויח כסף על המסירה של אזרחים חוגגים. אבל לחשב את כל העלויות ולשקול את הסיכונים.
  10. כתיבת ברכות, העתקת טקסטים, הגהה.

להכריז את עצמך חזק ככל האפשר. אם יש הזדמנות, ספר לנו על המצוקה שלך.

תוכל לחוות את התיאוריה של שש לחיצות יד. בטוח בין החברים שלך יש מי מסכים לצרף אותך באופן זמני לעבודה.

  רשימת לקוחות טלגרמה רשמיים ולא רשמיים עבור מערכות הפעלה שונות

4. להיות תורם

אם, כמובן, מאפשר בריאות. עבור חלק דם יוצעו לך ארוחות חינם, או פרס של 5% של רמת הקיום הוקמה באזור שלך. תמחור מפורט ניתן למצוא במרכזי הדם.

עם פירעון של תשלום תרומות דם להשתנות 8 עד 45% של המחיה המינימום האזורי. האגרה תלויה בקבוצת הדם ובאיזה מרכיבים אתם מעבירים (דם, פלסמה, טסיות דם, אריתרוציטים, תאי דם לבנים).

5. עבודה באינטרנט

אתה יכול להרוויח עוד כסף באינטרנט על ביקורות: כמה אתרים ידועים לשלם עבורם. אתה יכול גם לשים אוהב ו dislays, בסופו של דבר תצוגות, להצטרף לקבוצות, לעשות מאחזים, להשאיר תגובות ברשתות חברתיות. התשלום אינו גבוה: בממוצע עד 1 רובל עבור עבודה אחת.

6. לטפל בעבודת יד

ג ‘ינג’ ר ביסקוויטים, scrapbooking, דברים סרוגה צעצועים – כל זה עם המפץ מתפשט באמצעות רשתות חברתיות, במיוחד בחגים. אם אתה, כמובן, לקבוע מחיר סביר. באינטרנט, אתה יכול למצוא הרבה הוראות להכנת דברים בלעדיים וקידום בעבודת יד.

7. קח עבודה

לפעמים נוצרו משרות פנויות זמניות. אתה יכול להרוויח שרת, מנקה, מלצר, שליח, אנימטור. לעתים קרובות יותר להסתכל דרך הכרזות: כנראה, מישהו מחפש בדחיפות מומחה כזה, כמוך.

איך לא להיתקל הרמאים

הכלל הראשון והחשוב ביותר: לא לתת את הכסף שלך. אם במהלך החיפוש עבודה תתבקש לשלם משהו, לקנות או להציע כמה ערכת, וכתוצאה מכך תוכל לתת את הכסף שלך, להפסיק מיד לתקשר עם זה “החברה” ולשכוח את זה לטוב.

אתה מחפש עבודה כדי להרוויח כסף, לא לתת אותו. זהו הסימן הראשון של הונאה. כן, אתה יכול לשלם עבור כתיבת קורות חיים מוסמכים, לתרגם קורות חיים לשפה זרה, הכשרה או ייעוץ קריירה. אבל שירותים אלה תמיד מוצע בגלוי, ואת הסכומים המתאימים הם הודיעו.

  איך לספור כסף לא רק מהר, אבל גם מרשים מאוד

שימו לב מה הדרישות של המעסיק.

הם לא ישלמו חצי מיליון אנשים ללא ניסיון עבודה. אל תהיה תמים!

ככל השכר, את הדרישות יותר המעסיק יהיה. הוא משלם עבור העסק שלו כדי לעבוד ולהביא כסף.

באינטרנט לעתים קרובות יש תוכניות של הונאה פרילנסרים. הרמאים שולטים בדרך זו של כסף מפתה: מחפשי עבודה מוצעים להשאיר סכום גדול כהבטחה שהם באמת לא יאכזב אותך ולבצע את העבודה שהוקצה. או שהם מתבקשים להעביר סכום מסוים “לפתיחת ארנק אלקטרוני”, שאותו הם אמורים להעביר לאחר מכן את שכרם. ונעלם. זה הולך יחד עם הכלל העיקרי: לא נותנים את הכסף שלך.

אפשר גם למצוא מקומות פנויים מאוד אטרקטיבי מבלי לציין את פרטי הקשר של המעסיק. כדי לתקשר עם ejcharom יוצע לך לא לשלוח קורות חיים, אבל לבצע שיחה או לשלוח הודעת SMS, ולאחר מכן סכום מסוים יחויב מחשבון הטלפון הנייד שלך.

אפשרות נוספת: אתה מקבל מכתב מארגון גדול לכאורה מוצק, שבו אתה יודע כי המועמדות שלך עבר בחירה תחרותית עבור הכניסה למדינה. עם זאת, כדי לציית לכל הפורמליים עליך להירשם באתר. לרישום מוצע לשלוח SMS – כמובן, המסר הוא שילם.

לכן, להשתמש במשאבים מוכחים להעריך כראוי את ההצעות של המעסיקים.

8. יצירת כרית פיננסית

זה, כמובן, היא לא דרך להרוויח כסף מהיר, אבל הישועה מכוח עליון מצבים. ברגע שאתה יוצא הבור הפיננסי, מיד להתחיל ליצור מלאי ליום גשום.

הכסף צריך להיות מספיק לפחות שלושה חודשים של החיים הרגילים שלך, ועוד – במשך שישה חודשים.

היכן להתחיל? מן הפשוטה ביותר: לעשות מאמץ חזק רצון להתחיל לחסוך כסף מהמשכורת הבאה. בתחתית עדיף לא לקבל יותר.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top