כיצד ליצור תמונה מגניב של ילד עבור רשתות חברתיות

מבוגרים מתגאים בגידול, במכונית חדשה, בחופשה. ולילד יש סולם של הישגים. למד איך לעלות במדרגות? קריירה מבריקה. אתה יכול לשים חידה? תואר אקדמי. זוהי הזדמנות לספר לכל העולם את מה שאדם כבר למד. אבל איך להראות לילד לגרום להוריקן של אוהב?

לירות כמה שיותר

ילדים כל הזמן בתנועה. אז לתפוס את מה שיש ליד, כלומר, טלפון חכם או טאבלט, ולירות, לירות, לירות. התחילו להתאמן כאשר הילד ישן: כך סביר יותר לתפוס את התינוק במצב אחד אפילו לרגע.

flickr.com
flickr.com

אין תנוחה

כל ניסיון להפוך את התינוק לתיאור משהו במסגרת הוא נידון לכישלון. עדיף לירות כך שהילד לא שם לב כי הוא מצולם.

לילדים יש תכונה מדהימה, במיוחד בתינוקות. הם לגמרי נותנים את עצמם לתהליך. לדוגמה, כאשר התינוק מפהק, אפילו העקבים מעורבים בתהליך זה. לא צריך תנוחות מיוחדות, הילד יעשה הכל בעצמו.

flickr.com
flickr.com

ירי בגובה העיניים

וכדי לתפוס את כל הרגעים מעניינים, ללמוד לצלם את העין של התינוק. כדי לעשות זאת, אתה צריך לשבת, לכרוע או אפילו לשכב על הרצפה, אבל תוכל לתקן את הבעת העיניים של הילדים.

flickr.com
flickr.com

ללא רחם למחוק תמונות לא מוצלחות

מתוך מאות תמונות כדאי להשאיר שניים או שלושה, אבל אלה שלא יהיו כל מה שמרגיז משתמשים וחברים. תחת האיסור יהיה:

  • הכמרים העירומים. זה לחיתולים פרסום, לא עבור קלטת הרשת החברתית.
  • פנים בדייסה. תמונה של ילד מאושר שאוכל תותים עם כל אצבעותיו ומריחה מיץ על פניו, יפה רק לאחר עיבוד זהיר. או בימוי. קח את ההנאות גסטרונומי מן המסגרת.
  • בלגן בחדר. ברור כי במקום שבו יש ילדים, אין טוהר סטרילי. אבל מאחורי הרקע עדיין מתבונן.

לעבד תמונות

כדי ליצור תמונה מתוך תמונה פשוטה, אתה לא צריך להיות אמן של פוטושופ. מספיק יישום “בייבי” של הטלפון החכם או על הלוח. זה מאפשר לך להוסיף מדבקות לתמונות, לעשות תוויות מצחיקות ולהסתיר פגמים תמונה קטנה.

  כיצד להאריך את חיי הנעליים

ילדים לנוע במהירות ובאופן פעיל, כך לעתים קרובות בתמונה מקבל שטח עודף. כל מה שאתה צריך זה לקצץ את מיותר, לחתוך את התמונה. החל את המסנן, סובב את התמונה – והחלל מוכן להוספת קישוטים ומודעות.

ילדים ילדים

לעשות חתיכה קטנה של אמנות מן הצילום באמצעות מדבקות. באופן כללי, מדבקות בשפה הרוסית עבור תמונות ב- App Store זמינות רק עבור היישום “בייבי”.

flickr.com
flickr.com

יש הרבה מדבקות. ולתאריכים בלתי נשכחים, ולאירועים משמחים, ולמצב רוח טוב. יש אפילו קבוצות שלמות המוקדשות לציפייה של התינוק.

ילדים ילדים

שתף תמונות

מסכים, אני כבר רוצה לחלוק יופי כזה. יישום “בייבי” יש אפילו את החשבון שלה Instagram, שם אוסף של היריות המוצלחות ביותר, מעוטר מדבקות, הולך.

ילדים

הכל, זה קשור עם הצמיחה וההישגים של הילד שלך, עכשיו זה ייזכר אפילו טוב יותר. היישום “ילדים” זמין עבור iOS, ו- Android כבר פרסמה גירסת ניסיון, אשר ניתן להתקין בחינם.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top