איך להתחיל לשחק ספורט, אם אתה לא אוהב את זה

בנוגע לתרבות גופנית וספורט בשנים האחרונות עלתה כל כך הרבה התרגשות, מה לומר למישהו שאתה לא אוהב רוק ולרוץ, ובכך לעורר את מבטים מלוכסנים בחשד נחיתות.

מה? אתה לא אוהב להתרוצץ? אתה חולה? או פשוט לא מבין?

לא, אני לא חולה. ואני בהחלט מבין את השימוש בתרגילים פיזיים. אבל אני פשוט לא אוהבת אותם. אני לא אוהב להזיע בחדר כושר מחניק, אני לא מבין איך אתה יכול להוציא כל כך הרבה שעות יקרות, מתפתל במעגלים אינסופיים סביב האצטדיון, ואני לא מנסה להכות את כל צורותיהם המושלמות שמסביב.

ובכל זאת אני נותן תרגילים פיזיים לא פחות משעה ביום. כל יום. גם בחורף וגם בקיץ. שנים רבות ברציפות. למה אני עושה את זה?

כמובן, כדי להיות בריאים יותר. כמעט כל המחקר המדעי פשוט צועק על השפעות מועילות של הזכות (מתח זה מילה!) טוען על מצב כללי של הגוף. וזה חל על השפעה מיידית מובהקת על מצבו הגופני, הפסיכולוגי והרגשי של האדם, וההשלכות ארוכות הטווח.

במילים אחרות, ספורט בשבילי הוא לא טעים מאוד, אבל הכרחי הלוח, אשר צריך לקחת כל יום. היתרון הבלתי מעורער והבלתי מוטל בידה עוזר לי להתגבר על עצלותי ושעמום. בנוסף, ישנם כמה סודות פשוטים שיעזרו לך להמתיק את הגלולה המרה, ועם הזמן, מי יודע, אפילו להתחיל ליהנות (אני כבר כמעט כך).

1. האם האימונים שלך קצר ככל האפשר. שלושה אימונים בשבוע במשך שעה וחצי הוא מגניב. אבל ארוך ומייגע מאוד. אבל קצר יומי 7-, 12 או 15 דקות workouts נראה הרבה יותר אטרקטיבי אמיתי. כן, ולהתאים את לוח הזמנים של העבודה שלך הם יכולים להיות כמעט ללא מתח.

2. בחר פעילות לפי בחירתך. נסה למצוא עבודה בעצמך, אשר אפילו עם כל סלידה שלך עבור הספורט לא יגרום לך לדחות. אל תאמינו הפרסום מבטיח תוצאות קסום מן השימוש של מערכות אופנה שונות. מוטב לרכוב על אופניים או לשחות בהנאה, מאשר לקלל כל דבר בעולם, למשוך ברזל בכיסא נדנדה. כל תרגיל גופני הוא מועיל, ואלה שעשית עם מצב רוח טוב לעשות את זה כפליים.

3. לטפל במוח. אנשים רבים של עבודה אינטלקטואלית לא אוהבים ספורט רק בגלל שהם חושבים שזה משעמם. המוח שלהם רגילים כל הזמן לקבל ולעבד מידע חדש, לחפש פתרונות לבעיות, לעבוד קשה. במהלך האימון, השרירים עובדים יותר, והמוח, שאינו רגיל לגישה כזו, מתחיל להשתעמם ולקבל את הבקשות שלך לסיים את כל זה. נסו לקחת את זה במשך אימון עם מוזיקה נעימה, פודקאסט מעניין או אפילו סרט – תן לזה לא להתערב.

4. לא לשים מטרות גרנדיוזיות בבת אחת. מישהו יכול לומר כי כרזה עם דמותו של שוורצנגר מניע אותם לחתור על אותם הישגים. אך לעתים קרובות יותר, הפער המוחלט בין הכרזה הזאת לבין התמונה במראה פועל להפך: הוא הורג את התקווה האחרונה ואת הרצון לעסוק. לכן, הניחו לפניכם מטרות מובנות למדי, סבירות, אשר בהחלט ניתן להשיג בעתיד הנראה לעין. זה יעורר אמון בך, וכנראה גם יתעורר תשוקה הספורט.

5. להיות פעיל יותר בחיי היומיום שלך. מי אמר כי עבור פיתוח פיזי אתה בהחלט צריך לנעול את עצמך בחדר הכושר? אם אתה לא אוהב את זה, ואז לנסות להשתמש בכל המרחב הסובב כמו מגרש ספורט אוניברסלי. להפסיק להשתמש במעלית ואת דרגנועים, להתחיל ללכת בערבים ובזמן הפסקת הצהריים, אחרי הכל, שינוי ממכונית לאופניים, למה לא?

לאחר השלמת כל הנקודות האלה, במוקדם או במאוחר אתה יכול בקלות ולא מורגש להציג ספורט לתוך החיים שלך. ולהפסיק לשנוא אותו.

בהצלחה!