איך להביא מחשבות ורגשות בסדר: 6 טכניקות של הרגעה מהירה

1. נשימות עמוקות

צ ‘י קונג הוא לא רק התעמלות טראומטית לפחות, אלא גם אחת הטכניקות המוצלחות להתמודדות עם מתח. סקוואט רדוד מלווה בתנועות ידיים ובנשימה מיוחדת. הטכניקה היא קלה ללמוד ללא הכשרה בכל גיל ולאחר האימון הראשון כדי להרגיש איך מצב פיזי ורגשי משתפר.

שמונה עשר תרגילים בסיסיים מסייעים בשליטה על נשימה, ומשהים דיאלוג פנימי. אם אתם עוסקים פעם או פעמיים בשבוע, אז במצב מלחיץ זה יהיה מספיק כדי לשחזר את קצב הנשימה ולדמיין איך אתה מבצע את התרגיל כדי להגיע במהירות את החושים שלך לכוון לתוך אווירה עובד.

2. אימון אוטוגני

אימון אוטוגני הוא הבין כמו רצף מיוחד של תרגילים עם ריכוז מוגבר על תחושות.

ראשית אתה צריך להבין את הכובד של הגוף שלך, ואז לדמיין איך הוא נשפך על זה חום – זה עוזר להעמיק את הרפיה שרירים וגורמת לזרימת הדם.

אימון אוטוגני יכול להיות מתורגל יושב בתנוחה נוחה או שוכב. זה עוזר להירגע לחלוטין, להקל על מתח פיזי ופסיכולוגי, וגם יכול להקל על מחלות לב וכלי דם שונים פסיכוסומטיים הנגרמת על ידי מתח.

3. שקט פנימי

ישר את הגב, לעצום את העיניים, להירגע ולהתרכז בשאפת ונשיפה. הזרימה המופרעת של המחשבות תיפסק בהדרגה. תוך 10-15 דקות תוכל להמשיך את העסק שלך עם אנרגיה חדשה, טעון באנרגיה.

מדיטציה היא לא קסם או דת. מטרתו היא להרגיע את המוח ולשחזר הרמוניה רוחנית. אתה תמיד יכול להוריד הוראות הרפיה מיוחד או מדיטציות מודרך להקשיב להם בזמן הנכון.

4. צלילים של מוסיקה

להירגע ולהסיח את הדעת מהמחשבות לא נעים עוזר המוסיקה האהובה עליך. מצא שיר מאשר חיים או מנגינה שמחה שמזכירה לך טוב ומרגיע. לשיר או לרמוס את הקצב.

5. מילות תמיכה

לפעמים אני רוצה לשמוע מילים תמיכה, אבל אדם קרוב הוא לא זמין או אני עצמי בפני קשיים. שמור על כמה ציטוטים מעוררי השראה או ספרים שיגבירו את מצב הרוח שלך, למשל, “על חיים בריאים ואינטגרליים” מאת ניל דונלד וולש.

המלים על החיים כאן ועכשיו, נהנה כל יום, להיות סובלני אחד את השני ולהרגיש אסיר תודה על זוטות כגון ארוחת בוקר טעימה או מים חמים (מישהו ולא יש את זה!) מלאים חוכמה חיונית. עמוק בפנים, אנחנו אפילו מסכימים איתם, אבל לעתים קרובות שוכחים מהם.

6. רגוע, רק רגוע

אל תוותר על הכלל הידוע “ספירה עד 10”. בך, מרתיח עבירה? אל תענה מיד, המתן כמה שעות. במהלך הזמן הזה יהיה לך זמן לאסוף את המילים הדרושות מאוד או שאתה לא צריך לענות.

אל תטען בעצמך על כישלון. נסו לנתח את הטעויות כמשקיף מבחוץ, כאילו מישהו אחר נמצא במצב מלחיץ. זה יעזור למנוע רגשות מיותרים. להסיק מסקנות ולהבטיח לעשות בפעם הבאה אחרת. טינה נגד עצמך לוקח את הכוח ולא מאפשר להתקדם.