כיצד להשתמש ב- Google Docs ללא חיבור רשת

חבילת Office Online של חברת גוגל הוא פתרון נהדר עבור עיבוד תמלילים, גיליונות אלקטרוניים ומצגות אשר עונה על הצרכים של רוב המשתמשים באופן מלא. עם מגוון מלא של פונקציות בסיסיות בתוספת חבורה שלמה של תכונות ייחודיות, בשילוב עם חופשי, השירות הזה יש הפוטנציאל להיות הכלי הנפוץ ביותר לעבודה עם מסמכי אופיס.

הדבר היחיד שמפסיק משתמשים רבים ממעבר מלא וסופי ל- Google Docs הוא החיבור שלו לאינטרנט. “ואיך אני אעבוד עם המסמכים שלי אם אין גישה לרשת?” הספקנים שואלים וחוזרים אל Microsoft Office המוכרת. בינתיים, כדי לעבוד באופן לא מקוון, חבילת Office של גוגל הוא מסוגל מאוד נפלא.

כדי לאפשר את השימוש בחבילת משרד Google ללא חיבור לרשת, תצטרך דפדפן נאמן מאותה החברה, לא ognelisy, אופרה וחמורה אינן מוחזקות. פתח ב- Chrome את שטח האחסון ב- Google Drive ובטור בעמודה הימנית הרחב אפשרויות נוספות על ידי לחיצה על הקישור עוד.

2013-05-08_12h57_00

בחר פריט בתפריט לא מקוון, לאחר מכן, לפני שאתה תהיה הדרכה כיצד להפעיל את מצב לא מקוון של המבצע, המורכב של רבים של שני השלבים. תחילה יהיה עליך להתקין יישום מיוחד בדפדפן ולאחר מכן ללחוץ על הלחצן כדי לאפשר גישה לא מקוונת.

2013-05-08_13h07_20

לאחר מכן, יהיה עליך להמתין קצת בעוד התוכן של שטח האחסון שלך ב- Google Drive יוריד וישמור לשימוש לא מקוון. כאשר תהליך הסינכרון הושלם, תוכל להתנתק מהמערכת ולעבוד עם הקבצים שלך בחבילת Office Docs של Google במצב לא מקוון. כל העריכות או המסמכים החדשים שתבצע יסונכרנו באופן אוטומטי עם החנות המקוונת ברגע שתהיה לך גישה לרשת.

2013-05-08_13h19_31

לפיכך, אנו מקבלים את השירות המקוון Google Drive חבילת Office ידידותי למשתמש שיוצא ישירות בדפדפן שלך, ומסוגל לעבוד מבלי להיות קשור לאינטרנט. טיעונים נגד השימוש ב- Google Docs כתכנית בסיסית לעבודה עם מסמכים לא עוד נותר?