איך לקיים יחסי מין כשיש לך ילדים

לשמור על קשר חושני

כשיש לך ילדים קטנים, זה לא תלוי בחושניות – להביא את עצמך למיטה, לקרוס ולהירדם מיד. זה לא בסדר, כי מערכות היחסים והאהבה גם צריך להשקיע כוח ואנרגיה. למישהו יש מספיק ומין, אבל אחרים זקוקים למגע סנסורי ראשוני. הוא יביא אותם לחדר השינה במצב רוח מרומם.

אם זה המקרה שלך, לעשות פגישות זה לזה. כן, בלילה, כשהילדים ישנים. קח זמן להקדיש את זה לך שני. אין לדון באירועי היום והילדים. אלה הרגעים האישיים שלך.

אל תשכחו לגעת זה בזה במהלך היום. נשיקה, חיבוק או סמור unnoticeable הוא נעים ולא לוקח הרבה זמן.

זוגות רבים לאחר לידת הילדים להפסיק לגעת זה בזה, ואת הרומנטיקה נעלמת מן היחסים. לעתים קרובות חיבוקים קשורים רק עם הקדמה – אתה יכול לגעת רק כשזה מגיע למין. הפוך נשיקות לתוך סימני תשומת לב, שבו השותף יבין מה עוד מושך אותך מבחינה מינית.

תקשר

סקס לאחר לידתו של ילד: תקשורת

תקשורת בכלל היא בעלת חשיבות רבה. אבל עבור ההורים הצעירים זה פשוט לא יסולא בפז. האם אתה רוצה לקיים יחסי מין כמו קודם, לפני לידת ילדים? לדבר זה עם זה. כל unaid יגדלו כמו כדור שלג ובסופו של דבר להרוס את היחסים.

מצא זמן לדבר באופן פרטי אחד עם השני על הקשיים המונעים ממך להקים את חיי המין הפעילים אותו. שאל מה חסר. אמא התינוק בדרך כלל צריך עזרה ברחבי הבית, ואבא – הזדמנות להיות קצת לבד עם עצמו. מה שמרגש צריך לדאוג לשני. תן את הפתרון של הבעיה שאתה מוצא לא מיד. חשוב שתתקשר ותהיה מוכנה להקשיב.

אתה צריך לתקשר עם ילדים. להסביר להם שאתה צריך מקום אישי.

  10 עצות כדי לעזור לחזק את היחסים

שים שותף מעל לענייני היומיום

זה רק הכרחי עבור ילד להירדם, כפי שאתה ממהר לעשות שוב את כל שיעורי הבית שלך. אתה מנסה לסחוט את המקסימום של שעתיים אלה, אבל בסופו של דבר אתה מתעייף יותר מאשר כל השבוע.

תפסיק לעשות את זה. עסקים לעולם לא יסתיימו. זמן בזמן שהילד ישן, להוציא על שניכם. זה ייתן לך הרבה יותר אנרגיה ואנרגיה עבור ניצול לרעה.

לשמור על אינטימיות

סקס לאחר לידתו של ילד: אינטימיות

אתה צריך זמן לעצמך. פעם בשבוע או בחודש, למצוא את ההזדמנות להיות לבד אחד עם השני או עם עצמך. אתה יכול להשאיר את הילדים בייביסיטר, סבים או חברים.

ואל תדאג אם אתה פתאום צריך ילד באמצע הלילה. אם זה קורה במהלך ביצוע אהבה, אתה מפסיק ללכת לחדר הילדים.

להתכונן להצלחה

כאשר ילדים נמצאים בבית, קיום יחסי מין הוא לא כל כך קל. אבל זה לא אומר שאתה צריך לשים קץ לחיי המין.

את, כמובן, מתבלבלת מן הרעש והאנחות, שממנה קשה להישאר ברגע האורגזמה, או ההסתברות להיתפס במיטה ערומה. פשוט לנקוט פעולה. הפעל רעש לבן או מוסיקה אור שמשתיקה את הצלילים. להדק את מעיינות המיטה, כך שהם לא חורק. לשים את הבריח על הדלת וללמד את הילדים לדפוק לפני הכניסה.

גם אם הפחדים של השותף לא לגרום תגובה בך, לא להתווכח, לחפש דרכים לפתור את הבעיה יחד.

להיות יצירתי

אין להגביל את עצמך לחדר השינה. האם הילד לקח את המיטה שלך? סגור את עצמך בחדר האמבטיה.

אל תתעלם אהבה קצר מועד. אם אין כוח עבור יחסי מין מלאים, נסה מין אוראלי או אוננות משותפת.


סקס לאחר הלידה של ילדים לא יהיה כמו קודם. זה יהיה רק ​​תלול יותר, כי אתה צריך להיות טוב יותר ויצירתי יותר.

  5 סיבות למה אתה צריך לדבר פחות להקשיב יותר

ואיזה טריקים אתה משתמש כדי לשמור על תשוקה במערכת יחסים?

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤