פיילוט – אוזניות Bluetooth חכמות לתרגום מיידי של דיבור זר

למרות פריצת דרך משמעותית בתחום התרגום האוטומטי והופעתן של מערכות רציניות כמו Google Translate, הבעיה של מחסום השפה נותרה פתוחה.

עבור תקשורת חיה, מתרגמי טקסט אינם נוחים, והפקודות הקוליות והזיהוי הקוליות אינן פועלות במהירות מספקת ואיכותית. תקשורת עם אנשים במדינות אחרות דורשת ידע של לפחות ביטויים בסיסיים. אבל האימון לא תמיד לשמור, כי זה מרמז על תרחיש מסוים הופך חסר תועלת עבור כל סטיות ממנו.

אין ספק שרבים מכם חושבים: “זה יהיה להגיע למקום כלשהו שיתרגם מיד לשפה פשוטה כל מה שאמרו בני שיחו …” בבקשה! מערכת פיילוט חדשה מ Waverly Labs מאפשר לשני אנשים לתקשר בחופשיות בשפות שונות. כל מה שאתה צריך זה להכניס אוזנייה אלחוטית קטנה לתוך האוזן שלך להתחיל את השיחה.

פיילוט
thenextweb.com

עיקרון המכשיר דומה לדג בבל (“דג באבל”) מ”מדריך הטרמפיסט לגלקסיה “. פיילוט מוכנס לאוזניהם של בני שיחו ומתרגם את הדיבור בזמן אמת. אם אתם מתמודדים עם מישהו שמדבר צרפתית, דבריו יתורגמו בקרוב לשפה שאתה מבין, כגון אנגלית (הוא מנהל את המערכת). בן השיח, לעומת זאת, ישמע את הנאום שלך כצרפתית.

חיפוש על אדם ברחוב עם המכשיר הזה לא צריך: גאדג ‘ט מוצע לרכוש כפולים (זוג סטנדרטי של אוזניות – ימין ושמאל). אז אם יש צורך, בן שיחו יכול להציע משלו.

פרטים על אופן יישומו של המכשיר אינם מפורטים. מפתחי Waverly Labs מדווחים רק שהגאדג’ט משתמש בטכנולוגיית תרגום כלשהי ומחייב חיבור לסמארטפון, שבו מופעל יישום לוויה מיוחד ברקע. סביר להניח, זה מתרגם את ההודעה הקולית, ולאחר מכן שולח את העברת האוזנייה בזמן אמת.

תרגום אוטומטי זמין באנגלית, צרפתית, ספרדית, איטלקית ופורטוגזית. בעתיד, היזמים מבטיחים להוסיף תמיכה בשפות עברית, ערבית, גרמנית, רוסית ושפות סלאביות אחרות, כמו גם בשפות של דרום מזרח אסיה.

אם אין צורך לתרגם, פיילוט יכול לשמש אוזניות Bluetooth רגיל, למשל, להאזין למוסיקה.

יש לציין כי המכשיר Waverly Labs יש כמעט את אותה פונקציונליות כמו תרגום סימולטני בסקייפ, זמין עם שיחות אודיו ווידאו. ההבדל העיקרי הוא כי שירות תרגום סקייפ זמין רק בתוך היישום. פיילוט, להיפך, ניתן להשתמש בכל מקום, כולל תקשורת חיה (אתה אפילו לא צריך לקבל את הטלפון החכם מהכיס שלך).

  סקירה: AfterShokz Trekz טיטניום - אוזניות עבור הולכה עצם עבור הספורט והחיים בעיר

עכשיו Waverly Labs היא מנהלת מסע פרסום crowdsport על Indiegogo. פיילוט להזמין מראש זמין החל מ -25 במאי. ניתן לרכוש את המכשיר בשלושה צבעים: שחור, לבן ואדום. עלות הטייס כרגע היא 129-179 דולר. ההנחה היא כי לאחר סוף המחיר הקמעונאי של הגאדג ‘ט יעלה ל 250 $ לכל סט.

במהלך ארבעת ימי קיומה של הפרויקט באינדיגוגו, מפתחים אספו יותר מ -1.5 מיליון דולר כדי ליישם את הטייס בברזל, כאשר 75,000 היו צריכים להתחיל בייצור. ויש עדיין חודש של מסע קדימה.

הסטים הראשונים יישלחו ללקוחות במרץ 2017.