(ᵔᴥᵔ) כיצד להפוך מאסטר kaomoji (つ ▀¯▀) つ

בקיצור, kaomoji הוא גרסה יפנית של סמלי הבעה מוכרים. ההבדל העיקרי הוא kaomoji לא צריך להיות התהפך כדי לזהות רגשות. יתר על כן, הם יכולים לבטא לא רק הבעות פנים או תנועות, אלא גם פעולות מורכבות, ואפילו סיפורים שלמים. כמובן, אייקוני רגשות המזרחי באמצעות הנושא של אנימה ומנגה. ועל הכתיבה שלהם, הירוגליפים יפניים הם מעורבים עם סימני פיסוק וסמלים שונים.

היכן למצוא את Kaomoji

חיפוש פשוט עבור המילה “kaomoji” יפיק ההר ייאמן של תוצאות. מצב דומה עם השאילתה kaomoji. מאות אתרים נושאיים מלאים באלפי כל מיני פרצופים, שמשמעותם היא בלתי אפשרית. לכן, מתחילים מומלץ מאוד להכיר את הרוח הכללית של kaomoji, על ידי סריקת הנפוץ ביותר מהם. ולעזור לך kaomoji.ru זה – אתר בשפה הרוסית עם פרצופונים יפניים.

הרבה kaomoji עם תיאור רוסית

הנה kaomodzi מסווג, למשל, אתה יכול בקלות למצוא את סמיילי המצחיק, הבעות, מחבואים, כמו גם חזירים, נשק או אהבה. יתר על כן, כל אחד הקטגוריות מתאר את העקרונות של המבנה Kaomoji. לדוגמה, ידידות kaomodzi שימוש תכוף סימנים בדומה ידיהם ולגעת (人, メ, 八, 爻). לאחר קריאת בסיס זה אתה תהיה הרבה יותר קל לנווט בין כל zakoryuchek הללו והם (בעזרת דמיון) ירכשו תמונות עם משמעות.

kaomoji.ru

אם אתה בקיאים באנגלית בסיסית, אתה יכול גם להסתכל על דפים זרים. לדוגמה, dongerlist.com יש תוכן טוב, מראה יפה ומבנה טוב.

העתק kaomoji ללוח

היתרון של האתר הוא היכולת להעתיק קליפ סמיילי ללוח בלחיצה אחת, ולאחר מכן להדביק אותו לתוך התכתובת.

dongerlist.com

כמה מהר להשתמש kaomoji

מוכן להרוג את היחסים (▰˘◡˘▰) הפתעה עם המקוריות של בני שיחם וירטואלי? נהדר! מלבד דבר אחד: חיוג סמיילי מורכב – כל כך תענוג. בואו להבין איך לעשות את החיים שלך יותר קל בעת כתיבת kaomoji.

  כל האמת על מופנמים ו extroverts

Chrome

אל תחשוב, ל- Chrome אין אפשרות מקומית ידועה או פונקציה ניסיונית שתפשט את מבנה הקאוואי. אבל מפתחי צד שלישי טיפלו בצורכי האנשים וכתבו כמה תוספים משעשעים.

לדוגמה, אחד המשאבים שכבר הוזכר מציע הוספת חלון צף לדפדפן עם גישה מהירה kaomoji. יש חלוקה לפי קטגוריה ואת היכולת להוסיף במהירות סמיילי לחלון התכתבות בלחיצה אחת על העכבר.

גישה שונה במקצת התגשמה על ידי הבעלים של האתר disrovallook.com, הבנק הבא של סמיילים. ההרחבה שלהם מפנה במהירות את המשתמש למשאב עצמו, שבו ניתן להשיג את הפנים עם הדבק קונבנציונאלי. למה כל זה, אם יש סימניות? אז זה קצת יותר קל, כי אתה לא צריך לשמור את סרגל הסימניות או לפתוח דף חדש לנגד עיניך.

אנדרואיד

מי היה ספק כי ב- Google Play יש ארגזי כלים עבור אוהדים של פרצופונים. קשה לומר איזה מהמקלדות הוא הטוב ביותר, אך אנו נציע את ‘מקלדת הרגש’ כדוגמה. יש לה המון הורדות, דירוג טוב ובעיקר ביקורות חיוביות.

באופן כללי זה המקלדת הנפוצה ביותר, אבל עם תוספת של כפתור שמכנה את התפריט לבחירת סמל הבעה.

עם זאת, אתה בקושי רוצה לשנות את המקלדת שכבר לקח שורש. במצב זה, אנו מייעצים לך: תסתכל על ההגדרות של המקלדת הרגילה שלך ומצא שם משהו כמו מילון מותאם אישית. כאן אתה צריך לעבוד קשה פעם אחת לבקש תחליף של מילים מסוימות על kaomoji. העבודה אינה מהירה ונעימה, אלא לנצח.

iOS

ברכת הסתיו של טים קוק בשנת 2014 שיחרר את הידיים של מפתחי iOS המעוניינים ליצור את המקלדת האידיאלית עבור iPhone ו- iPad. כתוצאה מכך, iTunes היה מלא עם מספר פתרונות מעניינים, ביניהם, ללא ספק, היו מקלדות kaomodzi.

  איך להתוודע: טיפים לגברים ולנשים

כיצד להשתמש Kaomoji ב- iPhone ו- iPad

מקלדת Kaomoji מתגאה אלפי סמיילים, הצעה כזו תספק כל דרישה.

Mac OS ו- Windows

בהתייחס ל Mac, מערכות הפעלה לשולחן עבודה בהגדרות מן אפל ספקו מילות תיקון שגיאות אוטומטיות או ביטויים שבחרת אופציה, כלומר, במקרה שלנו – אמוטיקון. חבל שדבר כזה לא קיים ב- Windows, אז אני צריך להתקין ולהפעיל את התוכנה פעם אחת. לדוגמה, תבניות תיקון שגיאות אוטומטי מיושמות בבורר Punto הפופולרי.

מסקנה

אנו מקווים כי אתם שמחים נפגשים עם עולם kaomodzi יוצא דופן, אבל לתת את ההבטחה כי אתה לא תתעלל בם ההתכתבות שלו אישית, כמו גם את תגובות Layfhakera!

(> ω ^)

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top