איך להתוודע: טיפים לגברים ולנשים

היכן להיפגש

למען הדיוק, זה יכול להיעשות בכל מקום. הבעיה היא רק החברות שלך או חוסר זה. אם קשה לך רק לגשת אדם שאתה אוהב ולהתחיל שיחה, להשתמש בשירות מיוחד – בשנת 2016 זה נורמלי.

Happn - בקשה עבור היכרויות

כנראה, כל פעם בחיים זה קרה: פגשה בחור נחמד או בחורה מקסימה, הביטו זה בזה, אבל כדי לפתוח שיחה, כך שאף אחד לא העז. אולי אדם זה יכול לגרום לך אושר?

עם יישום Happn, אתה יכול להתחיל שיחה עם כל מי פשוט מקבל בדרך. זה עובד ככה: אתה הולך ברחוב או יושב בבית קפה, מבחין בחור או בחורה מעניינים, פותח את האפן ורואה את הפרופיל שלו. לחץ על הכפתור עם שרביט קסמים ושלח קסם – סימן של אהדה. עכשיו זה לא חטא להפיץ כמה הודעות, ואז הכל בידיים שלך.

Happn: האנשים שפגשת Happn: סימן של אהדה הדדית

Happn הוא יישום שיעזור אפילו ביישן ביותר להתחיל תקשורת. ההבדל העיקרי שלה משירותים דומים רבים: אתה מתקשר עם אנשים שנמצאים כרגע איפשהו בקרבת מקום.

Happn: היכרות

כדי להבטיח שהמועמדים להיכרויות נבחרים בדייקנות מרבית, התאימו את המגדר ואת הגיל של השיח הרצוי. בכל פעם שאתה מוצא משתמש Happn מתאים בדרך שלך, הפרופיל שלו מופיע בכרוניקה שלך. כאן תוכל לראות כמה פעמים פגשת, היכן ומתי זה קרה. מי יודע, פתאום אתה והחצי השני שלך עוברים את כל הרחובות כל יום, מבקרים באותם המוסדות, אבל עדיין לא חצית.

Happn: אפשרויות ללא שם: חינם ...

אם אין לך מישהו ללכת לקולנוע, ללכת לרוץ או סתם ללכת, אתה יכול לבחור את הפעילות הרצויה ולספר חברים חדשים מה אתה רוצה לעשות. במקביל, להקל על בני שיחו של הייסורים על איך להתחיל שיחה.

מה לומר

על פשוט ונעים. התקשורת שלך רק מתחיל, לא מיד להתנהג כאילו אתה מכיר כל מאה שנים, לטעון את בן שיחו עם הבעיות שלך.

  5 סיבות למה אתה צריך לדבר פחות להקשיב יותר

החבר ‘ה נאלצים לפהק מן הגילויים של שעמום על בגדים, קוסמטיקה ודברים דומים אחרים. רמזים על מעריצים רבים אינם מסקרנים, אבל רק להדוף ג ‘נטלמנים פוטנציאליים.

בנות לא אוהבות את סיפורם של חברי שודדים מגניבים וסיפורים על כמה נפלא שהבחור זרק את עצמו ביום שישי שעבר. הם נבהלים מהאובססיה המוגזמת, מהבדיחות שמתחת לחגורה, רומזים שהגיע הזמן להכיר אחד את השני טוב יותר, ומחמאות מפוקפקות.

במהלך הכנת מאמר זה, סיפרו לי סיפור נפלא על בחור צעיר שהביט והסתכל על הנערה, ואז פלט: “יש לך גבות יפות. שלך? “.

בורות היא עוד איום על היחסים שלא ממש התחילו. אדם שמבלבל “-” ו “-“, גורם רק לרצון לספר לו, מה שמפורסם בדיטמר אלישביץ רוזנטל. קריאה מחדש של הודעות לפני שליחת כדי לתפוס בזמן zatesavshiesya בטעות “לנסות”, “יום הולדת”, “לבוא” ו “בכלל”.

תחביבים, סרטים, מוסיקה, ספורט – אלה נושאים בטוחים. ללמוד את הפרופיל של שותף ב Happn – אולי שם תוכלו ללמוד כמה רעיונות מעניינים לשיחה.

התנהגות טבעית. כאשר אדם מנסה לבנות משהו מעצמו, זה מיד ניכר. כדי לתאר את מה שאתה לא הוא אסטרטגיה עבור יחסים מתמשכים פחות או יותר.

מה לספר על עצמך

חוסר משמעותי של תקשורת מקוונת: על ידי התכתבות זה קשה להמציא רושם מסוים פחות או יותר של אדם. פרופיל ב- Happn עוזר לספר על עצמך, מבלי להיכנס להסברים ארוכים. מלאו אותו, ספר לנו היכן אתה עובד, שתף את התחביבים שלך ואת תחומי העניין שלך.

Happn: פרופיל משתמש Happn: פרופיל

לפרופיל Happn, ניתן לקשור את החשבונות שלך ל- Instagram ו- Spotify. תמונות ומוסיקה אהובה מאפיין באופן מושלם את האדם, בעזרתם הוא הופך להיות הרבה יותר קל למצוא נקודות מגע עם בן שיחו.

  5 שלבים של אהבה, שדרכם זוגות חזקים לעבור

בעזרת Happn, אתה יכול שוב לפגוש את מי אתה רוצה לראות שוב. הדברים הכי טובים קורים פתאום, והאן נותן הזדמנות שנייה. הורד את היישום יכול לעקוב אחר הקישורים להלן.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤