5 שלבים של אהבה, שדרכם זוגות חזקים לעבור

יותר ויותר אנשים מסיימים יחסים שחדלו להביא שמחה. אבל מה אם זה קורה כי אנחנו אידיאליזציה אהבה? למה זה כל כך בטוח שהכל במערכת היחסים צריך להיות מושלם? החברה המודרנית והתרבות גורמות לנו לחשוב שאין בעיה באהבה, ואם משהו השתבש, אז זה צריך להיות מהודק עם יותר.

כתוצאה מכך, אנחנו משלמים מחיר גבוה מאוד ואנחנו צריכים לשלם את ההוצאות שלנו. אבל הם יכולים להינצל אם אתה מבין בזמן שאתה רק עובר שלב קשה. זכור שבחיים יש מקום לקשיים יומיומיים, ניכור, אכזבה ועוד הרבה דברים. המודעות לכך תאפשר לכם לגדל רגשות אמיתיים ולבנות אהבה מושלמת.

השלב הראשון: התאהבות

האהבה תמיד באה אל חיינו במפתיע ולא במודע. היא מתעוררת מעצמה, אי אפשר למנוע אותה או להשתיק אותה בכוח. כשהם מדברים על התאהבות, הם מכירים את הכימיה שמתעוררת בין שתי הנשמות. התאהבות אינה בחירה מודעת, אלא ביטוי של אינסטינקט. יחד עם זאת, זה באמת מספק את הצורך שלנו לאהבה, אבל רק באופן זמני.

כשאנחנו מאוהבים, אנחנו מרגישים שאנחנו זקוקים למישהו, אנחנו רואים שאנחנו מעריכים ומוערכים על ידינו. אהבה אינה סובלת ביקורת והתנגדות. אתה לא מקשיב לאף אחד, כי אתה עצמך יודע מי מתאים לך. אתה מוכן להקדיש את כל הזמן ואת האנרגיה שותף אשר אתה הופך את האדם הטוב ביותר על פני כדור הארץ.

למרבה הצער, במוקדם או במאוחר, האהבה נעלמת, ואנו חוזרים באופן בלתי נמנע לעולם האמיתי.

השלב השני: היווצרות של זוג

אהבה היא כבר בחירה מושכלת. אתה יכול להמשיך לאהוב, גם כאשר האהבה נעלמה. אתה מתחיל להרגיש קשר חזק עם בן זוג ולהרגיש כמו זוג. אתם רגועים ונוחים יחד, אתם בטוחים זה בזה. אתם גדלים ומתפתחים יחד עם בן זוג ומתחילים להבין מה באמת צריך אדם אחר.

  (ᵔᴥᵔ) כיצד להפוך מאסטר kaomoji (つ ▀¯▀) つ

שלבי אהבה: היווצרות זוג

זה בשלב זה, כי אנשים רבים לקבל החלטות חשובות כגון איך להתחיל לחיות ביחד, להתחתן או ילד. אתם יודעים שהאיחוד שלכם מבוסס על ערכים משותפים וכבוד הדדי. החלק השני הופך לחלק מלא של החיים שלך, ואתה מבין שהעולם סובב סביב שניכם כמכלול.

השלב השלישי: אכזבה וניכור

אכזבה וניכור היא שלב קשה שבו עוברים זוגות רבים. עם זאת, לא כולם יכולים להתגבר על השלב הזה. המספר הגדול ביותר של גירושין ו גירושין נופל בדיוק על תקופה זו.

שלב האכזבה במשהו דומה להנגאובר. עצוב וכואב לך שהמסיבה נגמרה, ותוצאותיה גורמות לרגשות לא נעימים.

רגשות התנדפו, תקוות לעתיד מזהיר קרסו. נראה שבמערכת היחסים שלכם הכול משתבש בגלל סיבה בלתי מוסברת. אתה תוהה מה קרה לאדם שאוהבים אותך במקור.

בתקופה של התאהבות, אנו רואים את השותף כאילו תחת זכוכית מגדלת. הבדיחות נראות מגוחכות כפליים, סרקזם טבעי נתפס כהוכחה למוח חריף, וכל מה שקשור לאדם זה נראה אידיאלי. אבל כאשר מגיע שלב התסכול, אנו רואים תמונה אחרת: בדיחות נראות פרימיטיביות, סרקזם הופך ליוהרה, וכל הערה בקול רם מתחילה לגרות.

באופן בלתי נמנע אנו שואלים את עצמנו את השאלה: האם עשינו את הבחירה הנכונה? אין פאניקה, אתה לא לבד מול בעיה דומה. לעבור שלב זה קשה, אבל אם תצליח, זה רק ישתפר.

השלב הרביעי: עבודה על אהבה

אל תתייאש אם נראה לך שהרגשות נעלמו. אתה יכול להמשיך לאהוב, גם כאשר אתה מפסיק להסתכל על השותף דרך משקפיים ורודים. תוכלו לשמור את המצב אם תשנה את הלך הרוח שלך. מי שרוצה לאהוב, ימצא דרך מתאימה. ועל עבודה על מערכות יחסים, תקבל פרס לא צפוי: הרגשות שלך יהיו יותר בוגרת וחזקה.

להכיר בכך אדם ליד לא יכול ולא צריך להיות מושלם.

לכולנו יש מינימום, בעיות, קומפלקסים, אבל בכל אחד מאיתנו יש גם משהו יפה. אתה לא תתאהב בכבוד, אלא בחסרונות של בן זוג. אל תשכח כי מערכות יחסים הן עבודה, כל כך ישיר המאמצים לשמור על האיחוד שלך. יש סבלנות, כי עבור אהבה אמיתית זה לוקח זמן.

  6 סוגים של הורים רעילים ואיך להתנהג כראוי איתם

השלב החמישי: אהבה שיכולה לשנות את העולם

החיים שלנו הם דבר מסובך, שבו יש זמנים קשים. להתמודד עם כל הבעיות לבד, אתה יכול, אבל קשה. כאשר אתה בונה אהבה אמיתית ועובר את הקשיים הבלתי נמנעים, אז האדם של המחצית השנייה שלך תוכל להרוויח ברית חזקה שותף גדול.

שלב האהבה: אהבה מושלמת

הכוח החזק ביותר בעולם הוא כוחם של שני אנשים מאוחדים בכל אחד. בשלב האחרון מתעוררת רמה חדשה של כבוד וקבלה הדדית. אתה לא מסתיר כלום, אתה יודע את נקודות החוזק והחולשות של כל אחד ואוהב את השותף שלך כמו שהוא.

אהבה כזו באמת משנה הכל. זה מאפשר לך לשכוח תלונות ישנות, נותן ביטחון עצמי ועוזר להרגיש את החשיבות שלך ואת החשיבות של אדם לידך. אל תשכח שאהבה היא בחירה. ואתה יכול לבחור את זה היום.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top