5 aplikací, které vám za vás naleznou texty

1. Musixmatch

Aplikace Musixmatch zobrazuje slova hráčů, kteří hrají v zařízení, ve svém okně nebo kompaktním widgetu. Text je automaticky synchronizován s hudbou. Navíc program vyhledá a zobrazuje slova skladeb rozpoznaných mikrofonem: stačí stisknout speciální tlačítko v aplikaci a přenést gadget na zdroj zvuku.

Musixmatch je nejen textový vyhledávač, ale také zvukový přehrávač, takže můžete poslouchat skladby přímo v aplikaci. Program také může zobrazit dvojité texty: řádky s originálními slovy a okamžitě přeložené.

Přihlášením za 269 rublů za měsíc můžete uložit vybrané texty pro čtení bez internetu, zakázat reklamu a zvýšit rychlost hledání slov.

2. Genius

Chcete-li najít texty v aplikaci Genius, můžete použít ruční interní vyhledávání podle názvu a slov nebo automatického rozpoznání skladeb pomocí mikrofonu.

Genius se liší od ostatních podobných programů sociální složky. Jedná se o platformu, jejíž uživatelé interpretují význam určitých linek. Mezi těmito lidmi je mnoho fanoušků, kteří sledují život a práci svých oblíbených autorů a shromažďují fakta, která pomáhají porozumět významu písní.

Obecně platí, že po vyhledání textu skladby, o kterou máte zájem, můžete vidět, co o něm říkají odborníci. Interpretace, které získají maximální hlasy komunity, jsou vždy v dohledu.

Genius zvláště jako fanoušci anglicky mluvícího rapu, protože texty tohoto žánru v databázi služby jsou mnohem větší než jiné. Ale texty rusky mluvících autorů stále nejsou dost.

3. QuickLyric

Aplikace založená na platformě Android QuickLyric zobrazuje texty přehrávané v jiných programech ve stejném zařízení. Rozpoznání zvuku pomocí aplikace mikrofonu nemůže. Slova mohou být zobrazena ve zvláštním widgetu nebo v okně QuickLyric.

Ve volné verzi je reklama. Chcete-li zakázat nepříjemné reklamy, odemknout noční režim, další motivy a podporu hodin s operačním systémem Wear, můžete vydat placené předplatné pro 109 rublů měsíčně nebo 259 rublů ročně.

4. Shazam

Shazam – nejoblíbenější mezi aplikacemi pro rozpoznávání neznámých skladeb prostřednictvím mikrofonu. Ale pokud jste náhle nevěděli, spolu s názvem zobrazuje také další informace, včetně slov skladeb. Bohužel katalog katalogu téměř neobsahuje ruské písně. Ale pokud máte rádi zahraniční hudbu, můžete bezpečně používat Shazam.

Program je také užitečný, protože ukazuje osobní doporučení a kompozice hudby podobné vybranému. Text aktuální skladby se zobrazuje synchronizovaně s hudbou.

Shazam lze použít zdarma, ale s reklamou. Budete muset platit za verzi bez reklam.

5. SoundHound

Další program, který definuje skladby podle zvuku a zobrazuje jejich jména a slova. Tato aplikace, jako Shazam, synchronizuje text s tempem hudby, takže můžete poslouchat a číst paralelně.

V databázi SoundHound existuje také několik textů ruského jazyka. Pokud však aplikace nenalezne slova, můžete kliknout na tlačítko dalšího vyhledávání – program vyhledá text písně v Google. Do vyhledávacího formuláře bude vložen název stopy a budete muset pouze kliknout na odkaz na web s nalezenými slovy.

SoundHound navíc zobrazuje hudební grafy, které informují uživatele o populárních skladbách a klipech.

Pokud se chcete zbavit reklamy, můžete si zakoupit placenou verzi.

  11 programů pro MacOS, které by měly být pro každého

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤