10 דרכים לאמן את עצמך אימון קבוע

1. מצא את האהבה שלך

אני מתאמן שלוש פעמים בשבוע ומדלג על אימונים רק אם אני באמת חולה מאוד. גם כששבתי את האצבע על היד הימנית, המשכתי ללכת לחדר הכושר: עצרתי ברצועה לבר, ועשיתי את הקוצים ביד אחת (זה היה פח!).

אני לא אתלט מקצועי, אני לא מתכוננת לתחרויות ואני אף פעם לא מכריחה את עצמי להיכנס לאולם כי “זה כל כך נחוץ”. אני פשוט אוהב crossfat כל כך הרבה כי אני שמח לבוא לאימון. זה לא אומר שהרוטבט הוא כל כך טוב שזה יגרום לך לאהוב את הספורט. להיפך, רבים יהיו מזועזעים.

נסה כמו סוגים רבים של ספורט ככל האפשר עד שתמצא את שלך. אל תפסיק – זה בהחלט קיים.

לפני שמצאתי קרוספיט, ניסיתי לרקוד, לרוץ, קראטה, יוגה, שחייה, רכיבה על אופניים, טיפוס הרים, אימון כוח בחדר הכושר. בכל מקום היה משהו מושך, אבל בסופו של דבר משועמם. לכן, אם ניסית רק ריצה או משקל אימון ולא היו נלהבים, להמשיך לחפש.

2. מחקר בחברה טובה

החל עם חברים הרבה יותר קל ומהנה. כל הרגעים לא נוח יהיה הסיבה צחוק, אתה תרגיש בטוח יותר רגוע.

לא רק אתה תתפוס אחד את השני בין גישות, תהיה לך מוטיבציה נוספת. אם הסכמת להיפגש בחדר הכושר, אתה לא יכול פשוט לא לקחת את זה.

עכשיו אנחנו הולכים בקביעות עם בעלי בערבים. הוא עושה אותי. ???? אבל אנחנו יכולים לומר שזה תמיכה אחד לשני. יחד קל יותר ומהנה יותר מאשר אחד.

מריה שרסטנבה, מנהלת הליפאקר.

אם אין לך חברים שרוצים לעשות ספורט, למצוא מאמן.

3. מצא מאמן

אם אתה מוצא את מאמן “משלך”, הוא לא רק בצע את הטכניקה ולעזור לך להשיג את המטרות שלך, אבל גם לשוחח איתך בין הגישות. תקשורת ידידותית ומהנה – זה בונוס ענק שיגרום לך לבוא לאימונים.

  काम की तलाश करते समय निराशा कैसे न करें

בנוסף, אתה עלול להתבייש לדלג על אימונים. גם אם המאמן לא לצעוק עליך כמו רב”ט מ סרטים אמריקאים, אתה עדיין מרגיש כמה חובות.

ללא הכשרה, אתה לא מרגיש ככה. ובכן, אם אתה לא בא פעם או פעמיים, אז גם המאמן יזכיר לך, או את חברי הצוות (אני עוסקת בספורט קבוצתי).

סרגיי Varlamov, SMM- מנהל Lifehacker.

עצה: לברר אם המאמן יש השכלה גבוהה או שהוא פשוט עבר קורס של שבועיים, מה החוויה של אימון, האם יש יתרון כלשהו בספורט. אתה צריך לדעת מי אתה בוטח עם הבריאות שלך.

אם אתה נחוש לעשות בלי מאמן, לפני הולך לחדר כושר לעשות תוכנית אימונים.

4. לעשות תוכנית אימונים

רוב החדשים פשוט הולכים הלוך וחזור, לפעמים הם תופסים פגזים כי תפס את העין שלהם: הגישה היא שם, הגישה היא שם. למתחילים הרצים לא להתחמם, לרוץ כל עוד הם יכולים, ואז, קצר נשימה, עם דופק מתחת 180, לעצור ופשוט לעמוד עם הידיים על הברכיים.

כל אימון הוא עולם חדש עם המוזרויות שלו ואת הכללים. לפני שתזין אותו, קבל את המידע הדרוש לך.

בואו למסדרון עם תוכנית מוכנה וידע בסיסי של הטכניקה, האצטדיון או הבריכה – עם מצגת של חימום ותופעת. בעת עיצוב תוכנית אימון, הקפד לשקול את המטרה שלך. זה יעזור להחזיק מעמד עד התוצאות הראשונות.

5. הגדר את המטרה שלך

כאשר כבר מצאת ספורט אשר מעורר בך, לקבוע מה אתה רוצה להשיג. אם זה ספורט כוח, אתה יכול להגדיר את המטרה לפי משקל, למשל, לעשות דדליפט של 100 ק”ג, אם לחצות הם יציאות טבעת, 10 מטרים של הליכה על הידיים שלך, אם לרוץ – לרוץ 10 ק”מ או 100 מטר בתוך 10 שניות.

המטרה שלך יכולה להתייחס חגורות, מרחקים, המראה – כל דבר. פשוט להגדיר מטרות ספציפיות.

  • מסכן: “לרדת במשקל”, “שאוב”, “להיות בריא וחזק”.
  • טוב: “שחרר חמישה ק”ג”, “מבצע סקוואט עם משקולת של 100 ק”ג”, “מבצע בפתח”.

  दूध और डेयरी उत्पादों को कैसे और कितना स्टोर करना है

6. לקנות בגדים במיוחד לאימון

רכישת בגדי ספורט וציוד – זה לא ניסיון לכפות את עצמך להתמודד עם, מתחרט על הכסף שהוצא. זה לא עובד.

בגדי ספורט יש צורך:

  • להבטיח נוחות באימון ולהפוך אותם יותר נעים בשבילך;
  • לכוון אותך בדרך הנכונה, גם כאשר אתה בבית.

הייסורים האמיתיים הם לשחות ללא משקפיים טובים, לעשות דברים כותנה רטובים מזיעה וכל הזמן לתקן חזייה לא מתאימה. בסוף האימון אתה מקללת את היפה ביותר, אבל זה מתנגש עם הבגדים.

גם אם אתה בבית, ספורט יעזור לעשות אימון שגרתית. לבלות כמה שיעורים בו, דברים יתחילו להיות קשורה בפעילות גופנית. עכשיו, כדי לכוון את האימון, אתה רק צריך ללבוש את התלבושת ספורט.

7. החזק עד התוצאות הראשונות

כולם יודעים שאימון טוב לבריאות, אבל זה לא ממש מניע. כאשר אתם צעירים ובריאים, הבעיות הבריאותיות האפשריות אינן נוגעות ללב במיוחד: לא ניתן להציב את הסיבולת ואת בריאות הלב באינסטגרם, הם אפילו לא מרגישים נכון, לפחות בשלום.

דבר נוסף – המראה. זה מה שמניע את רוב האנשים על מכוני כושר ואיצטדיונים. אם אתה, כמו כמעט כל אדם, רוצה להיראות טוב, להחזיק מעמד עד שתבחין את התוצאות הראשונות, ואז יהיה לך מוטיבציה חזקה.

מצב בריאות ומצב רוח טוב יותר, צליל, עליזות, לחשוב בצורה ברורה יותר. Geomification: הגדרת המטרה ואת ההישג – תשוקה. עם סנטימטר למדוד את bittu – זה מתחמם. להסתכל במראה ולומר לעצמך “או, בריא” הוא גם נחמד. ובכן, ללא הכשרה, זה מתחיל להישבר.

סרגיי סויאג’ין, מחבר ה”לייפיייקר”.

8. מצא את הזמן המושלם לאימון

גוף האדם נתון לקצב הגופני, ולכל אחד יש משלו. מישהו אוהב לעבוד בערבים, אחרי העבודה, אחרים מתאימים יותר לאימונים בבוקר. נסה את שניהם.

  7 עובדות מעניינות על כסף

אם העבודה אינה מאפשרת לך להתאמן בבוקר או לאחר ארוחת הערב, נסה ביום חופש. אולי אימון יום שבת יהיה האהוב עליך.

9. יצירת פולחן של דמי

טקסים קטנים עוזרים לחזק את ההרגל. מהשיעור הראשון, ליצור את הטקס שלך של עמלות: לחייב את הטלפון, ליצור רשימת השמעה של מוסיקה לאימונים, מחסנית דברים בקבוק של מים. בפעם הבאה שאתה לא רוצה ללכת לאימון, פשוט לעשות את הטקס שלך של דמי, ואת מצב הרוח שלך ישתנה.

10. התחל לזוז

אם לאחר דמי אתה עדיין לא רוצה ללכת לשיעור, מבטיח לאמן את עצמך רק 10 דקות. רק 10 דקות, ואז אתה הולך הביתה עם תחושה של הישג, כי אימון קצר עדיף על היעדרה.

ללכת עם הבטחה כזו, ואתה מובטחת להתאמן רגיל 40-60 דקות. העיקר הוא לגרור את עצמך לתוך המסדרון או לגרור אותו לרחוב, ואז אתה תקע לתוך הנחל והגוף עצמו ירצה להתאמן עוד יותר.

ספורט גורם תלות, להתחיל להתאמן!

קודם כל אתה פשוט הולך לשיעורים למטרה כלשהי, ואז פשוט לא יכול להתאמן.

ראשית, אם אני לא הולך לאימונים במשך זמן רב, הגב שלי כואב. ללא שם: ובכן, כאשר זה כואב, באפשרותך ללכת יפה. שנית, אם אני לא עושה את זה באופן קבוע, החמרה של דיכאון מגיע לי מהר יותר. לכן, כשאני בבטחה זוחל לתוך הפוגה, אני כל כך מפחד כי הדיכאון יחזור, כי אני מוכן ללכת לשום מקום ומסיבה כלשהי.

אנסטסיה Pivovarova, מחבר Lifehacker.

כאשר אתה עסוק במשך יותר משנה, הדמות מניעה, ואת השרירים לשבת על הספורט כתרופה. ללא תרגילים, הפסקות ישירות פיזית.

מריה ורחובטסבה, העורך הראשי של ליפקאכר.

העיקר הוא להחזיק מעמד במשך שניים או שלושה חודשים, ואז אתה פשוט לא יכול בלי הכשרה.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤