4 תוספי Chrome המתרגמים מיידית את הטקסט שנבחר

1. LinguaLeo אנגלית מתרגם

מלבד תרגום, LinguaLeo אנגלית מתרגם מציג את שעתוק המילים ואיורים להם. התוסף מסוגל להשמיע את הטקסט המקורי באמצעות סינתיסייזר דיבור. החשוב מכל, זה עובד עם מילים או ביטויים בודדים, מציג כמה אפשרויות תרגום. אבל הוא גם יכול לתרגם לא קטעים רבים מדי של הטקסט.

LinguaLeo אנגלית מתרגם

מתרגם זה הוא חלק LinguaLeo שירות מקוון, אשר מסייע ללמוד אוצר המילים באנגלית. לכן, LinguaLeo אנגלית מתרגם יש יתרון אחד כבד. אתה יכול לשמור מילים וביטויים נבחרים, ואז לשנן אותם עם אוצר מילים ותרגילים מיוחדים באתר או ביישומי השירות. מאידך, ההרחבה מתורגמת רק מאנגלית.

כדי לראות את החלון עם התוצאה, אתה יכול לבחור את הטקסט ולהתקשר LinguaLeo אנגלית מתרגם דרך תפריט ההקשר. אבל אם אתה צריך לתרגם מילה אחת, פשוט לחץ לחיצה כפולה על זה עם לחצן העכבר השמאלי. ההרחבה תומכת גם בתרגום שיחות עם מקשים חמים.

2. “מתרגם Google”

אם אינך יודע, Google Translator כולל גם תוסף עבור Chrome. הוא תומך הרבה שפות והוא מתמודד היטב עם שתי מילים בודדות, מראה כמה גרסאות של תרגום, עם טקסטים ארוכים.

Google Translate

“Google Translator” מגדיר את השפה המקורית באופן אוטומטי (אם כי לא בדיוק כמו שאתה רוצה). בעזרת סינתיסייזר הדיבור המובנה, ניתן להאזין להגייה המשוערת של מילים.

בהתאם להגדרות, התוסף מציג את התרגום מיד לאחר אחת מפעולות המשתמש: בחירת טקסט, לחיצה על הלחצן המתאים בסרגל הכלים או לחיצה על הסמל שמופיע ליד הטקסט שנבחר.

3. הקשר

שלא כמו מתרגמים אחרים, הרחבת ההקשר הרשום אינה מפרשת ביטויים מילוליים עם אלגוריתמים. במקום זאת, הוא מחפש באינטרנט תרגומים רלוונטיים לתרגומים מוגמרים של אנשים, ומייצר אותם כתוצאות. ומאחר שאף אלגוריתם אינו מבין את ההקשר, כמו גם את האדם, ההקשר הרצויה עוקף לעתים קרובות את המתחרים בכל הנוגע לתורות דיבור מורכבות.

ההקשר

מילים וביטויים קצרים מתרחבים לחלון מוקפץ. אבל אם אתה בוחר הרבה מילים, אז היישום יהיה להפנות אותך לאתר נפרד, שם זה יהיה לתרגם אותם מתרגם מקוון קבוע בלי לקחת בחשבון את ההקשר. ההקשר של הרדיו תומך ביותר מ -12 שפות, כולל אנגלית ורוסית, והוא מסוגל לקבוע את השפה המקורית באופן אוטומטי.

התקשר לחלון עם התרגום של המילה או הביטוי שנבחרו דרך תפריט ההקשר. לאחר מכן, ההקשר הרדיו יראה את התוצאות יחד עם דוגמאות השימוש. ההרחבה יכולה להשמיע את הדיבור, לאחסן את היסטוריית התרגילים ולכלול מילון שבו תוכל לשמור את התוצאות המועדפות עליך להצגתן ביישומים או באתר ההקשר של הרדיו.

4. ImTranslator

ImTranslator משלבת מספר מתרגמים: Google, Bing ו- its. באפשרותך לעבור ביניהם באמצעות שלוש הכרטיסיות המוצגות בחלון המוקפץ. לכן, המשתמש מקבל בבת אחת שלוש תרגומים שונים של הטקסט שנבחר.

טרנסלאטור

ImTranslator מזהה שפות רבות וקובע את השפה המקורית באופן אוטומטי. ההרחבה מסוגלת להשמיע את הדיבור, מאחסנת את ההיסטוריה של התוצאות ומתרגמת הן מילים בודדות והן ביטויים, וכן קטעים ארוכים של הטקסט.

אתה יכול לקרוא את החלון עם תרגום של המילים הדרושות באמצעות מקשים חמים (לאחר שהוקצה להם בעבר את ההגדרות) או כפתור שמופיע לאחר הבחירה של השבר. כדי לתרגם מילה אחת, פשוט לחץ פעמיים על זה עם העכבר.