תריסר עצות שימושיות עבור כל משתמש WhatsApp

WhatsApp הוא אחד השליחים המיידיים הפופולריים ביותר, כי מיליוני אנשים ברחבי העולם משתמשים. עם זאת, למרות הפופולריות, משתמשים רבים לא יודעים את כל התכונות של WhatsApp. וביניהם, אגב, יש מאוד שימושי אלה שיאפשרו לך להבטיח את סודיות האבטחה של החשבון שלך, להקל עליך של הודעות קול מעצבן, וכו ‘אנחנו נדבר על כמה תכונות דומות של WhatsApp היום.

1. פרטיות

עבור אל התפריט “הגדרות” – “חשבון” – “פרטיות”. כאן תוכל להגדיר את החשיפה של נתונים אישיים: תמונת פרופיל, סטטוס וביקור אחרון. אם אתה רוצה שהמידע הזה לא יהיה זמין לאף אחד, בחר באפשרות “ללא”.

WhatsApp WhatsApp

2. נעילת משתמש

בכולנו מעת לעת יש צורך להוסיף משתמש לרשימה השחורה. כדי לעשות זאת ב- WhatsApp, עבור אל תפריט “הגדרות” – “חשבון” – “פרטיות” – “חסומים”. לחץ על הסמל בפינה השמאלית העליונה ותראה רשימה של כל אנשי הקשר שלך. בחר את אלה שברצונך לחסום מהם.

WhatsApp

3. השבת הורדה אוטומטית של חומרי הדפסה

השבתת תכונה זו שימושית במיוחד בעת נדידה, מכיוון שהמפעיל הסלולרי שלך יכול לחייב אותך בתשלום משמעותי.

עבור אל “הגדרות” – “הגדרות צ’אט” – “הפעלת מדיה”. ישנן שלוש אפשרויות: “רשת ניידת”, “Wi-Fi” ו “ב נדידה”. עבור אל כל אחד מהפריטים האלה ובטל את הסימון של “תמונות”, “אודיו” ו”ווידאו “.

WhatsApp WhatsApp

4. ניהול הודעות קוליות

עבור אל “הגדרות” – “התראות”. כאן ניתן לכבות הודעות קול (לדוגמה, צלילים בצ’אט או מנגינת אנשי קשר) שמטרידים אותך או שבו אתה פשוט לא מרגיש את הצורך.

WhatsApp

5. מעבר למספר סלולרי חדש

אם יש לך כרטיס ה- SIM החדש, זה לא אומר שאתה צריך להתחיל חשבון חדש ב- WhatsApp. הכל הרבה יותר פשוט.

עבור אל “הגדרות” – “חשבון” – “שינוי מספר”. אשר את המספר הישן, הזן את המספר החדש שלך וסיימת.

WhatsApp WhatsApp

6. גיבוי הודעות

תכונה שימושית מאוד שיאפשר לך לא לאבד מידע חשוב.

עבור אל “הגדרות” – “הגדרות צ’אט” – “צ’אטים לגיבוי”.

WhatsApp

7. לשחזר הודעות שנמחקו

זה לא משנה למה הודעות נמחקו – כתוצאה של תקלה או פשוט בגלל רשלנות שלך. העיקר הוא שברוב המקרים, הודעות שנמחקו ניתן לשחזר.

WhatsApp יוצר באופן אוטומטי גיבויים יומיים ומאחסן אותם בכרטיס microSD של הטלפון. אז מחק, ולאחר מכן להתקין מחדש את WhatsApp. השליח ינחה אותך לשחזר את היסטוריית ההודעות, וכל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור “שחזר”.

8. הגן על WhatsApp עם סיסמה

כמה דברים לא נועדו עיניים חטטניות, אחד הדברים האלה הוא התכתובת שלך ב- WhatsApp. אם אתה יודע כי אחד החברים או בני משפחה אוהב לחטט דרך ההודעות הפרטיות שלך, הפתרון הטוב ביותר הוא להגן על WhatsApp עם סיסמה.

ישנם יישומים שיסייעו להסתיר את התכתובת שלך מעיניים סקרניות. לדוגמה, ChatLock.

9. שלח קבצים מכל סוג שהוא

WhatsApp יש מגבלות על שליחת קבצים. אתה יכול רק לשלוח סוגים מסוימים של קבצים, ובנוסף הם לא צריכים לחרוג מ 15 MB. אבל יש דרך שאתה יכול לעקוף את ההגבלה הזאת.

הורד את היישום CloudSend, הורד את הקובץ הנדרש עם זה, להעתיק את הקישור ולשלוח אותו לחבר שלך. כאשר חבר שלך חוצה את הקישור, הוא יוכל להוריד את הקובץ ללא כל הגבלות.

10. להיפטר קבצים זבל

אם אתה משתמש לעתים קרובות שליח מיידיות, אז את הזיכרון של הטלפון החכם שלך הוא בוודאי ארוז עם תמונות ושמע, אשר התקבלו מתישהו באמצעות WhatsApp. WCleaner עבור היישום WA יעזור לך להיפטר קבצים לא רצויים.