Jak vytvořit mozaiku v aplikaci Instagram

Jaká je mozaika?

Stačí se podívat na to, co dělají se svými účty, například @micahnotfound nebo @ c.syresmith. Můžete to udělat stejně.

Jak vyrobit mozaiku v Instagramu Jak udělat mozaiku v instagramme

Jak to udělat?

Desktop editory

Fotografie můžete rozdělit do stejných částí v libovolném grafickém editoru, jako je Photoshop nebo GIMP. Stačí otevřít fotografii v editoru, rozdělit ji na stejné čtvercové části a uložit každou část do samostatného souboru.

Photoshop

V nabídce “Zobrazit” zvolte “Zobrazit” → “Mřížka”. Přejděte do nabídky “Upravit” a otevřete “Nastavení” → “Vodítka, mřížka a úryvky”.

Část obrazu můžete rozdělit na jednotlivé části v závislosti na panorama, kterou chcete vytvořit. Jednoduše zadejte požadovanou hodnotu do pole “Interní rozdělení”.

Nyní, když je váš obrázek rozdělen na části, vyberte a zkopírujte nezbytné fragmenty do samostatných souborů.

GIMP

Přejděte do nabídky “Zobrazit” a povolte volby “Zobrazit mřížku” a “Přiložit k mřížce”. Poté klikněte na “Obrázek”, zvolte “Konfigurovat mřížku” a rozdělit obraz na části.

Vyberte části obrazu jeden po druhém, zkopírujte a uložte je do samostatných souborů pomocí “File” → “Create” → “From clipboard”. Pomocí klávesových zkratek Ctrl + C a Shift + Ctrl + V urychlete proces.

Webové služby

Můžete rozdělit fotografii na stejné části pomocí webových služeb, jako jsou Griddrawingtool.com a Imgonline.com. Je to rychlejší a jednodušší.

Po vyříznutí obrázku můžete začít stahovat. Nezapomeňte, že pravá dolní část fotografie by měla být načtena nejprve a vlevo nahoře – poslední.

Aplikace pro mobily

Ve službě Instagram existuje velké množství mobilních aplikací, které vytvářejí a načítají mozaiky. S nimi nemusíte pracovat s grafickými editory.

iOS

Grid-it

Tato aplikace je schopna rozříznout fotografie nebo obrázky, které jste vytvořili ve své galerii. Je pravda, že budete muset stahovat fragmenty v aplikaci Instagram po jednom.

Mřížky

Další aplikace pro rozdělení fotografií na části. Nepotřebujete ukládat každý fragment zvlášť, protože aplikace je postavena na schopnosti odesílat úryvky přímo do Instagramu. Můžete si zvolit barvy a přechody pro fragmenty, abyste diverzifikovali mozaiku.

Android

9square

Velmi jednoduchá aplikace, oříznutí fotografií a nahrávání do aplikace Instagram. Můžete vybrat velikost mřížky 3 × 1, 3 × 2, 3 × 3, 3 × 4 nebo 3 × 5.

9Cut

Analogový 9square, zcela funkční.

  Jak stahovat titulky YouTube

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top