Jak flirtovat s dívkou pomocí SMS

Rozhovor by měl být zajímavý

Nikdy byste neměla být nudným partnerem. Je důležité, aby nebyla předvídatelná ani na začátku vaší komunikace. Nezačněte s nudným “Ahoj. Jak se máš? “. Snažte se položit nějakou nečekanou otázku nebo spustit komunikaci s nějakým zvláštním slovem.

Dívky milují s ušima

Ano, děvčata opravdu milují uši. A to musíte brát v úvahu během vaší komunikace. Podívejte se na dívku podle jména. Zacházení podle jména způsobí, že každá osoba bude vůči partnerovi více odsouzena. Další možností může být nějaký náklonný nebo zábavný pseudonym. Jen ne “kočka”, “ryba”, “slunce” a podobně. A tento pseudonym by měl být znám pouze těm dvěma.

Nezapomeňte na nejdůležitější mužské zbraně – komplimenty. Nechte jednu hodinu vaší komunikace projít bez komplimentů.

Ale pamatujte si, že kompliment by měl být upřímný. Nedělejte lakotu a falešnost.

Můžete si na dívku zahrát trochu trik. Pusťte nějakou neškodnou žízeň o tom, co udělala nebo řekla. Můžete si vzpomenout na něco zábavného, ​​co se stalo na vašem posledním setkání a vtip na toto téma. Například o tom, jak se dívka mýlila s Manettem a Monet.

Víte, jak se podat

Buďte tajemní. Osoba je velmi zvědavá ve své podstatě. Lidé jsou vždy přitahováni k hádankám. Pravděpodobně proto jsou detektivové tak populární. Neodpovídejte přímo na její otázky, nezveřejňujte všechny své plány, odpovězte trochu oddělené.

Vezměte si iniciativu. Stalo se tak, že mužský sex musí udělat první krok, první políbit a dělat další věci jako první. Z tohoto důvodu byste měli iniciovat i ve vaší komunikaci prostřednictvím SMS. Udělat smysluplné náznaky nebo pomoci dívce, vytvářet všechny podmínky pro dívku sama, aby tyto tipy. Například zpráva “Právě vyšla ze sprchy” dává dívce všechny karty v jejich rukou.

Nepřehánějte ji komunikací. Počet vašich zpráv by se neměl výrazně lišit od počtu zpráv vašich partnerů.

A vaše komunikace by měla být vždy v pohodě. Kdo má zájem o dlouhou diskusi o počasí? Pokud konverzace není lepená, zkuste ji minimalizovat. Ale měli byste to dělat záhadně a tajemně.

Nebuďte nevědomý

Před odesláním zkontrolujte své zprávy. Mnoho pravopisných chyb ještě nedokázalo překonat žádné ženské srdce. Interpunkční značky jsou také velmi důležité, protože mohou zcela změnit význam vašeho poselství.

K provedení (,) je nemožné (,) odpustit.

Nedržte emoce. Zpráva “Cool” se velmi liší od zprávy “Cool!”. Ale existuje jen jedno znamení.

  Mnemonika nebo Jak porazit paměť

Stejný příběh se usmívá. Pár roztomilých malých šlehounů může vaše emoce předávat vašemu společníkovi.

Teď můžete správně a obratně zvládnout ženské srdce pomocí textových zpráv. Pamatujte však: flirt live je mnohem příjemnější a zajímavější.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top