Žena se podívá na vousy: v pohodě nebo ne

Vousy jsou ošemetná věc: opravdu mohou přidat vzhled brutality, ale přeměňují některé lidi na obyvatele náměstí. Společnost Lifkhaker se rozhodla zjistit, jaký druh vousů má, aby se zvýšila šance na úspěch pro dívky.

Nabídli jsme ženskou polovinu redakční rady a čtenářů našich komunit v sociálních sítích odhadnout 10 druhů vousů v pětibodové škále: 1 – horor, 5 – krása. Výsledky byly zcela nečekané.

10. místo – kozí s knírem

Hispaniola s knírem
mymanbeard.com

Přísně řečeno, je tu knír tady uprostřed kompozice. Bradka – pokud jde o. Přístup je zajímavý, ale není příliš moderní – knírek by neublížil ke zkrácení.

Pokud však máte dostatečně jasný vzhled a výrazné charisma, má smysl zkusit tento obrázek. Nakonec, než jste horší než Frank Zappa?

9. místo – špatný chlap

Beard
independent.co.uk

S tak nebezpečným kontaktem se podívejte na jeho vousy! Pravděpodobně jsou tyto myšlenky řízeny muži, když pečlivě ovládají holící strojek a snaží se dosáhnout dokonale vyrovnaných obrysů.

Zde je stejný příběh jako v předchozím odstavci. Taková vousy se nebude hodit všem: pro ni je žádoucí mít oválný nebo protáhlý tvar obličeje a vlasy tmavší. Chubby blondes lépe hledají další možnosti.

8. místo – vousy kapitána

Kapitánská vousy
machohairstyles.com

Je anglická. Pomocí tohoto typu vousu můžete jemně doladit tvar obličeje. Krátká linie vlasů po obvodu brady zmírní nadměrnou masivitu.

Jediným úkolem je, že taková vous nebude zdobit všechny. Například věčně mladý a jemný Elijah Vooda zjevně není vhodný. Pokud je váš pohled těžký a dolní čelist má poměrně výrazné obrysy, je docela pravděpodobné, že to je vouska skippera, který vám vyhovuje.

Sedmé místo – co rostlo, narostlo

Nepřesné vousy
newswatchngr.com

Jasné vysvětlení, proč se musíte postarat o vaše vousy. Stává se, že roste jako takové ostrovce: je to tlustší, méně často tam. Bohužel, nemůžete od přírody určitou formu a míru hustoty, ale můžete vždy naprosto zlepšit to, co máte.

Johnny Depp mohl mít hezké kozí bradavice a dát mu trochu větší pozornosti. Přesnost je nesmírně důležitá, takže se zbrojte holicí strojkou a trimerem, abyste si vousy udrželi důstojným způsobem a včas se zbavili všeho zbytečného.

6. místo – vousy s batohem

Vousy s vousy
thestylecircle.com

Kompromisní řešení, které kombinuje všechny druhy vegetace najednou. Neříkat, že Hugh Jackman zkazil takovou vous, ale neudělal to lépe.

  Kako pustiti prošlost i riješiti se neugodnih uspomena

Pokud máte dostatečně široký obličej, zvolte jinou formu: podobná vousy ji bude dále zaokrouhlovat.

5. místo – Jsem s matkou divokou

Brutální vousy
imgur.com

Mnoho lidí touží po takovém vousu, ale příroda odměňuje jen vybrané zdroje. Christopher Khiva byl velmi šťastný: v přídavek na slavné vousy se mu podařilo se podívat, že se můžeš rozpadat betonem. Teoreticky, vražedná kombinace. Nebo ne?

Bohužel účastníci průzkumu měli pochybnosti o vhodnosti takového vousu, pokud jde o hygienu. Ano, a typ velkého chlupatého rolníka nebyl jako každý z povahy.

4. místo – kozí

Hispaniola
beardclinic.com

Tento typ hmoty variací, ale princip je jeden: vous zůstává pouze na bradě, knírek jde přesně podél kontury rtů. Kozí kůže se hodí téměř ke každé podobě obličeje, je pochybné, že bude vypadat jen upřímně.

Robert Downey – Jr. se na tyto osoby nevztahuje přesně, určitě si vybere tvar jeho vousů. Být v první řadě, ale zda jsou konkurenti příliš silní, nebo vina celého asociace se Stasem Mikhailovem.

3. místo – klasika žánru

Klasické vousy
smg.photobucket.com

Hans Gruber z Die Hard, i když je extrémně ošklivý typ, ale nebudete ho odmítat v dobrém vkusu. Přesné krátké vousy bez zbytečných detailů – majitel ji očividně dráždí. Podívejte se na linii růstu vlasů: Gruber si před zahájením práce pečlivě oholil tváře a krk. Ctihodte ho za to a chválte.

Chcete stejnou bradku – rameno s holicí strojkou a trimerem. Tvrdost ruky a vynikající oko nejsou nadbytečné.

Druhé místo – těžké vousy

Silné vousy
kino.de

Jak víte, místo toho, že se Chuck Norris ohoří, jen se bouchne do obličeje a za jeho vousy není brada, je další pěst. Mírně dlouhá, mírně hustá, středně dobře upravená – zdá se, že by měl vypadat typický vous mužského pohlaví.

Nástroje budou potřebné minimálně – jen trimmer, takže vousy se nedostanou mimo kontrolu. Vyrovnejte se jednou za pár týdnů – a budete spokojeni.

1. místo – týdenní štětiny

Týdenní štětiny
davidjamesgandy.blogspot.com

Ve skutečnosti to ani nelze nazvat plnou vousy. Vypadá to dobře, ale na straně hmatových pocitů v kontaktu s chrumkavým mužem mohou být otázky. Existuje však názor, že maximální hole na vousy se vyskytují ve druhém třetím dni po holení, poté se štětiny změknou.

  Kako stvoriti savršenu garderobu kapsule

Ať už tohle je důvod nebo pronikavý vzhled Davida Gandhiho, ale to byla týdenní štětina, která se stala vůdcem našeho vrcholu. Chcete dosáhnout stejného úžasného výsledku – počkejte, nechte štětce zklidnit. Když roste, pravidelně jej ořízněte trimerem. Je lepší vybrat si modely, krok změny délky trysek, ve kterých nepřesahuje 1 milimetr.

Jak je potřeba prokázat – myšlenky krásného vousu jsou velmi rozmanité. Získali jsme nejdůležitější prohlášení účastníků našeho mini-výzkumu.

  • “Nejlepší je ten, který je dobře upravený.”
  • “Buď s vousy, nebo holí, do pekla s poloměrem.”
  • “Dobrý vous je čistý vous.”
  • “Nenávidím vousy, které roste kolem mého obličeje. Na bradě není nic a pod ním a kolem krku jsou křoví. Jakýkoliv foukaný vous je velmi individuální. Někdo moc jít, někteří ne. “
  • “Nejlepším vousem je tato nebo její nepřítomnost nebo týdenní nezaostření. Chcete-li porazit na ruce, je nutné, aby se kotlety, plné vousy (dokonce i v dobře upraveném druhu jsou podobné houbám) a pro figurální vousy. Lepší než tenké úponky Clarka Gablea. “
  • “Při kudrnatém účesu si udělejte pudla a opatrně ořezáváte bradu.”
  • “Hlavní věc, která nezačíná. A ten muž nemusel každý den strávit dvě hodiny na zrcadlo. “
  • “Vnímání vousy velmi závisí na postoji vůči člověku, který ho roste. Já osobně nemám rád vousy, což je patrné, že muž byl zarostlý, protože je mu jedno, jak to vypadá, nebo naopak příliš znepokojeni, jak pěstovat všechny vlasy na tváři. Oba jsou vnímány jako signál o komplexech. “

A naposledy čtyři pravidla, jejichž dodržování vám jistě pomůže vyrůst vousy, aby mohli všichni závislí.

1. Nenechávejte vousy jednoduše proto, že roste

Povaha nějakého smyslu pro humor: sní o širokém vousu a místo toho jsou získány některé vágní kusy vlny. Formálně byl úkol dokončen, protože vlasy na obličeji byly víc, jen krása a maskulinita se nezvýšily.

Zapamatujte si a přenechejte potomkům: plná přirozenost nemá prospěch z vousů.

Pokud jste odhodlaní rozloučit se s hladkými tvářemi, buďte připraveni na skutečnost, že bezohledná realita může ukončit tento projekt.

  25 jednostavnih načina da se riješite depresivnih misli

2. Štěrka jsou také dobrá

Světlo neosvětleno – v mnoha případech je to v pohodě, muži, kteří vypadají mnohem lépe než s dokonale hladkými tvářemi. V případech, kdy vousy ve vašem stylu nezapadají, a denní oškrábání obličeje břitvy jen unavené, štětin – dobrá volba. Špinavá, pravda, ale krásná. Přesněji, může to být krásné, když štětiny vypadají čistě a nezvede vás do osoby trvale trpící kocovinou.

Ořízněte na záchranu! Vyberte si modely s přílohami, které umožňují nejen ořezání vousů, ale také zachování slušného vzhledu štětin. Třídiče Philips kombinují dokonalou kvalitu řezání a inovativní technologie, jako je laserové navádění nebo vakuový systém, který neumožňuje holení chlupů ve všech směrech.

3. Dobrý vous – dobře upravený vous

Pokud záměrně odmítnete věnovat pozornost a myslíte si, že není dobré, aby se kluk rozmetal s trimerem, je to na vás. Je naivní očekávat, že takový přístup vás bude vypadat jako silný Viking. S největší pravděpodobností získáte pravidelný festival Grushinsky.

Pokud se pokoušíte mít opravdu dobře upravenou vous, nenechte věci s ní utéct.

Vegetace na tváři podle definice nemůže být bezvadně hladká. Někde jinde, někde méně – pravidelně by mělo být vedeno k jednomu jmenovateli. Chcete-li použít lehký ruční pohyb, abyste nezadal vous do asymetrického posměchu, použijte dobrý trimr. Philips BT9290 s technologií laserového zaměřování vám umožňuje dát fardům a štětům extrémně jasné obrysy.

4. Vousy milují čistotu

To není ani diskutováno, pravidla osobní hygieny ještě nebyla zrušena.

Vůně z tabákových houštin, ve kterých zůstávají pozůstatky snídaně nebo oběda, vyvolávají odpudivý dojem. Aby nedošlo k odvrácení vousu do zásoby, umyjte ho.

Kapitán očividně tleská ruce z takového náhlé rady, ale faktem zůstává, že mnozí z nějakého důvodu nerozlišují tuto fázi v samostatném postupu. Při mytí se vysune šampon nebo gel na praní, hlavní věc je pravidelnost. Ženy vám budou velmi vděčné.

Vousy mohou dělat zázraky. Skrývá nedostatečně silnou vůli brady, pomáhá opravit oválnou tvář a poskytne vašemu obrazu nezbytný podíl brutality. Je pravda, že to vše je možné pouze s náležitou pozorností. Ideální vousy by měly být krásné a dobře upravené, ale délka tady není hlavní věc.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top