15 מגניב משחקי אנדרואיד שעובדים בלי האינטרנט

1. גולשי רכבת תחתית

רץ מרתק עם גרפיקה יפה אופטימיזציה מצוינת עבור כל מכשיר. שינוי מיקומים, הבחירה של תווים חבורה של גאדג ‘טים עבור אותם לא מאפשרים את המשחק להשתעמם בשעה הראשונה.

2. השתוללות הקסם

פלטפורמה מעולה עם תריסר מורכבים 2D רמות, מערכת של ציוד עבור אופי הרבה מקומות סודיים. כדי להגיע לרוב מקומות המסתור יכול להיות רק בגלל דברים מיוחדים שיש למצוא.

3. Gunspell

השילוב הטוב ביותר של RPG ופאזל “שלוש בשורה.” תוכל לחקור שטח עצום להתמודד עם יצורים מסוכנים, אשר אינם כמו גם אתה יכול למצוא את השילוב המנצח של האלמנטים הנכונים ולהפעיל יכולות המיוחדות שלהם.

4. רעב כריש העולם

ארקייד צמא דם, שבו תוכלו לנהל את הכרישים הקטלניים, לאכול כל דבר בדרכה. כאשר אתה לחקור את מעמקי הים ואת קו החוף, אל תשכח כי תמיד יש טורף אחר עבור כל טורף.

5. צל ניאון

מצוין מעולה היורה אדם ראשון, אשר יציע לך להיכנס warpath עם גזע של מכונאים. כדי להתחיל, הם צריכים להיות מגורשים מן תחנת החלל, אשר, ככל הנראה, הפך לביתם החדש.

6. ריימן הרפתקאות

רץ חמוד עם נוף צד והרבה שלא כמו במקומות אחרים. כל כרטיס חדש נושא הרבה סכנות וסודות, אשר ניתן למצוא רק על ידי השחקנים החקרניים ביותר.

7. אזור הביטחון 3 HD

אסטרטגיה הגנתי איכות בז’אנר של מגדל הביטחון, שבו אתה תהיה בנויה עם רובים, משגרי רקטות וכל מיני ביצורים מגן. המשימה העיקרית היא לרסן את האויב ככל האפשר.

8. חידה Forge II

במשחק הזה, אתה צריך להיות אמן של נפח, מי עושה נשק. המשחק יהיה מתנה משמים אמיתית עבור אוהבי פאזלים מורכבים, שבו אתה צריך לחשוב על שני, שלושה וארבעה צעדים קדימה.

9. N.O.V.A. – מורשת

היורה זה הולך בלי בעיה אפילו על מכשירים חלשים יחסית. עשרות מקומות, המון נשק, התאמה אישית של אופי ובוסים מורכבים – כל זה נמצא בה.

10. Fastlane: דרך נקמה

ב ארקייד זה תצטרך להוכיח את עצמך הן בתור רוכב ו היורה. כל מה שנדרש ממך הוא לתמרן בתוך זרם צפוף של מכוניות לירות כל מה שזז על המהלך. Otvjaznaja מוסיקה מתחנות רדיו מקומיות דווקא לא יאפשר לך להשתעמם.

11. הרפתקה של אלטו

אלגנטי דו מימדי רץ, שבו השחקן צריך לרכוב על סנובורד. המשחק כולל פיזיקה מציאותית, תאורה דינמית מלאה ותופעות מזג אוויר, ייחודי לכל מסלול חדש.

12. דן האיש

ארקייד 2D-platformer במסורות הטובות ביותר של הז’אנר. בו אתה ממתין על ידי קרבות תגרה אינסופית והפצה של האזיקים מימין ומשמאל. גם כלי נשק קטלניים מחוברים, אם כי ניתן יהיה להתמודד בלעדיהם.

13. ממלכת העומס

הפרק הראשון של סדרה ידועה של TD- משחקים, מאופיין עושר יוצא דופן במשחקים מתחשב. שחקנים צפויים לא רק על ידי מטרה אחרת שאיבה של המגדל, אלא גם עשרות מתנגדי, רבים מהם זקוקים לגישה מיוחדת.

14. באדלנד 2

אחת הארקדות היפות ביותר עם הרבה מקומות מצוירים ביד. כולם מלאים מלכודות, פאזלים ומכשולים שאתה צריך להסתובב עם פחות הפסד.

15. Psebay

מונוטריאלי יוצא דופן עם סגנון צללית מקורי וליווי מוסיקלי איכותי. כדי לטבול באופן מלא באווירה של המשחק, עדיף להשתמש באוזניות.