18 תכונות MIUI זה עושה את זה טוב יותר מאשר אנדרואיד

החברה הסינית Xiaomi מאז תחילת החלו לערער את הכללים שנקבעו של העסק הנייד. בעוד כל היצרנים הרגילים מתפתחים לתחילת קו של הגאדג’טים שלהם, ורק אז מתחילים להערים עליהם עם תוכנה קניינית, Xiaomi פעל בכיוון ההפוך. חברה זו עוסקת בעיקר במערכת ההפעלה שלה, ורק לאחר ש- MIUI פרצה את דרכה לשימוש במגוון של מכשירים ניידים, השיקה את שחרורו של טלפונים חכמים וטאבלטים.

אגב, גישה זו התבררה כמצליחה ביותר. פגז תוכנה אטרקטיבי, יחד עם גאדג ‘טים באיכות גבוהה ובמחיר סביר, מותר לחברה הסינית ממש פרץ מספר המנהיגים. משתמשים רבים טוענים ברצינות כי האחרון (עד כה זה כבר השישי) גרסה של MIUI הוא הרבה יותר נוח מאשר אנדרואיד, וכן מבחינת עיצוב ממשק זה יכול להתחרות על בסיס שווה עם iOS. ויש להם כל הסיבות לעשות את זה, כי רשימה של פונקציות ייחודיות של MIUI הוא באמת מרשים.

1. אפשרויות רחבות לשינוי הממשק

MUI

MIUI הוא מסוגל לשנות את המראה שלה בעזרת נושאים מיוחדים שהורדו מהקטלוג המקוון הקנייני. במקביל, לא רק טפט שולחן העבודה סמלים, אבל פשוטו כמשמעו את כל האלמנטים של העיצוב של מערכת ההפעלה. מספר הנושאים הזמינים נאמד במאות, ואיכותם תספק גם את המשתמש התובעני ביותר.

2. פונקציונלית מנעול

מסך נעילת ה- MIUI יכול להציג מידע על שיחות שלא נענו, הודעות, תחזית מזג אוויר, מידע אודות המסלול המוקרן. העיצוב והפונקציות של loxcrin גם לשנות בהתאם לנושא הוקמה. הקש פעמיים הופך את הפקדים להופיע על השחקן, כך שתוכל להאזין למוסיקה אפילו לפתוח את הטלפון החכם.

3. נגן מוזיקה רב עוצמה

נגן MIUI מוסיקה של MIUI

נגן המוסיקה המובנה משאיר רושם נהדר הודות למגוון רחב של תכונות. הוא יודע איך לטעון את עטיפות האלבום, להציג מילים מסונכרנות, נראה מדהים, וכמובן, משחזרת איכותית איכותית.

4. סמלים חכמים

אנחנו רגילים לעובדה כי סמלי יישומים הם כפתורים הרגיל עבור השקת תוכניות ולא יותר. ב- MIUI, פונקציות הסמלים מורחבות במקצת. לדוגמה, svayp על סמל פנקס יתקשר חלון מיוחד כדי להוסיף הערה חדשה, ועל סמל של השחקן – זה יציג פקדי השמעה. בנוסף, ניתן לשנות את הסמלים של כמה יישומים כדי להציג את המידע הדרוש, כך על סמל לוח השנה אתה תמיד רואה את התאריך הנוכחי, ועל סמל היישום מזג האוויר – הטמפרטורה מחוץ לחלון.

5. Built-in פנס

זה קצת טיפה, אבל נחמד. הפנס המובנה ב- MIUI מופעל על-ידי החזקת לחצן ‘דף הבית’ במסך הנעילה או מלוח ההפעלה.

6. לחסום שיחות לא רצויות והודעות

אם לפעמים אתה מקבל SMS- פרסום או שיחות לא רצויות, אז אתה מעריך את הפונקציה של נעילה במערכת ההפעלה הזו. פשוטו כמשמעו, בתנועה אחת, אנו מוסיפים מנויים לא רצויים לרשימה השחורה ושוכחים את קיומם לנצח.

7. ניטור התנועה

צג MIUI MIUI trafic

תכונה זו שימושית מאוד עבור אלה המשתמשים בתעריף בתשלום מוגבל והוא נאלץ לפקח על צריכת התנועה. יישום מיוחד יעקוב אחר העברת נתונים באמצעות ממשק נייד, וכאשר מתקרבים הערך שתציין, יעשה אזהרה, ואז בדרך כלל יכול לחסום את החיבור.

8. חסכון באנרגיה

מובנית השירות “כוח” מאפשר לטלפון שלך לעבוד הרבה יותר זמן על תשלום אחד. לשם כך, הוא משתמש בפרופילים מיוחדים לחיסכון באנרגיה, המתחלפים ביניהם שמתרחשים בהתאם לטעינת הסוללה או לשעה ביום.

9. מובנה שורש וניהול זכויות יישום

מה טריקים משתמשי אנדרואיד לא הולכים לקבל את זכויות superuser! ב MUI C זה כל כך פשוט, כי זה אפילו לא מעניין. אתה רק להעביר מחוון אחד בהגדרות, ואת זכויות השורש מתקבלים. ועם אותם, וכן חבורה של תכונות טעימות, כולל ניהול זכויות של תוכניות שונות, ניהול אוטומטי להתחיל וכן הלאה. כל ההגדרות הללו מרוכזים ביישום מערכת אחד, הנקרא “הרשאות”.

10. חסימת מודעות

MIUI utilites Adblock MIUI

גם ב- Android תוכל לחסום מודעות באפליקציות ובמובנים רבים. אבל כדי לעשות זאת, הם חייבים קודם ללמוד, ולאחר מכן להתקין את התוכנה המתאימה. Xiaomi החליטה להקל על חיי המשתמשים ובנתה חוסם מודעות ישירות למערכת. הוא עובד די אמין חותך כרזות פרסום כמעט בכל התוכניות.

11. אנטי וירוס

ובכן, כן, אין עדיין וירוסים עבור אנדרואיד. אז כמו או עד עכשיו?

בכל מקרה, ל- MIUI יש אנטי-וירוס משלו, שאינו מבקש מזון, בודק שם משהו ומוסיף שלווה למשתמשים עם נוכחותו.

12. Built-in גיבוי המערכת

ואם היתרון של נוכחות של אנטי וירוס עבור רבים המדוברים, אז את הצורך גיבוי הוא לא ספק. ב- MIUI, הוא מיושם על בסיס אחסון ענן משלו והוא יכול לאחסן כמעט את כל הנתונים שלך: מאנשי קשר, יומני שיחות והודעות ליישומים מותקנים ולהגדרות שלהם.

13. ניקוי המטמון והאשפה

מנקה אשפה של MIUI

במערכת ההפעלה לאורך זמן, מצטברים מספיק קבצים זמניים, שרידי תוכניות מרוחקות ופסולת אחרת. מנקה מובנה יעזור לך להתמודד עם בעיה זו יהיה לפקח על ניקיון של המערכת.

14. הקלטת שיחות

הקלטה שיחות טלפון היא תכונה דרש מאוד, אשר, עם זאת, בשל הצורך בפרטיות לא סביר להופיע הקושחה אנדרואיד הרשמי. החברים הסינים שלנו תמיד נבדלו בגישה האור שלהם כלפי איסורים שונים, כך ב MUI תקן מצלצל פונקציה זו היא ועובדת בצורה מושלמת.

15. חסימה מקליקים מקריים

תכונה זו לא תאפשר את הטלפון החכם שלך בתיק או בכיס כדי לפתוח מן המקרה מגע ולקבל שיחות משלה, לשלוח הודעות, תוכניות ההשקה וכן הלאה.

16. הודעות פרטיות

לפעמים יש מצבים שבהם יש צורך לשמור על התכתבות עם מנוי מסוים הרחק מעיני אנשים אחרים. לשם כך, יש חלק פרטי מיוחד ב MUI רגיל הלקוח עבור חילופי ה- SMS. אתה מוסיף את האדם הדרוש לה, וכל ההודעות ממנו לא יוצגו ברשימת ההודעות הכללית.

17. קצב העברת נתונים וסוללה בשורת המצב

MIUI הביתה מהירות ה- MIUI

ב- MIUI, באפשרותך להפעיל בקלות את התצוגה של יתרת הטעינה ושיעור הנתונים הנכונים בשורת המצב. אלה הם אינדיקטורים חשובים למדי, כי עדיף תמיד יש לנגד עיניך.

18. עדכונים

שלא כמו אנדרואיד, שחרור גרסאות חדשות המייצגות אירוע שלם, MIUI מתפתחת הרבה יותר אינטנסיבית, והרכבות החדשות שלה יוצאים הרבה יותר. כן, לעתים קרובות השינויים הם קוסמטיים בלבד, אבל יש גם כמה תכונות חדשות מעניינות. בכל מקרה, Xiaomi לא נותן שעמום למשתמשים שלה, וזה גם טוב.

אני מופיע במאמר זה אינו רשימה מלאה של שבבים ממותגים MIUI, אבל רק מה שנראה לי הכי מעניין. כמה קוראים כנראה יטענו כי רוב הפונקציות האלה ניתן ליישם אנדרואיד, ויהיה, ללא ספק, להיות צודק. אבל בשביל זה אתה צריך להתקין גן חיות שלם של כלי עזר שונים, אשר עדיין לא ידוע איך הם יהיו אינטראקציה זה עם זה. ב MIUI אנו מקבלים קבוצה מלאה של אופטימיזציה במיוחד עבור מערכת הפעלה זו בתוספת ממשק מדהים לחלוטין. אז אני ממליץ לך לשים לב קרוב נס אסיה זה.